Нов ER16 Collet ОРЕВ/LOCKNUT ER 16 Стегање Алатка Носителот Хардвер ЧАК ER16M-XCP-MS6409

Нов ER16 Collet ОРЕВ/LOCKNUT ER 16 Стегање Алатка Носителот Хардвер ЧАК ER16M-XCP-MS6409

DEN 948.80

Достапност

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : NEWSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : ER16 MMANUFACTURER / БРЕНД : SFXTHANK ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : СБ-8-4-10-4.


За производот

Избор на клиент

SGS 39074 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Карбонитрид Слој, 7/8 Дијаметар На Сечење, 1-1/2 Должина На Сечење, 7/8 Дијаметар
  • Новак

SGS 39074 1b 4 Флејта Топката Крајот Општа Намена Крај Мил, Титаниум Карбонитрид Слој, 7/8 Дијаметар На Сечење, 1-1/2 Должина На Сечење, 7/8 Дијаметар

DEN 0.67

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

Сандвик Коромант, Ц8-ТР-Д13ЈЦЛ-55080С, Челик, Коро Свртете ЈА Единицата ЗА Сечење ТР За Вртење, Лева Рака, Внатрешна Течност за Ладење,
  • Новак

Сандвик Коромант, Ц8-ТР-Д13ЈЦЛ-55080С, Челик, Коро Свртете ЈА Единицата ЗА Сечење ТР За Вртење, Лева Рака, Внатрешна Течност за Ладење,

DEN 9312.00

Флексибилност да се направи вртење во сите правци Извонредна продуктивност за внатрешни апликации за в

Битс за челични дупки со спирала флуидна чекори вежба за дрво за обработка на дрва за вежбање HSS спирален жлеб центар за вежбање бит титаниум
  • Новак

Битс за челични дупки со спирала флуидна чекори вежба за дрво за обработка на дрва за вежбање HSS спирален жлеб центар за вежбање бит титаниум

DEN 1366.40

Идеално за дупчење во метал, дрво и пластика Бргост челичен материјал, потрајни Облогата на титаниум го