Тестер за палење на моторот на моторот на моторот Моранж со комплет за чистење на карбуратори, 6-12V алатка за детектор за дијагностицирање на калем на калем, за внатр

Тестер за палење на моторот на моторот на моторот Моранж со комплет за чистење на карбуратори, 6-12V алатка за детектор за дијагностицирање

DEN 3.33

Достапност

Функција : Тестерот за искра на моторот е алатка за дијагностицирање за кој било мотор со свеќички, кој може брзо и лесно да дијагностицира проблеми со моторот на палењето/моторот или грешка во системот за испорака на гориво Апликација : За сите внатрешни четки за чистење 5 x Тежина : 28g/1oz Целокупна должина : 115мм/4,53 "Боја на четка : Црна боја на игла : Список на пакување на лизгање : 2 x Тестер за искра на моторот 1 x игли за чистење и четки поставени.


За производот

Избор на клиент

Сруши алатка 5 парчиња Допрете го пенкалото најлон Допрете надолу надолу за отстранување на пенкалото Алатка за поправка на црна боја
 • Новак

Сруши алатка 5 парчиња Допрете го пенкалото најлон Допрете надолу надолу за отстранување на пенкалото Алатка за поправка на црна боја

DEN 1.00

【Одлични перформанси】 100% сосема ново пенкало за поправка на заби Алатки за поправка на телото без бод �

Алатки за алатки 16 парчиња трки со внатрешна лежиште за слепи дупки за залепени дупки за влечење на влечење поставени алатки за отстранување
 • Новак

Алатки за алатки 16 парчиња трки со внатрешна лежиште за слепи дупки за залепени дупки за влечење на влечење поставени алатки за отстранување

DEN 3.00

1 Висока цврстина, склопот на материјал Издржлив, подолг живот од обичните производи Лесен за употреба, �

AVKART 10 PC 2 INCH 50 mm Пол за полирање на автомобили за полирање со сунѓер за полирање на восочна подлога за поставување на автомобили Полтер
 • Новак

AVKART 10 PC 2 INCH 50 mm Пол за полирање на автомобили за полирање со сунѓер за полирање на восочна подлога за поставување на автомобили Полтер

DEN 332.80

Професионални влошки за сунѓер дизајнирани да се користат за тампонирање и восочување на полирање на а�

Продавница за брзина на тркачот Виолетова 3/16 Завртете голема глава што експлодира алуминиумска кора од банана поп -ривери 50 пакувања
 • Новак

Продавница за брзина на тркачот Виолетова 3/16 Завртете голема глава што експлодира алуминиумска кора од банана поп -ривери 50 пакувања

DEN 3.33

Овој задникот на кора од банана е заштеда во реално време за многу работни места за поправка и бара само

Комплет за поправка на шофершајбната Зекурат, комплет за поправка на стакло, алатка за поправка на ветробранско стакло за ветерници,
 • Новак

Комплет за поправка на шофершајбната Зекурат, комплет за поправка на стакло, алатка за поправка на ветробранско стакло за ветерници,

DEN 1.33

Комплет за поправка на шофершајбната : Комплет за поправка на шофершајбната имаат напредна формулациј

ВАКАУТО АВТОМОТИВНИ Алатки за автомобилски алатки Специјални алатки Алатки за батерии Анализатор на батерии Автомобилски тестер
 • Новак

ВАКАУТО АВТОМОТИВНИ Алатки за автомобилски алатки Специјални алатки Алатки за батерии Анализатор на батерии Автомобилски тестер

DEN 3.00

Со осветлување на фенерчето, способност за започнување на батеријата, тест за оптоварување на системот,

2 пакет R134A низок/висок брз конектор за адаптер за спојување A/C повеќекратен мерач на притисок HVAC за делови за климатизација со брз конектор
 • Новак

2 пакет R134A низок/висок брз конектор за адаптер за спојување A/C повеќекратен мерач на притисок HVAC за делови за климатизација со брз конектор

DEN 3.33

Брзи спојници црвени и сини за ладење R134 A што треба да се користи во автомобил Големините за брзо спојув

Меканиксиите G9/E14/E27 лесни приклучоци прстени за метална ламба за замена на прстенот на прстенот со алатка за отстранување црно бело 1 сет
 • Новак

Меканиксиите G9/E14/E27 лесни приклучоци прстени за метална ламба за замена на прстенот на прстенот со алатка за отстранување црно бело 1 сет

DEN 1.67

Прстенот на штекерот помага да се обезбеди абажур на ламбата, добро за држење на лабави за вашите ламби �

SWEPET 20PCS 2 Компресирана волна ткаенина Полење на влошки за тампон и 6 парчиња 6 -инчни тркала за полирање на професионално тампонирање
 • Новак

SWEPET 20PCS 2 Компресирана волна ткаенина Полење на влошки за тампон и 6 парчиња 6 -инчни тркала за полирање на професионално тампонирање

DEN 575.84

★ Она што го добивате Во овој комплет, ќе добиете 3 парчиња тркало за полирање со соединенија за полирањ

Алатка за компресор на Amerbm Spring Compressor Macpherson заменлива алатка за екстрактор на калем со вилушка поставена со безбедносен чувар и
 • Новак

Алатка за компресор на Amerbm Spring Compressor Macpherson заменлива алатка за екстрактор на калем со вилушка поставена со безбедносен чувар и

DEN 1903.84

1 x тело на компресор 1 x растојание за офсет од 30 мм 6 x Заштитни капачиња во жолта боја 1 x Цврст случај на т�

Автоматска пумпа за отстранување на кондензатот за климатизација 220V/50Hz пумпа за одвод со вграден во плови прекинувач за систем за отстранување
 • Новак

Автоматска пумпа за отстранување на кондензатот за климатизација 220V/50Hz пумпа за одвод со вграден во плови прекинувач за систем за отстранување

DEN 936.96

Компактен дизајн : Доаѓа со систем за складирање на вода за ефикасно контрола на работата на пумпата Пло

Алатки за отстранување на шофершајбната на автомобилот Мархинхус, автомобилски прозорец, отсечени поставени додатоци за поправка со жица за сечење
 • Новак

Алатки за отстранување на шофершајбната на автомобилот Мархинхус, автомобилски прозорец, отсечени поставени додатоци за поправка со жица за сечење

DEN 992.00

Со навој и серпентина : опремена со навој и серпентина, лесен за расклопување, да обезбеди голема погодн�

Алатки за поправка на низата на приклучокот на Lizealucky Spark, приклучокот на челична чешма со челик допрете со M14x1.25 инсерти и комплет за
 • Новак

Алатки за поправка на низата на приклучокот на Lizealucky Spark, приклучокот на челична чешма со челик допрете со M14x1.25 инсерти и комплет за

DEN 0.67

Вметнувања и допрете : вклучително и 10 парчиња M14 x 125 Вметнувања на навој и допрете на конецот M16 x 1.25, е ко�

Универзална гума на јадрото на гуми за отстранување шрафцигер автоматски камион за поправка на тркала за велосипеди Инсталирајте
 • Новак

Универзална гума на јадрото на гуми за отстранување шрафцигер автоматски камион за поправка на тркала за велосипеди Инсталирајте

DEN 1.33

Широко користете : дизајнирано за употреба во кој било автомобил, камион, моторцикл, велосипед заедно со

Заштитувачи на вилицата, 4PCS ST4027645 Заштитни заштитни заштитни заштитни капаци на капаците за менување на гумите за менување на гумите
 • Новак

Заштитувачи на вилицата, 4PCS ST4027645 Заштитни заштитни заштитни заштитни капаци на капаците за менување на гумите за менување на гумите

DEN 2.67

Универзалниот дизајн го прави погоден за различни видови менувач на гуми Направено од квалитетен ABS мат