GW Schultz Tool, TMM3 серија, 3 FL, 30 ° | Ø.17 | .5 во. Loc | .187 во. Shk | 2,5 во. ОАЛ | M6 нишка | Мелница за повеќе точки на карбид

GW Schultz Tool, TMM3 серија, 3 FL, 30 ° | Ø.17 | .5 во. Loc | .187 во. Shk | 2,5 во. ОАЛ | M6 нишка | Мелница за повеќе точки на карбид

DEN 2.00

Достапност

Серијата TMM3 е наша мелница за повеќе точки за општа намена ОАЛ М6 нишка карбид со повеќе точки на конец. Произведено во САД од Г. GW Schultz е овластен AS9100. GW Шулц го води полето за секачи за тесна толеранција и конзистентни перформанси. Серијата TMM3 е наша мелница за повеќе точки за општа намена. ОАЛ М6 нишка карбид со повеќе точки на конец. Произведено во САД од Г. GW Schultz е овластен AS9100. GW Шулц го води полето за секачи за тесна толеранција и конзистентни перформанси. Серијата TMM3 е наша 3 флејта за повеќекратни мелници за навој за повеќе точки во широк спектар на материјали, како што се пластика, алуминиум, челик и високи легури. ОАЛ М6 нишка карбид со повеќе точки на конец, произведена во САД! Модел # : TMM M6 X.


За производот

Избор на клиент

Мелин Алатка ПРМГ Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Необложени Финиш, Не-Центар Сечење, 25 Степени Хеликс, 1 Флејти, 2 Вкупна Должина, 0.1875 Сечење
  • Новак

Мелин Алатка ПРМГ Карбид Квадратни Носот Крај Мил, Необложени Финиш, Не-Центар Сечење, 25 Степени Хеликс, 1 Флејти, 2 Вкупна Должина, 0.1875 Сечење

DEN 0.67

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

HSS Adj Thread Die, 1 in, M6, 0,75 терен
  • Новак

HSS Adj Thread Die, 1 in, M6, 0,75 терен

DEN 2.33

✅ HSS Adj Thread Die, 1 in, M6, 0,75 терен ✅ Облик на умре : круг Type Тип на нишка : Метрика ✅ Умре материјал : челик со го�

SGS 38393 3cr 2 Флејта Агол Радиус Општа Намена Крај Мил, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 1 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење Должина, 1 Стебло
  • Новак

SGS 38393 3cr 2 Флејта Агол Радиус Општа Намена Крај Мил, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 1 Сечење Дијаметар, 1-1/2 Сечење Должина, 1 Стебло

DEN 5086.88

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

Секач за мелење на хардвер 3мм 4 флејти HRC55 карбид крај мелници за мелење секачи за легура на легури за обложување на мелници за мелници за
  • Новак

Секач за мелење на хардвер 3мм 4 флејти HRC55 карбид крај мелници за мелење секачи за легура на легури за обложување на мелници за мелници за

DEN 1019.68

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Висока јачина на заф�