Вежба Америка КБР 5/8 Карбид Крај Мил 4 Флејта 1-1/4 Флејта Должина 3-1/2 Вкупна Должина ТИК Еднократна Директно Флејта

Вежба Америка КБР 5/8 Карбид Крај Мил 4 Флејта 1-1/4 Флејта Должина 3-1/2 Вкупна Должина ТИК Еднократна Директно Флејта

DEN 1.33

Достапност

Големина 5/8" Материјал : карбид. Должина на флејта : 1-1/4. Вкупна должина : 3-1/2. Големина : 5/8, материјал : Карбид, финиш : Тик, Должина на флејта : 1-1/4, вкупна Должина : 3-1/2, големина на стеблото : 5/8, стил : единечен крај, права флејта, број на флејти : 4, централно сечење : нецентрично сечење. Карбид микрогрин, квадратен крај, директно флејта крај мелница, направени Во Сад.


За производот

Избор на клиент

Мицубиши Материјали МС2МТД0070Т0300 Карбид Мостар Заострена Крајна Мелница, 2 Средни Флејти, 0,7 мм Дијаметар На Сечење, 3° Агол На Заострување
  • Новак

Мицубиши Материјали МС2МТД0070Т0300 Карбид Мостар Заострена Крајна Мелница, 2 Средни Флејти, 0,7 мм Дијаметар На Сечење, 3° Агол На Заострување

DEN 1850.56

2 флејта конус крајот мелница за општа употреба 0,7 мм Дијаметар На Сечење Составен Од Ултра Микро Жито Ка

HSS End Mill, 3/4in.dia, 4in.cut l
  • Новак

HSS End Mill, 3/4in.dia, 4in.cut l

DEN 2.33

Цена за : Секоја должина на намалување : 4 "челик (П) Компатибилност : Да Одделение : Општа намена Шанк Дија

Aceteel HSS бр.
  • Новак

Aceteel HSS бр.

DEN 600.00

【Големина】 Должина : 2,44 " / 62мм, глава на конец : 0,94" / 24мм, квадратна глава : 4,5мм x 4,5мм (l*w), дијаметар на шан�

3мм Крај Мил Рутер 3мм Единечна Флејта Нагоре Волфрам Карбид 10 парчиња Единечна Флејта Крај Мелница Машина Цпу Алатка Битови 3.175 Мм Дијаметар
  • Новак

3мм Крај Мил Рутер 3мм Единечна Флејта Нагоре Волфрам Карбид 10 парчиња Единечна Флејта Крај Мелница Машина Цпу Алатка Битови 3.175 Мм Дијаметар

DEN 1206.40

3мм Крај Мил Рутер Единечна Флејта Дизајнирана Крајна Мелница со Остар Раб На Сечење Ќе Понуди Мазна Пов

ВИДИА А32УПТФНР16 А-ПТФН П-Стил Стегање Здодевен Бар За Негативни Инсерти, 90° Агол, Челик, 32мм Дијаметар На Стеблото, Десно, 350мм Должина
  • Новак

ВИДИА А32УПТФНР16 А-ПТФН П-Стил Стегање Здодевен Бар За Негативни Инсерти, 90° Агол, Челик, 32мм Дијаметар На Стеблото, Десно, 350мм Должина

DEN 1.67

Систем за стегање од типот на рачката за негативни индексни способни влошки Нема мешање во протокот на �