Sandvik Coromant 2P212-0060-PC 1620 Coromill Plura Solid Carbide Square Card Mill, 0.0236 Дијаметар на сечење, 0,0236 длабочина на намалување на максимумот, 2,3622 вкупна должина, 3 мм Шанк

Sandvik Coromant 2P212-0060-PC 1620 Coromill Plura Solid Carbide Square Card Mill, 0.0236 Дијаметар на сечење, 0,0236 длабочина на

DEN 1754.56

Достапност

Директно, центар за сечење Алатки за мелење цврст карбид, стандард. Цврсти мелници за крај на карбид. Директно, центар за сечење. Алатки за мелење цврст карбид, стандард. Цврсти мелници за крај на карбид. Coromill Plura Оптимизирано сечење на директно сечење на Центар 00.60mm Цврст карбид крај Милс Стил код 2 P212-PC Цилиндричен Shank DIN6535-HA H6 толеранција пакет од 1.


За производот

Избор на клиент

Кимлиер 3/8 Инчи 3 Флејта Хеликс Карбид Квадратни Крајот Мил 45 Степен Хеликс Агол Одговара За Алуминиум Сече Обоени Метал Подкут Цпу Спирала
  • Новак

Кимлиер 3/8 Инчи 3 Флејта Хеликс Карбид Квадратни Крајот Мил 45 Степен Хеликс Агол Одговара За Алуминиум Сече Обоени Метал Подкут Цпу Спирала

DEN 175.84

Димензија : 3 / 8 инчен дијаметар на стеблото, 3 флејта, должина на сечење од 1 / 2 инчи, вкупна должина од 2 ин�

Сандвик КОРОМАНТ ЛАГ123Е035-20б Челик Корокут 1-2 Здодевен Бар За Држач За Жлебови, 1.250 Дијаметар На Стеблото, 0.47 Максимална Длабочина На
  • Новак

Сандвик КОРОМАНТ ЛАГ123Е035-20б Челик Корокут 1-2 Здодевен Бар За Држач За Жлебови, 1.250 Дијаметар На Стеблото, 0.47 Максимална Длабочина На

DEN 1.00

Корокут 12 1250" челик круг бар; внатрешна 10 бар, 145 пси течноста За ладење снабдување Внатрешна ОбработкаЗд

Кео 55615 Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Необложена Завршница, 6 Флејти, Агол На Точка Од 120 Степени, Тркалезно Стебло, 3/4 Дијаметар
  • Новак

Кео 55615 Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Необложена Завршница, 6 Флејти, Агол На Точка Од 120 Степени, Тркалезно Стебло, 3/4 Дијаметар

DEN 409.60

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

ВИДИЈА Круг ЦСБИ18037555Л Цсби Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, -5° Агол, Челик Зачекори Здодевен Бар, 0,375 Дијаметар На Стеблото, Лево,
  • Новак

ВИДИЈА Круг ЦСБИ18037555Л Цсби Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, -5° Агол, Челик Зачекори Здодевен Бар, 0,375 Дијаметар На Стеблото, Лево,

DEN 2443.84

Достапно во стебла колку што е мало 157 "(4мм) за носење >.180 " (4,57 мм) дијаметар Позитивна геометрија на гребл

C.Steel Thread Die 3 in, 1 1/2 in, 12Pitch
  • Новак

C.Steel Thread Die 3 in, 1 1/2 in, 12Pitch

DEN 1091.20

Сечење на електрична енергија и пила Земја на производство : Кина Производител : Запад Сечење на електри