3. 175х17мм Единечна Флејта Цпу Рутер Битови Една Флејта Спирала Крај Мелница Карбид Мелење Спирала Машина Акрилик Алатки За Сечење

3. 175х17мм Единечна Флејта Цпу Рутер Битови Една Флејта Спирала Крај Мелница Карбид Мелење Спирала Машина Акрилик Алатки За Сечење

DEN 117.12

Достапност

3 175х17мм Единечна Флејта Цпу Рутер Битови Една Флејта Спирала Крај Мелница Карбид Мелење Спирала Машина Акрилик Сечење Алатки. Забелешки : SK=Shank; CED=Дијаметар На Работ;Cel=Должина на Работ;DEG=Степен;OVL=Вкупна Должина Големина : Акрилик 3.175 MM*17mm(CED*CEL) Вклучени : 1x Рутер Малку.


За производот

Избор на клиент

СЛ-4 Волфрам Карбид Бур Ротациона Датотека Заострена Форма Со Радиус Крај Двојно Сечење со 1/4Стебло За Дупчалка За Мелница За Матрица
  • Новак

СЛ-4 Волфрам Карбид Бур Ротациона Датотека Заострена Форма Со Радиус Крај Двојно Сечење со 1/4Стебло За Дупчалка За Мелница За Матрица

DEN 143.84

Повеќенаменски : Широко се користи за метална работа, изработка на алатки, инженерство, моделско инжене�

Планински мажи трајни 3 парчиња 4х12мм единечни секачи за мелење на флејта за алатки за алуминиум ЦНЦ цврсти карбид, алуминиумски композитни
  • Новак

Планински мажи трајни 3 парчиња 4х12мм единечни секачи за мелење на флејта за алатки за алуминиум ЦНЦ цврсти карбид, алуминиумски композитни

DEN 691.36

Професионални алатки изработени од висококвалитетни материјали, одлична изработка и издржлива Профес

ПИКИС Ротациони Датотеки 6мм Стебло Двојно Исечени Ротациони Бруси Во Стилот На Ф Карбид Бруси за Ротирачко Дрво Резба Мелење 1 парчиња
  • Новак

ПИКИС Ротациони Датотеки 6мм Стебло Двојно Исечени Ротациони Бруси Во Стилот На Ф Карбид Бруси за Ротирачко Дрво Резба Мелење 1 парчиња

DEN 3.33

Конусна Точка Вежба Битови Користењето Ротациони Бруси е ефикасен начин за механизација во работењето

Алремо Хуангксинг-Крајна Мелница, Квалитетен Рутер За Челична Мелница Со Голема Брзина, Груб Чипбрејкер, 7 парчиња/Сет 4 Флејти 6 20мм
  • Новак

Алремо Хуангксинг-Крајна Мелница, Квалитетен Рутер За Челична Мелница Со Голема Брзина, Груб Чипбрејкер, 7 парчиња/Сет 4 Флејти 6 20мм

DEN 2018.24

Усвоен е од висококвалитетен челик со голема брзина за издржлив и долг век на траење Има добри перформа�

33,0мм x 3,50мм сет на чешма
  • Новак

33,0мм x 3,50мм сет на чешма

DEN 308.80

Челик со голема брзина Сет за допрете на метричката рака (3 парче) Вклучува по 1 : Допрете за приклучок, пр�