Чикаго-Латроб 48204 159-тн/2159 Тешки Завртки Машина Вежба, 1/16 Во Вежба-Фракција, 0,0625 во Вежба-Децимален Инч, ХСС, Калај Обложени

Чикаго-Латроб 48204 159-тн/2159 Тешки Завртки Машина Вежба, 1/16 Во Вежба-Фракција, 0,0625 во Вежба-Децимален Инч, ХСС, Калај Обложени

DEN 184.00

Достапност

Чикаго-Латроб Машина Вежба, Тешки, Серија : 159-ТН/2159, Царски, 1/16 Во Вежба - Фракција, 0,0625 Во Вежба - Децимален Инч, 1-5/8 Во Вкупна Должина, 5/8 Во Длабочина На Сечење, 2 Флејти, Десна Спирална Флејта, 5/8 Во Должина На Флејта, 1/16 Во Диа х 1 Во Л Стебло, Директно Стебло, 135 Степени Точка, сплит точка, Насока На Сечење На Десната Рака, Хсс Најсовремена, хсс, обложена со КАЛАЈ, применливи материјали : Легиран челик, јаглероден челик, Леано Железо и челик за алат


За производот

Избор на клиент

Сандвик Коромант Е08Р-СДЦР 2 Држач За Вметнување На Вртење, Тркалезно Стебло, Цврст Карбид, Внатрешен, Стегач За Завртки, Десна Рака, Дијаметар
  • Новак

Сандвик Коромант Е08Р-СДЦР 2 Држач За Вметнување На Вртење, Тркалезно Стебло, Цврст Карбид, Внатрешен, Стегач За Завртки, Десна Рака, Дијаметар

DEN 2.00

ЗДОДЕВЕН бар : цврст карбид здодевен бар за вртење ТИП НА ДРЖАЧ : дизајн На стегач За Завртки, цилиндриче�

4 парчиња V?Облик Резба Машина, Двојно Обликувани Директно Флејта Нож, Високо?Точност Огледало Мелење, Применливи Машина Алатка Е
  • Новак

4 парчиња V?Облик Резба Машина, Двојно Обликувани Директно Флејта Нож, Високо?Точност Огледало Мелење, Применливи Машина Алатка Е

DEN 491.20

Поседуваат супер силна цврстина против свиткување и отпорност на триење, мелењето на огледалото со вис�

Топ-вигор 5/16 -18 BSW спирална флејта на навој, метричка машина за навојување допрете H2 толеранција, HSS-COBALT Неципирана нишка за мелење
  • Новак

Топ-вигор 5/16 -18 BSW спирална флејта на навој, метричка машина за навојување допрете H2 толеранција, HSS-COBALT Неципирана нишка за мелење

DEN 191.84

Големина на допрете Големина на конецот : M8 x 1,25мм, толеранција : H2, Должина на конецот : 22мм / 0,87 ", квадра�