Шарб Машина За Формирање Без Флејта Чешми М2-М12 Сина Обложена Нишка Допрете Метрички Допрете Вежба Истиснување Славини 1 парчиња

Шарб Машина За Формирање Без Флејта Чешми М2-М12 Сина Обложена Нишка Допрете Метрички Допрете Вежба Истиснување Славини 1 парчиња

DEN 2.67

Достапност

Пиштол Вежба БитовиДиректно Грип Теми Во преку дупки.Целосно Земјата Хсс Зголемување На Отпорни На Абење и Остри.Алатката ја формира конецот со истиснување, со што големината на конецот може внимателно да се одржува.Дизајнот без флејта овозможува висококвалитетни нишки, побрзи брзини на прислушување, поголемо производство и не генерира чипови што го поедноставува прислушувањето на дупките за слепо дно (конците може да се формираат на целата длабочина на дупката). Пиштол Вежба Битови.Директно Грип Теми Во преку дупки.Целосно Земјата Хсс Зголемување На Отпорни На Абење и Остри.Алатката ја формира конецот со истиснување, со што големината на конецот може внимателно да се одржува.Дизајнот без флејта овозможува висококвалитетни нишки, побрзи брзини на прислушување, поголемо производство и не генерира чипови што го поедноставува прислушувањето на дупките за слепо дно (конците може да се формираат на целата длабочина на дупката). Пиштол Вежба Битсфлутес Машина За Формирање Славини М2-М12 Сина Обложена Нишка Допрете Метрички Допрете Вежба Истиснување Славини 1pcsspeciation : Тип : Истиснување Допрете Материјал : Висока Брзина Челик Слој : Сина Слој Големина : М2 М2, 5 М3 М4 М5 М8 М10 М12 М14 М16нот : ве Молиме дозволете 1-3мм грешка поради рачно мерење.


За производот

Type:
Extrusion Tap
Material:
High Speed Steel
Coating:
Blue Coating
Size:
M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16
Note:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item.:
Package Including:
1pc Extrusion Tap :

Избор на клиент

Допрете Ја Машината ДИН371 Допрете СО Засилено Стебло М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12/М14 Метрички Завртки Допрете Дупчалка Алатка за Навојување 1 парчиња
  • Новак

Допрете Ја Машината ДИН371 Допрете СО Засилено Стебло М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12/М14 Метрички Завртки Допрете Дупчалка Алатка за Навојување 1 парчиња

DEN 3.33

Конусна Точка Вежба Битови Допрете Ја Машината ДИН371 Допрете СО Засилено Стебло М3 / М4 / М5 / М6 / М8 / М10 / М12 /

Биенка 23 парчиња Тиг Додаток За Заварување Комплет Стаклена Чаша Конектор Електрода Стегач Тефлонски Преден Капак Тиг Стаклена Чаша За Заварување
  • Новак

Биенка 23 парчиња Тиг Додаток За Заварување Комплет Стаклена Чаша Конектор Електрода Стегач Тефлонски Преден Капак Тиг Стаклена Чаша За Заварување

DEN 188.80

БАКАР + ТЕФЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛИ : тиг додаток За Заварување користејќи врвен бакар и тефлонски материјали �

Кео 55615 Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Необложена Завршница, 6 Флејти, Агол На Точка Од 120 Степени, Тркалезно Стебло, 3/4 Дијаметар
  • Новак

Кео 55615 Кобалт Челик Еднократен Мијалник, Необложена Завршница, 6 Флејти, Агол На Точка Од 120 Степени, Тркалезно Стебло, 3/4 Дијаметар

DEN 409.60

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

ЏЕКЛ Јами 3.8 Тенок
  • Новак

ЏЕКЛ Јами 3.8 Тенок

DEN 1.00

Должина : 3,8 инчи Директно црв За огромни перформанси Намалена големина во потрага по финост во потрага �

Yodaoke HSS 7/8-20 Unef Die Dight Rach Thread
  • Новак

Yodaoke HSS 7/8-20 Unef Die Dight Rach Thread

DEN 1516.80

7 / 820 Unef Die HSS десна рака Материјал : HSS Надворешен дијаметар : 44,8мм Дебелина : 12,6мм Количина : 1 парчиња 7 / 820 U

1/8 Стебло Волфрам Карбид Бурс Дупчалки За Метал Мелење Машина Карбид Електрични Ротациони Алатки Додаток За Обработка на Дрво,1 Компјутер
  • Новак

1/8 Стебло Волфрам Карбид Бурс Дупчалки За Метал Мелење Машина Карбид Електрични Ротациони Алатки Додаток За Обработка на Дрво,1 Компјутер

DEN 73.60

Нашите комплети за електрично полирање имаат ротациони бруси од карбид, машина за мелење карбид од волф