Алатка за прилагодување на усогласувањето на држачот на управувачот на управувачот, прилагодена алатка за усогласување на автомобилот, погодна за камиони со авто?

Алатка за прилагодување на усогласувањето на држачот на управувачот на управувачот, прилагодена алатка за усогласување на автомобилот, погодна

DEN 624.00

Достапност

Алатка за воланот што се користи за фиксирање на положбата на воланот, се вклопува во поголемиот дел од автоматските Алатката за усогласување на воланот може да се прилагоди висината со притискање на прекинувачот за заклучување, поудобно за употреба. Алатката за држач на управувачот има натоварена извор за да одговара на широк спектар на камиони и др. Држачот на воланот изработен од пластика и железо. Димензија : од 14,3 инчи висина, ширина од 6,1 инчи. Алатка за воланот што се користи за фиксирање на положбата на воланот, се вклопува во поголемиот дел од автоматските. Алатката за усогласување на воланот може да се прилагоди висината со притискање на прекинувачот за заклучување, поудобно за употреба. Алатката за држач на управувачот има натоварена извор за да одговара на широк спектар на камиони и др. Држачот на воланот изработен од пластика и железо. Димензија : од 14,3 инчи висина, ширина од 6,1 инчи.


За производот

Избор на клиент

RVGIVE R410A адаптер 5/16 инчи SAE Femaleенски брз спојка до 1/4 инчен машки одблесок, адаптер за вакуумско пристаниште за тимбл мини сплит систем
 • Новак

RVGIVE R410A адаптер 5/16 инчи SAE Femaleенски брз спојка до 1/4 инчен машки одблесок, адаптер за вакуумско пристаниште за тимбл мини сплит систем

DEN 212.32

Месинг конструкција, со целосен вртливиот врв R410 A адаптер, за миниклиматизери за мини сплит, а / в фитинг

Викаски 2 сетови кабинет за подот рачка wallидна стока табела за автомобили рачен тон поддршка висина на висина преносен SUV ножици
 • Новак

Викаски 2 сетови кабинет за подот рачка wallидна стока табела за автомобили рачен тон поддршка висина на висина преносен SUV ножици

DEN 1983.20

Car Преклопување на рака Jackек Погоден за автоматско, SUV, приколка, вагон за станица Во случај на рамна гума

24 компјутери автомобил со автомобилски мотоцикл Универзална гума за гуми за садови за поправка на печурки за печурки за џвакање
 • Новак

24 компјутери автомобил со автомобилски мотоцикл Универзална гума за гуми за садови за поправка на печурки за печурки за џвакање

DEN 1260.80

Економично и практично : ефективно за време на целокупната целокупна поправка, намалување на повторени�

Алатка за отстранување на цревото кука, алатка за отстранување на цревата, клешти за отстранување на цревата, кука за заптивка на нафта
 • Новак

Алатка за отстранување на цревото кука, алатка за отстранување на цревата, клешти за отстранување на цревата, кука за заптивка на нафта

DEN 3.00

[Висока цврстина] Куките на алатките се изработени од висок јаглероден челик, целокупниот процес на тре�

Гума за резервоарот за шишиња со шишиња/ подножје за масло за резервоар/ приклучок, хоризонтален приклучок за прицврстување на резервоарот
 • Новак

Гума за резервоарот за шишиња со шишиња/ подножје за масло за резервоар/ приклучок, хоризонтален приклучок за прицврстување на резервоарот

DEN 1.67

Приклучоците за филер за масло од Befantasway се вклопуваат во дупка од 8мм / 0,31 инч 12 парчиња приклучоци за по�

CLISPEED 2PCS влошки за сопирачките Електромобилни сопирачки сопирачки сопирачки планински возачки сопирачки диск, бакар, магнезиум со високи
 • Новак

CLISPEED 2PCS влошки за сопирачките Електромобилни сопирачки сопирачки сопирачки планински возачки сопирачки диск, бакар, магнезиум со високи

DEN 0.33

Професионална подлога за сопирачки : Лесен за употреба, усвојува ергономски дизајн, така што не е лесно �

Сруши алатка 5 парчиња Допрете го пенкалото најлон Допрете надолу надолу за отстранување на пенкалото Алатка за поправка на црна боја
 • Новак

Сруши алатка 5 парчиња Допрете го пенкалото најлон Допрете надолу надолу за отстранување на пенкалото Алатка за поправка на црна боја

DEN 1.00

【Одлични перформанси】 100% сосема ново пенкало за поправка на заби Алатки за поправка на телото без бод �

Тестер за приклучоци на моторот Vicasky 2 парчиња два автомобили Црна тест калем ТестБлак приклучоци Дијагностички дупки Систем автоматски
 • Новак

Тестер за приклучоци на моторот Vicasky 2 парчиња два автомобили Црна тест калем ТестБлак приклучоци Дијагностички дупки Систем автоматски

DEN 214.24

Тестер на искра на палење Тестерот за искра се поврзува помеѓу приклучокот на свеќичката и жицата на св�

Адаптер за мотиви 1122
 • Новак

Адаптер за мотиви 1122

DEN 782.40

Димензии на пакетот : 5,2 cms (l) x 16,6 cms (W) x 19,9 cms (H) Тип на производ : Автоматски додаток Количина на пакет : 1...

Моторцикл кутија Внатрешно лежиште специфично лежиште на лежиште за лежиште за лежиште за лежиште за автоматско отстранување на менувачот
 • Новак

Моторцикл кутија Внатрешно лежиште специфично лежиште на лежиште за лежиште за лежиште за лежиште за автоматско отстранување на менувачот

DEN 3.00

100% сосема нов и висок квалитет Капки со капка третирана со топлина Реверзибилни вилици за влечење од вн�

Мат за чистење на GVN, магроуи гума не лизгање, подлога за чистење на вода, отпорен на вода и отпорен на нафта Р-ИФЛ/П-Истол за одржување со независни
 • Новак

Мат за чистење на GVN, магроуи гума не лизгање, подлога за чистење на вода, отпорен на вода и отпорен на нафта Р-ИФЛ/П-Истол за одржување со независни

DEN 3.33

Материјал против лизгање : Мат за чистење Magorui е изработен од гумен материјал што не се лизга Мат е флекс�