СИНЛАНД Микрофибер Крпи За Лице Ултра Меки Крпи За Миење Лице Крпа За Лице 12 инчи х 12 инчи 6 Пакување

СИНЛАНД Микрофибер Крпи За Лице Ултра Меки Крпи За Миење Лице Крпа За Лице 12 инчи х 12 инчи 6 Пакување

DEN 1.67

Достапност

Овие бамбус Јаглен миење крпа површина тери рамномерно распоредени парична казна и сјајна, се чувствуваат меки и мазни, да им даде на повеќето мека нега на деликатна кожа Оваа крпа од микрофибер од јаглен од бамбус е порозно влакно кое веднаш апсорбира многу вода и е 1,5 пати повеќе апсорбирачко од памукот. Дури и во затворена и непроветрена просторија, оваа крпа за миење микрофибер нема да смрди и ќе стане тврда, што е единствена карактеристика на крпата од микрофибер влакна. Хемиски бесплатни чистење микрофибер крпи за лице. Ја отстранува целата ваша шминка само со вода, вклучително и водоотпорна маскара за неколку секунди. Нашите крпи дишат и лесно се чистат, брзо се сушат, може да се користат стотици пати, нема да станат тврди, нема да станат миризливи, супер издржливи, ќе ви заштедат време и пари. Ова е многу добар подарок за семејството и пријателите. Микрофибер пешкир : супер апсорпција на вода, брзо сушење, природна апсорпција на влага и пот, еднократно, нема да исчезнат. Тоа е неопходна крпа за секојдневниот живот и може да се користи наместо обична крпа за лице/влажна крпа, многу економична. Нема оштетување на кожата : крпата од микрофибер СИНЛАНД е дефинитивно најмеката крпа што можете да ја најдете. Погоден за пилинг на секоја кожа, вклучувајќи нежна и чувствителна кожа, бебешка кожа, кожа од акни, сува или мрсна кожа итн. Лесен за употреба како средство за отстранување шминка : само треба да впиете малку вода или сапун лесно може да ја отстрани шминката. На пример маскара, ајлајнер, подлога, сенка за очи, кармин, руменило, маска за лице и така натаму. Супер апсорпција на вода : апсорпцијата На Вода е 3-4 пати поголема од онаа на памукот.


За производот

Избор на клиент

Морски Желки Морска Крпа За Капење Комплет Памучни Крпи За Бања Украсни Крпи За Бања 1 Крпа За Бања 1 Крпа За Перење Мека Абсорбента Крпа За
 • Новак

Морски Желки Морска Крпа За Капење Комплет Памучни Крпи За Бања Украсни Крпи За Бања 1 Крпа За Бања 1 Крпа За Перење Мека Абсорбента Крпа За

DEN 313.60

Памучните комплети за крпи вклучуваат една крпа за капење од 27" х 54" и една крпа од 12" х 12", која ќе ги задов

Организација На Храна Кутија За Ткиво За Домаќинство Пластична Дневна Соба Хартиена Кутија Тоалет Лифт Тип Кутија За Ткиво На Лицето Дневна
 • Новак

Организација На Храна Кутија За Ткиво За Домаќинство Пластична Дневна Соба Хартиена Кутија Тоалет Лифт Тип Кутија За Ткиво На Лицето Дневна

DEN 3.00

100% пп СТИЛСКО СКЛАДИРАЊЕ : Облечете Стандардна Правоаголна Кутија За Ткиво со Овој Стилски Капак; Лесно

Насловот на царскиот стил на Вриндаа, дизајнер на бања, сет на шампон -диспензерот сапун, куќиште за заби, држач за заби, повеќенаменски
 • Новак

Насловот на царскиот стил на Вриндаа, дизајнер на бања, сет на шампон -диспензерот сапун, куќиште за заби, држач за заби, повеќенаменски

DEN 1086.40

Уникатно убаво разрешен Дава изглед на кралското наследство Бања за дизајнер на грнчари поставена од к�

БИВО Туш Завеса Куки, Дома Декоративни Рѓосувачки Туш Завеса Куки Смола Роза Цвет Туш Куки Прстени За Бања Туш Прачки Завеси, Во собата
 • Новак

БИВО Туш Завеса Куки, Дома Декоративни Рѓосувачки Туш Завеса Куки Смола Роза Цвет Туш Куки Прстени За Бања Туш Прачки Завеси, Во собата

DEN 3.33

Изработени од висококвалитетна Кука Од Нерѓосувачки челик Отпорна на ' рѓа и дизајн На Роза Од Смола Мод

Luofdclddd када грабни шипки, барови за тоалети за туширање бања баланс туш за туширање помош зафат на надворешната цевка прилагодлива
 • Новак

Luofdclddd када грабни шипки, барови за тоалети за туширање бања баланс туш за туширање помош зафат на надворешната цевка прилагодлива

DEN 4203.20

Благодарение на рачката што обезбедува безбедност и безбедност во бања, када, туш и тоалетот (Силен и из�

Мултифункционален wallид поставен за складирање на решетката самостојна електрична четка за заби, држач за четки за заби, монтиран држач
 • Новак

Мултифункционален wallид поставен за складирање на решетката самостојна електрична четка за заби, држач за четки за заби, монтиран држач

DEN 74.08

[Лесна инсталација] : Пред инсталацијата, држете ја површината чиста и исушете, солза од налепницата Зал�

кутија За ткиво Кутии За Мали Ткива Златен Раб Држач За Кожно Ткиво Мермерна Салфетка Диспензерот За Крпи Куќиште За Декорација На Домот
 • Новак

кутија За ткиво Кутии За Мали Ткива Златен Раб Држач За Кожно Ткиво Мермерна Салфетка Диспензерот За Крпи Куќиште За Декорација На Домот

DEN 1.33

Златниот француски раб, чувството за се открива надвор од екранот Направен е со натприродна изработка в

DBYLXMN Чаша Чаша Отворено Со Клуч Челик Нерѓосувачки Виткање Преносни Кампување Пешачење Патување Стакло&засилувач;Шише Отворен Базен
 • Новак

DBYLXMN Чаша Чаша Отворено Со Клуч Челик Нерѓосувачки Виткање Преносни Кампување Пешачење Патување Стакло&засилувач;Шише Отворен Базен

DEN 2.67

Тежина : С : 68гр(Прибл) М : 94гр(Прибл Л : 146гр(Прибл.) Држач Чаши Керамички Без Рачка Дрвена Кригла Во Собата �

Четка За Тоалет И Држач За Држач, Четка За Тоалетна Чинија | Четка За Хидраулично Средство За Чистење На Ѕид Со Долга Рачка, Чистење
 • Новак

Четка За Тоалет И Држач За Држач, Четка За Тоалетна Чинија | Четка За Хидраулично Средство За Чистење На Ѕид Со Долга Рачка, Чистење

DEN 2.00

прекрасен Дизајн За Складирање Течности : Нашите Четки за Тоалет за Бања прифаќаат дизајн за складирање

Лили Ѕид Монтирани Креативни Ткиво Кутија Држач Ѕид Монтирани Салфетка Хартија Кутии Хартија Пешкир Диспензерот За Домашна Кујна Дневна Соба
 • Новак

Лили Ѕид Монтирани Креативни Ткиво Кутија Држач Ѕид Монтирани Салфетка Хартија Кутии Хартија Пешкир Диспензерот За Домашна Кујна Дневна Соба

DEN 161.60

Со лепак без нокти и без обележување, кутијата за ткиво може силно да се апсорбира секоја рамна површина

Yoocylii метални двојни плочки за туширање прстени, прстени за завеси за туширање, не'рѓосувачки челик за бања за туширање, куки за завеси, сет
 • Новак

Yoocylii метални двојни плочки за туширање прстени, прстени за завеси за туширање, не'рѓосувачки челик за бања за туширање, куки за завеси, сет

DEN 1.67

✔ Нерѓосувачки челик отпорен на 'рѓа : Тешката градба на месинг и не'рѓосувачки челик им овозможуваат на

Висечки корпа за решетки за решетки за решетки за бања, за висечки туш кади вшмукување чаша туш кабина врата задната висина слоевита закачалка
 • Новак

Висечки корпа за решетки за решетки за решетки за бања, за висечки туш кади вшмукување чаша туш кабина врата задната висина слоевита закачалка

DEN 240.00

Максимизирајте го ограничениот простор : Оваа решетка за туширање на вратите ефикасно користи вертикал

ЏФУЈК Бања Пешкир Решетката Ротирачки Држач За Крпи Простор Алуминиум 2/3/4/5-Бар Закачалка За Крпи Кујна Полица Хартија Виси Ѕид Монтирани
 • Новак

ЏФУЈК Бања Пешкир Решетката Ротирачки Држач За Крпи Простор Алуминиум 2/3/4/5-Бар Закачалка За Крпи Кујна Полица Хартија Виси Ѕид Монтирани

DEN 3.33

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

Урлиненс Божиќни Завеси За Туширање За Декор Во Бања, Зимска Завеса За Туширање Со Пејзаж, Месечина Снешко Божиќна Елка За Празнична
 • Новак

Урлиненс Божиќни Завеси За Туширање За Декор Во Бања, Зимска Завеса За Туширање Со Пејзаж, Месечина Снешко Божиќна Елка За Празнична

DEN 159.84

Премиум Материјал : Оваа божиќна завеса за туширање е изработена од 100% висококвалитетна полиестерска т�

КВЕРТИ Рачно Врежана Кутија За Ткиво Со Примарна Боја Кутија За Ткиво За Автомобил Дома Хотел Десктоп Кутија За Складирање Ткиво
 • Новак

КВЕРТИ Рачно Врежана Кутија За Ткиво Со Примарна Боја Кутија За Ткиво За Автомобил Дома Хотел Десктоп Кутија За Складирање Ткиво

DEN 2400.00

Материјал : Кутија за Покривање На Ткиво пријателски Дрвен материјал, без мирис, без формалдехид Безбед�

Среќна лисица шумски рачни крпи за лице за миење на телото меки меки мијалници со слатки печатени за кујна во кујна секојдневна употреба
 • Новак

Среќна лисица шумски рачни крпи за лице за миење на телото меки меки мијалници со слатки печатени за кујна во кујна секојдневна употреба

DEN 231.84

Суперфина влакна Направени во САД или увезени Големина 13,8 "x 28,7" Материјал Прилагодените печатени крпи

Lifeивотен позитивен цитат од дрво знак со религиозни цитати правила за бања Измијте ги рацете Користете ја сапунската четка за забите од беж
 • Новак

Lifeивотен позитивен цитат од дрво знак со религиозни цитати правила за бања Измијте ги рацете Користете ја сапунската четка за забите од беж

DEN 223.84

✨rustic знак Плакејдрвен врамен семеен wallиден уметност со инапитивна изрека значајни зборови, декоративн

Винил розово свињи за полнење на рачно сапун пумпа за шише шампон шише 11oz Бебе деца за возрасни за кујна и додатоци за бања животно countertop
 • Новак

Винил розово свињи за полнење на рачно сапун пумпа за шише шампон шише 11oz Бебе деца за возрасни за кујна и додатоци за бања животно countertop

DEN 3.00

【11oz / 320ml Капацитет】 : Диспензерот за сапун Gofika може ефикасно да го спречи ширењето на бактериите Децат�

Неродеко Решетка За Крпи Држач За Крпи Држач За Крпи Во Форма На Т Држач За Рачни Крпи Од Нерѓосувачки Челик Стоечка Решетка За Крпи
 • Новак

Неродеко Решетка За Крпи Држач За Крпи Држач За Крпи Во Форма На Т Држач За Рачни Крпи Од Нерѓосувачки Челик Стоечка Решетка За Крпи

DEN 2.00

Ова е професионален и ефикасен организатор на крпи кој ви помага да заштедите простор во бањата и кујна�