HSS нишка умира, 1 1/2 in, m16, 2 терен

HSS нишка умира, 1 1/2 in, m16, 2 терен

DEN 1499.20

Достапност

✅ HSS нишка умира, 1 1/2 in, m16, 2 терен ✅ Облик на умре : круг. Type Тип на нишка : Метрика. ✅ Дебелина на умре : 1/2 in. ✅ Насока на навој : десна рака. ✅ HSS нишка умира, 1 1/2 in, m16, 2 терен. ✅ Облик на умре : круг. Type Тип на нишка : Метрика. ✅ Дебелина на умре : 1/2 in. ✅ Насока на навој : десна рака. 10 T902 Околу навојување на навој, рунда, големина на конец M16x2.00, метрика, прилагодлива, надворешна диа. 1 1/2 in, умираат материјал со голема брзина челик, насока на конец десна рака, дебелина на умре 1/2 in, нишка од 2,00мм, завршување - обработка на светла (неконтролирана).


За производот

Избор на клиент

НЕШО Микро Алуминиумска Рачна Вежба со Дупчалка За Извртување На Челик Без Клуч Дупчење На Дрво Ротациони Алатки Рачна Вежба 1сет
  • Новак

НЕШО Микро Алуминиумска Рачна Вежба со Дупчалка За Извртување На Челик Без Клуч Дупчење На Дрво Ротациони Алатки Рачна Вежба 1сет

DEN 478.08

Комбинирана Вежба Карактеристики : За алуминиумска рачна вежба хоби Мини дрво рака вежба чак за накит а

Допрете ја машината М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12/М14 Спирален Жлеб Метрички Завртки Допрете Дин371 Засилена Нишка На Стеблото Допрете Вежба Рачни
  • Новак

Допрете ја машината М3/М4/М5/М6/М8/М10/М12/М14 Спирален Жлеб Метрички Завртки Допрете Дин371 Засилена Нишка На Стеблото Допрете Вежба Рачни

DEN 617.28

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Допрете ја машината М3 / М4 / М5 / М6 / М8 / М10 / М12 / М14 Спирален Жл

Цевка за допрете цевка G1/8 1/2 3/4 1 Taper цевка Допрете метална завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за навојување алатки
  • Новак

Цевка за допрете цевка G1/8 1/2 3/4 1 Taper цевка Допрете метална завртка за завртки за завртки за завртки за завртки за навојување алатки

DEN 560.96

Битови за вежбање од дрво / парчиња за вежбање Сечење на остар, добар ефект на чип Производ со висока пр�

ВИДИЈА 6144391 Општа Намена Сц Крај Мил Серија Д003/Д013 Метрички Крај Мил 18мм Диа, 26мм Сече Длабочина, 92мм Должина, Директно Стебло Цилиндрични
  • Новак

ВИДИЈА 6144391 Општа Намена Сц Крај Мил Серија Д003/Д013 Метрички Крај Мил 18мм Диа, 26мм Сече Длабочина, 92мм Должина, Директно Стебло Цилиндрични

DEN 3.33

ВИДИЈА 6144391 Општа Намена Сц Крај Мил Серија Д003 / Д013 Метрички Крај Мил 18мм Диа, 26мм Сече Длабочина, 92мм Дол

Материјали Mitsubishi VF2XLD002001 серија VF2XL карбид Влијание на чудо катче радиус крај, флејта на вратот, 2 флејти, 0,2 мм сечење диа, должина
  • Новак

Материјали Mitsubishi VF2XLD002001 серија VF2XL карбид Влијание на чудо катче радиус крај, флејта на вратот, 2 флејти, 0,2 мм сечење диа, должина

DEN 548.80

2 Флејт Долг мелница за крај на вратот за голема брзина обработка на зацврстени челици Направено во САД �

Стегач ЗА Вклучување БИЕНКА, Стегач За Хоризонтално Вклучување Приближно 2мм / 0,1 Во Галванизирано Железо За Фабрика За Стругови За
  • Новак

Стегач ЗА Вклучување БИЕНКА, Стегач За Хоризонтално Вклучување Приближно 2мм / 0,1 Во Галванизирано Железо За Фабрика За Стругови За

DEN 0.33

Стегањето е стабилно и моќно, едноставно и заштедува труд, вовлекувачот отвора 90 степени Поседуваат дол

Сандвик КОРОМАНТ ПТГНР20ЦА22 Држач За Вртење На Вметнување, Правоаголно Стебло, Челик, Внатрешно, Заклучување На Рачката, Десна Рака, 20мм
  • Новак

Сандвик КОРОМАНТ ПТГНР20ЦА22 Држач За Вртење На Вметнување, Правоаголно Стебло, Челик, Внатрешно, Заклучување На Рачката, Десна Рака, 20мм

DEN 3.33

Негативни основни вметнувања за вртење со високи перформанси Системот На рачката ТМакс П е систем за ст

Сандвик Коромант МТЈНР 2525м 16м1 Држач За Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Стегач, Десна Рака, Ширина 25мм х 25мм Висина Стебло,
  • Новак

Сандвик Коромант МТЈНР 2525м 16м1 Држач За Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Стегач, Десна Рака, Ширина 25мм х 25мм Висина Стебло,

DEN 1.00

Негативни основни вметнувања за вртење со високи перформанси Продуктивно решение со бришачи И Xcel техно