ВИДИА ГТД ГТ255006 Победа ГТ25 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака Сече, 6 Флејти, Формирање, 5/16-18, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

ВИДИА ГТД ГТ255006 Победа ГТ25 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака Сече, 6 Флејти, Формирање, 5/16-18, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

DEN 296.00

Достапност

Напредни геометрии за формирање дизајнирани за супериорни перформанси на допир во Челик и Нерѓосувачки Челик Произведен со ситнозрнест микро зрнест карбид за исклучителен век на абење. Идеален за долги производствени работи каде што помалку промени во алатките значат поголема продуктивност. Работи до 4 пати побрзо и трае до 4 пати подолго од конвенционалните челични славини со голема брзина, Одличен квалитет на конецот и перформанси на допир. Форма Ц Полу-Дното Влез Конус,ДИН Должина ANSI Shank. ВИДИА-ГТД Победа Со Високи Перформанси Цврст Карбид Формирајќи Славини за производство со голем волумен каде што продуктивноста е фокус. Овие славини за форми даваат многу сигурни нишки и супериорни перформанси. Тие се оптимален избор за клиенти кои бараат висока продуктивност и долг век на траење на алатот за специфични апликации за материјали.


За производот

Избор на клиент

Допрете Ја Машината ДИН371 Допрете СО Засилено Стебло М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12/М14 Метрички Завртки Допрете Дупчалка Алатка за Навојување 1 парчиња
  • Новак

Допрете Ја Машината ДИН371 Допрете СО Засилено Стебло М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12/М14 Метрички Завртки Допрете Дупчалка Алатка за Навојување 1 парчиња

DEN 3.33

Конусна Точка Вежба Битови Допрете Ја Машината ДИН371 Допрете СО Засилено Стебло М3 / М4 / М5 / М6 / М8 / М10 / М12 /

Sandvik Coromant, 5552 043-01, игла
  • Новак

Sandvik Coromant, 5552 043-01, игла

DEN 948.80

Земја на потекло : Германија Број на модел : 5763629 Тип на производ : Алатки за сечење Тежина на пакетот на а�