Брзи со голема брзина, круг, 11,00 милиметар | БУР-300,34

Брзи со голема брзина, круг, 11,00 милиметар | БУР-300,34

DEN 951.04

Достапност

Совршено за поднесување, поставување камен и други апликации за накит Направено од челик со голема брзина. Вклучен е 1 3/32 инчи (2,35 милиметар) Шанк. Големина 34; 11,00 милиметри. Совршено за поднесување, поставување камен и други апликации за накит. Направено од челик со голема брзина. Вклучен е 1 3/32 инчи (2,35 милиметар) Шанк. Големина 34; 11,00 милиметри. Комплетен избор на голема брзина на челик, познат по нивната цврстина и издржливост. Останува поостри многу подолго од конвенционалниот волфрам-ванадиум. Со 3/32 "Шанкс, нашите HSS Burs ќе одговараат на секое рачно. Вклучува една големина 34 бур, круг, 11,00 милиметар.


За производот

Избор на клиент

Мицубиши Материјали МС2МТД0070Т0300 Карбид Мостар Заострена Крајна Мелница, 2 Средни Флејти, 0,7 мм Дијаметар На Сечење, 3° Агол На Заострување
  • Новак

Мицубиши Материјали МС2МТД0070Т0300 Карбид Мостар Заострена Крајна Мелница, 2 Средни Флејти, 0,7 мм Дијаметар На Сечење, 3° Агол На Заострување

DEN 1850.56

2 флејта конус крајот мелница за општа употреба 0,7 мм Дијаметар На Сечење Составен Од Ултра Микро Жито Ка

Doitool 1 Поставете легура на ротационата датотека со карбид бит дијамантска вежба бит резба ротирачки датотеки ротирачки датотеки волфрам
  • Новак

Doitool 1 Поставете легура на ротационата датотека со карбид бит дијамантска вежба бит резба ротирачки датотеки ротирачки датотеки волфрам

DEN 289.44

Волфрам челик Ротари мелење Бур : Завршување на разни метални шуплини од мувла, како што се обработка на

Сандвик Коромант а16т-ДВЛНЛ 4 Држач за Вметнување На Вртење, Тркалезно Стебло, Челик, Внатрешна, Цврста Стегач, Лева Рака, 1 Дијаметар на Стеблото,
  • Новак

Сандвик Коромант а16т-ДВЛНЛ 4 Држач за Вметнување На Вртење, Тркалезно Стебло, Челик, Внатрешна, Цврста Стегач, Лева Рака, 1 Дијаметар на Стеблото,

DEN 5344.00

ЗДОДЕВЕН бар : челик стебло здодевен бар за вртење ТИП НА ДРЖАЧ : крут дизајн на стегач, цилиндричен со ст