Sandvik Coromant SL-QFT-RG30C40-150B SL-Qf-Rg30c40-150Bcorocut QF Глава За Лице Жлебови, Десната Рака Сече, Внатрешна Течноста За Ладење Слој Десната Рака Сече 0 Сечење Агол Флејта

Sandvik Coromant SL-QFT-RG30C40-150B SL-Qf-Rg30c40-150Bcorocut QF Глава За Лице Жлебови, Десната Рака Сече, Внатрешна Течноста За

DEN 0.67

Достапност

Придобивки од семејството на овој производ : иновативен дизајн на сечилото Вметнете дизајн оптимизиран за стабилно жлебување на лицето. Прецизното снабдување со течноста за ладење ја подобрува евакуацијата на чипот и го намалува ризикот од заглавување на чипот. Лесно вметнување менување, и обезбедување на правилна сила на стегање. Вметнувања дизајнирани за ротација на вретеното во насока на стрелките на часовникот (qfu) и спротивно од стрелките на часовникот (qfu). Sandvik Coromant SL-QFT-RG30 C40-150 B, corocut qf главата за лице жлебот е дел од семејството на производи corocut qf. Corocut qf е првиот избор за сигурно жлебување на лицето. Прво исечете ги дијаметрите на жлебот од 30 до 2000 мм (1,18 до 78,7 инчи) и длабочините на жлебот до 38 мм (1,50 инчи) за стандардни алатки, 45 мм (1,77 инчи) за алатки по мерка. Вметнете ширина 3-4 мм (0,118-0,157 произведени во шведска.


За производот

Избор на клиент

Алатки за челични битови за вежбање 3 парчиња 4-12/20/32мм чекори за вежбање поставени спирални жлебови центри на јадрото за сечење
  • Новак

Алатки за челични битови за вежбање 3 парчиња 4-12/20/32мм чекори за вежбање поставени спирални жлебови центри на јадрото за сечење

DEN 1520.00

Изградбата на челик со голема брзина обезбедува крајна издржливост, работ на врвот се зацврстува и се и�

Сандвик Коромант ЦТДПР 1212Ф 11 Држач За Вметнување На Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Стегач, Десна Рака, 12мм Ширина х 12мм Висина
  • Новак

Сандвик Коромант ЦТДПР 1212Ф 11 Држач За Вметнување На Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Стегач, Десна Рака, 12мм Ширина х 12мм Висина

DEN 1.33

Носители за керамички инсерти Челик надворешно снабдување со течноста за ладење 45 степени влегуваат аг

M26 x 1,5 mm Pitch HSS лева чешма
  • Новак

M26 x 1,5 mm Pitch HSS лева чешма

DEN 620.80

Материјал : челик со голема брзина (М2) Метричка нишка од лева рака Ако има нешто што треба или умира што в

Индексирачки Карбид Вметнете Мелење Вметнете АПКТ1003ПДР АПМТ1604ПДР Лице мелење Рамо Мелење Слотови ЗА 300р /400рфенд Држач За Мелница
  • Новак

Индексирачки Карбид Вметнете Мелење Вметнете АПКТ1003ПДР АПМТ1604ПДР Лице мелење Рамо Мелење Слотови ЗА 300р /400рфенд Држач За Мелница

DEN 0.33

Висока Цврстина, Силна Отпорност на Абење ,Висока Мазност, Непречено Отстранување На Чипот и Остро Сече�

Алатка за прислушување на Walfront, 5 парчиња машина за завртки за завртки за завртки Поставете ја завртката за завртки за дупчење битови
  • Новак

Алатка за прислушување на Walfront, 5 парчиња машина за завртки за завртки за завртки Поставете ја завртката за завртки за дупчење битови

DEN 3.33

Дизајнот за исфрлање чипови напред е одлично за прислушување на дупки и процесот на расчистување на чип

Ултра-Декс МХ24 МДУНЛ4-ЦФТ Брборења-Бесплатна Стандардна Модуларна Здодевна Глава За Држење Негативен Днмг 432 На -3 Степен Олово, Лева Рака, Течност
  • Новак

Ултра-Декс МХ24 МДУНЛ4-ЦФТ Брборења-Бесплатна Стандардна Модуларна Здодевна Глава За Држење Негативен Днмг 432 На -3 Степен Олово, Лева Рака, Течност

DEN 1.00

2 " Минимална Создаден ИДСН433 Шим седиште XNS48 Стегач Завртка НЛ46 Заклучување Игла 2 " Минимална Создаден...