Sandvik Coromant, C6-266LKF-27105-22, Челик Corothead 266 Сечење Единица За Нишка Вртење, Левата Рака Сече, Со Течноста За Ладење, Ilock_ Интерфејс

Sandvik Coromant, C6-266LKF-27105-22, Челик Corothead 266 Сечење Единица За Нишка Вртење, Левата Рака Сече, Со Течноста За Ладење,

DEN 8873.12

Достапност

Придобивките од овој производ семејство : Намалена машина-и прекини Одлична завршна површина поради исклучителната стабилност. Висока конзистентност на производот. Три остри рабови за сечење за висококвалитетни теми. Мулти-точка инсерти на располагање, бараат треска поминува што резултира со зголемување на продуктивноста. Придобивките од овој производ семејство : Намалена машина-и прекини. Одлична завршна површина поради исклучителната стабилност. Висока конзистентност на производот. Три остри рабови за сечење за висококвалитетни теми. Мулти-точка инсерти на располагање, бараат треска поминува што резултира со зголемување на продуктивноста. Sandvik Coromant C6-266 LKF-27105-22, Corothead 266 единица за сечење за вртење на конец е дел од семејството на производи Corothead 266. Corothead 266 е дизајниран со ilock интерфејс за борба против екстремните сили поставени на вметнувањето во операциите на навој. Алатката гарантира одлична стабилност на вметнување за крајна точност, завршна површина и конзистентност на производот.


За производот

Избор на клиент

Планински мажи Трајни 10 парчиња 1,5-2.4мм титаниум нитрид обложени карбид PCB вежба рутер, алатки за карбид, битови за рутер за ЦПУ за резба
  • Новак

Планински мажи Трајни 10 парчиња 1,5-2.4мм титаниум нитрид обложени карбид PCB вежба рутер, алатки за карбид, битови за рутер за ЦПУ за резба

DEN 918.40

Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива Профес

Топ-вигор 5/16 -18 BSW спирална флејта на навој, метричка машина за навојување допрете H2 толеранција, HSS-COBALT Неципирана нишка за мелење
  • Новак

Топ-вигор 5/16 -18 BSW спирална флејта на навој, метричка машина за навојување допрете H2 толеранција, HSS-COBALT Неципирана нишка за мелење

DEN 191.84

Големина на допрете Големина на конецот : M8 x 1,25мм, толеранција : H2, Должина на конецот : 22мм / 0,87 ", квадра�

Титан Тб19575 Цврст Карбид Бур, Стандардно Сечење, Продолжена Должина На Стеблото, Форма На Топка, Големина 3/8, Дијаметар На Стеблото
  • Новак

Титан Тб19575 Цврст Карбид Бур, Стандардно Сечење, Продолжена Должина На Стеблото, Форма На Топка, Големина 3/8, Дијаметар На Стеблото

DEN 1.67

Произведено во САД Тип СдКруг Топката Носот Произведено во САД Тип СдКруг Топката Носот Титан Серија Сд

6-180мм Дијамант стакло вежба бит плочка мермер стакло керамички дупка пила парчиња за дупчење алатки за сечење дијамантско јадро бит за електрични
  • Новак

6-180мм Дијамант стакло вежба бит плочка мермер стакло керамички дупка пила парчиња за дупчење алатки за сечење дијамантско јадро бит за електрични

DEN 3.33

1 Непречено сечење, совршен ефект на сечење Може да се користи за влажни и суви цели Мелење на мермер, гра

Прецизен Пресврт 501 12 Челик Со Голема Брзина Екстра Долга Дупчалка, Завршна Обработка На Црн Оксид, Тркалезно Стебло, Спирална Флејта,
  • Новак

Прецизен Пресврт 501 12 Челик Со Голема Брзина Екстра Долга Дупчалка, Завршна Обработка На Црн Оксид, Тркалезно Стебло, Спирална Флејта,

DEN 3.33

Нас 907 тип б стандарди, кои се користат во воздушната индустрија Дупчалки со дополнителна должина, обезб

F&засилувач; Д Алатка Компанија 14895b-B4709 Сечење Видов Со Странични Чип Дозвола, Со Голема Брзина Челик, 7 Дијаметар, 1/8 Ширина На Лицето,
  • Новак

F&засилувач; Д Алатка Компанија 14895b-B4709 Сечење Видов Со Странични Чип Дозвола, Со Голема Брзина Челик, 7 Дијаметар, 1/8 Ширина На Лицето,

DEN 1.67

Пили За Сечење Со Страничен Клиренс На ЧиповиЧелик Со Голема Брзина Дијаметар : 7Ширина На Лицето : 1 / 8Го�

Сандвик Коромант Р216.42 Карбид Топка Нос Крај Мил, Метрички, Тиалн Еднослоен Финиш, 30 Степени Спирала, 2 Флејти, 100мм Вкупна Должина, 10мм
  • Новак

Сандвик Коромант Р216.42 Карбид Топка Нос Крај Мил, Метрички, Тиалн Еднослоен Финиш, 30 Степени Спирала, 2 Флејти, 100мм Вкупна Должина, 10мм

DEN 0.33

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

КОМПЛЕТ За Резба НА Дрво БОРДСТРАКТ, Електрична Обработка На Дрво, Длето За Резба Со Рака Со Длето За Прицврстување На Клучот + Пет
  • Новак

КОМПЛЕТ За Резба НА Дрво БОРДСТРАКТ, Електрична Обработка На Дрво, Длето За Резба Со Рака Со Длето За Прицврстување На Клучот + Пет

DEN 910.40

БОРДСТРАКТ е бренд посветен на развојот и иновациите во домот, нудејќи низа кујнски производи и додатоц