Widia gtd 12041 Gun7301 Одржување Допрете, приклучок за приклучок, десното намалување на раката, 2 флејти, 1/4-28, HSS, неоткриен

Widia gtd 12041 Gun7301 Одржување Допрете, приклучок за приклучок, десното намалување на раката, 2 флејти, 1/4-28, HSS, неоткриен

DEN 132.48

Достапност

Спирална точка со пиштоли со пиштол пукаат чипови пред дејството за сечење за да се намали преоптоварувањето и затнувањето во флејти, заштитувајќи го работното парче Продолжен живот во дуктивни материјали. Напредни облоги на пареа оксид и PVD облоги. Приклучок за приклучок. Спирална точка со пиштоли со пиштол пукаат чипови пред дејството за сечење за да се намали преоптоварувањето и затнувањето во флејти, заштитувајќи го работното парче. Продолжен живот во дуктивни материјали. Напредни облоги на пареа оксид и PVD облоги. Приклучок за приклучок. Податоци за производство на општа намена Widia-GTD нудат широк спектар на опции за прислушување преку и слепи дупки низ повеќе типови на материјали. За апликации за општа машинска обработка.


За производот

Избор на клиент

Blowfish Rachel Cinc Die Cut 8,5 m
  • Новак

Blowfish Rachel Cinc Die Cut 8,5 m

DEN 479.84

Направени во САД или увезени Завршете го вашиот изглед на Boho со носење на супер удобни папучи на Рејчел..

Стегач ЗА Заземјување За Заварување БИЕНКА ,Месинг Г Стил 300а Земја Стегач Добра Електрична Спроводливост Додатоци За Заварување
  • Новак

Стегач ЗА Заземјување За Заварување БИЕНКА ,Месинг Г Стил 300а Земја Стегач Добра Електрична Спроводливост Додатоци За Заварување

DEN 454.24

МЕСИНГ МАТЕРИЈАЛ : клипот за заземјување е изработен од месинг материјал, кој има добра електрична спро�

Површина Мелење Машина 1pc R0. 25-R2. 0xD4 D6 D8 D10 D12 2f Волфрам Карбид Конусна Топката Крајот Мелница Заострен Дрво Метал Гравирање И Мелење
  • Новак

Површина Мелење Машина 1pc R0. 25-R2. 0xD4 D6 D8 D10 D12 2f Волфрам Карбид Конусна Топката Крајот Мелница Заострен Дрво Метал Гравирање И Мелење

DEN 0.67

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

SGS 39074 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Карбонитрид Слој, 7/8 Дијаметар На Сечење, 1-1/2 Должина На Сечење, 7/8 Дијаметар
  • Новак

SGS 39074 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Карбонитрид Слој, 7/8 Дијаметар На Сечење, 1-1/2 Должина На Сечење, 7/8 Дијаметар

DEN 0.67

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

ВИДИЈА Ханита Д0041600В022С Варимил Д004 ГП Груба/Завршна Крајна Мелница, 16 мм Сечење Диа, Карбид, Необложен, Рх Сече, Велдон Стебло, 4-Флејта
  • Новак

ВИДИЈА Ханита Д0041600В022С Варимил Д004 ГП Груба/Завршна Крајна Мелница, 16 мм Сечење Диа, Карбид, Необложен, Рх Сече, Велдон Стебло, 4-Флејта

DEN 1.33

Централно сечење Алатки за општа намена за широк спектар на материјали за работното парче Груба и заврш

Мејхун Чекор Вежба Бит 4-32мм ХСС М35 Кобалт Вежба Хексадецимален Стебло Директно Слот Голем Бит Пагода Вежба Дупчалка За Дупчење Контрабор
  • Новак

Мејхун Чекор Вежба Бит 4-32мм ХСС М35 Кобалт Вежба Хексадецимален Стебло Директно Слот Голем Бит Пагода Вежба Дупчалка За Дупчење Контрабор

DEN 2.00

Многу Поголема цврстинаM35 HSS е потешко од HSS 4241, костум за дупчење во нерѓосувачки челик дизајн со две фле