ВИДИА Круг ЦЦБИ18740Р Ццби Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, 0° Агол, Карбид Стебло Здодевен Бар, 0.187 Дијаметар На Стеблото, Десно, 4 Должина

ВИДИА Круг ЦЦБИ18740Р Ццби Мала Дупка Здодевен Бар За Вртење, 0° Агол, Карбид Стебло Здодевен Бар, 0.187 Дијаметар На Стеблото, Десно,

DEN 4467.04

Достапност

Достапно во стебла колку што е мало 157 "(4мм) за носење >.180 " (4,57 мм) дијаметар. Позитивна геометрија на гребло за бесплатно дејство на сечење и подобри завршетоци на површината. Супериорна, непречена евакуација на чипови. Линијата ВИДИЈА на микро здодевни шипки обезбедува точна алатка за правење дупки во дијаметри мали колку што е . Овие економични, индексирани влошки се достапни и во челични и во карбидни стебла и се порибени и во метрички и во инчни големини. Идеален за широк спектар на апликации, вклучувајќи прецизно микро здодевно.


За производот

Избор на клиент

1 парчиња дупка пила за вежбање со легура од легура од карбид кобалт челик не'рѓосувачки челик сечење железо метално јадро на дупчење
  • Новак

1 парчиња дупка пила за вежбање со легура од легура од карбид кобалт челик не'рѓосувачки челик сечење железо метално јадро на дупчење

DEN 1.00

1 Изработено е од биметал, што ја подобрува издржливоста и способноста на антируст Дизајнот ја подобрув�

Вежба Малку Завртки, Добра Стабилност 250 ПАРЧИЊА Само Дупчење Завртка Мултифункционален Висока Цврстина За Индустриски Прицврстување
  • Новак

Вежба Малку Завртки, Добра Стабилност 250 ПАРЧИЊА Само Дупчење Завртка Мултифункционален Висока Цврстина За Индустриски Прицврстување

DEN 185.44

СПЕЦИФИКАЦИИ : Вклучувајќи 250 парчиња завртки за самостојно дупчење, со спецификација М4, 2х16мм, доволна �