Н / Класичен Декоративен Метален Држач За Крпи За Прсти За Бања, Кујна, Суета и Прстени За Крпи

Н / Класичен Декоративен Метален Држач За Крпи За Прсти За Бања, Кујна, Суета и Прстени За Крпи

DEN 10572.16

Достапност

Стоечкиот дизајн ја прави решетката за рачни крпи лесна за стоење на масата за бања Совршен за место во бања кујна или кујна. Основата на лавиците за крпи е стабилна и нема лесно да се преврти. Лесна Нега-избришете ја со влажна крпа. Компактниот дизајн искористувајќи ги неискористените агли или непријатните области на суетата или работната површина. Елегантна стилска декорација за држење на држачот за крпи на дофат за вашите гости и семејството. Стоечкиот дизајн ја прави решетката за рачни крпи лесна за стоење на масата за бања. Совршен за место во бања кујна или кујна. Основата на лавиците за крпи е стабилна и нема лесно да се преврти. Лесна Нега-избришете ја со влажна крпа. Компактниот дизајн искористувајќи ги неискористените агли или непријатните области на суетата или работната површина. Елегантна стилска декорација за држење на држачот за крпи на дофат за вашите гости и семејството. Стоечкиот дизајн ја прави решетката за рачни крпи лесна за стоење на масата за бања.Совршен за место во бања кујна или кујна.Основата на лавиците за крпи е стабилна и нема лесно да се преврти. Лесна Нега-избришете ја со влажна крпа.Компактниот дизајн искористувајќи ги неискористените агли или непријатните области на суетата или работната површина. Елегантна стилска декорација за држење на држачот за крпи на дофат за вашите гости и семејството.


За производот

Material:
Zinc-Alloy
Size:
As the picture shows
Quantity:
1Pc
Package Includes:
1Pc x Towel Rack :
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your:
Bathroom Accessories Set:
Stainless Steel Bathroom Accessory Set :

Избор на клиент

Олими Кујна полица за бања монтирана за бања за бања држач за складирање на тоалетот за тоалети за козметичко складирање на четки
 • Новак

Олими Кујна полица за бања монтирана за бања за бања држач за складирање на тоалетот за тоалети за козметичко складирање на четки

DEN 2.33

Полицата за бања е изработена од PP материјал, заштита од зависност, без мирис, практичен, отпорен на абењ

Авсамок Средно Повлечете Тип Чаша Диспензерот, Ѕид Планината Пластични Вода Диспензерот За Еднократна Употреба Држач За Чаши Решетката За Домашна
 • Новак

Авсамок Средно Повлечете Тип Чаша Диспензерот, Ѕид Планината Пластични Вода Диспензерот За Еднократна Употреба Држач За Чаши Решетката За Домашна

DEN 2.00

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ●Изработен Од ЕКОЛОШКИ СТОМАЧНИ+ проѕирна пет пластика, автоматскиот држач за чаши

Inewgogo Octopus 2 пакет памук за држач за бришење на топката на топката Организатор диспензерот пластични памучни влошки конзерви со капаци
 • Новак

Inewgogo Octopus 2 пакет памук за држач за бришење на топката на топката Организатор диспензерот пластични памучни влошки конзерви со капаци

DEN 2.67

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

ЛБ Цветни Растенија Туш Завеса Акварел Цвет Пеперутка Колибри Беж Позадина Бохо Гроздобер Бања Декор Со Куки, Лесна Нега Полиестер Ткаенина
 • Новак

ЛБ Цветни Растенија Туш Завеса Акварел Цвет Пеперутка Колибри Беж Позадина Бохо Гроздобер Бања Декор Со Куки, Лесна Нега Полиестер Ткаенина

DEN 2.33

Декоративно печатење и издржливи завеси за туширање Лесен за чистење, мек и удобен за допир, без мирис...

Ултра меки мијалници за лице за лице леопард шема Брзо сушење високо апсорбирана облека за миење бања - користете како бања, бањата, лицето,
 • Новак

Ултра меки мијалници за лице за лице леопард шема Брзо сушење високо апсорбирана облека за миење бања - користете како бања, бањата, лицето,

DEN 128.00

Лесен за употреба : Идеално за крпи за лице и мијалници, отстранете ја шминка, маснотии, масло и мртви кле

БИВО Туш Завеса Куки, Дома Декоративни Рѓосувачки Туш Завеса Куки Смола Роза Цвет Туш Куки Прстени За Бања Туш Прачки Завеси, Во собата
 • Новак

БИВО Туш Завеса Куки, Дома Декоративни Рѓосувачки Туш Завеса Куки Смола Роза Цвет Туш Куки Прстени За Бања Туш Прачки Завеси, Во собата

DEN 3.33

Изработени од висококвалитетна Кука Од Нерѓосувачки челик Отпорна на ' рѓа и дизајн На Роза Од Смола Мод

Олими Силиконски Кауч Држач За Чаши За Фотелји Послужавник Пондерирани Далечински Закуски Држач За Чаши За Мобилни Телефони За Троседот
 • Новак

Олими Силиконски Кауч Држач За Чаши За Фотелји Послужавник Пондерирани Далечински Закуски Држач За Чаши За Мобилни Телефони За Троседот

DEN 1.67

Вградените челични шипки од 4 парчиња го чуваат садот за држач за чаши на каучот на место без да се лизга�

Рофаро Ноќта на вештерките на тоалетот на тоалетот 3Д ужасни wallидни налепници DIY застрашувачки домашен декор бања врескајќи крвави
 • Новак

Рофаро Ноќта на вештерките на тоалетот на тоалетот 3Д ужасни wallидни налепници DIY застрашувачки домашен декор бања врескајќи крвави

DEN 159.84

✿ 『Одличен материјал』 : Нашата декорација за капаци на тоалетот е изработен од премиум ПВЦ Овој украс �

Лизгачки плочки од памучни држачи за памук за бања со капаци со капаци поставени памучни топка подлога за тркалање тегла за памучни
 • Новак

Лизгачки плочки од памучни држачи за памук за бања со капаци со капаци поставени памучни топка подлога за тркалање тегла за памучни

DEN 1.00

★ 【Контејнер за складирање на идеална големина】 : Нашите мерки за држач за памук за бришење : 4,13 (ч) x 2,75 (

Зачудувачки држач за четкичка за заби во Бохо мачка, рачно нацртано црно -бела мачка скица Боемјан Фелин сонувач на ноќта, декоративна
 • Новак

Зачудувачки држач за четкичка за заби во Бохо мачка, рачно нацртано црно -бела мачка скица Боемјан Фелин сонувач на ноќта, декоративна

DEN 271.84

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

Крави и млечни рачни крпи за миење на лице и каросерија меки меки за миење садови со симпатични печатени за кујна за кујна во кујна
 • Новак

Крави и млечни рачни крпи за миење на лице и каросерија меки меки за миење садови со симпатични печатени за кујна за кујна во кујна

DEN 231.84

Микрофибер Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на миењето на лицето е приближно 14 "x30" (w

Остин Рог Класици Шеврон Жакард Пешкир Сет -2 Бања Пешкир, 2 Рака пешкир &засилувач; 2 Миење Крпа, Трајни &засилувач; Машина Перат, Мека &засилувач;
 • Новак

Остин Рог Класици Шеврон Жакард Пешкир Сет -2 Бања Пешкир, 2 Рака пешкир &засилувач; 2 Миење Крпа, Трајни &засилувач; Машина Перат, Мека &засилувач;

DEN 3.00

Комплетите вклучуваат две (2) крпи за капење, две (2) крпи за раце и две (2) крпи за перење; Изработени Од пам�

Смири Микрофибер Килими За Бања, Бушава Мека И Абсорбента Килим За Бања, Нелизгачка, Густа Кадифена Подлога За Бања, Суви Душеци За Бања Што
 • Новак

Смири Микрофибер Килими За Бања, Бушава Мека И Абсорбента Килим За Бања, Нелизгачка, Густа Кадифена Подлога За Бања, Суви Душеци За Бања Што

DEN 159.84

●Екстра Дебели И Меки! килимите за бања од микрофибер се направени од меки кадифе, дебели повеќе од 1,18 и�

Организатор На ТКИВО ГЕНИГВ Автоматска Кутија За Ткиво Со Пролетна Подлога Кутија За Ткиво Правоаголник Домашен Диспензер За Хартија Кутија
 • Новак

Организатор На ТКИВО ГЕНИГВ Автоматска Кутија За Ткиво Со Пролетна Подлога Кутија За Ткиво Правоаголник Домашен Диспензер За Хартија Кутија

DEN 1057.60

Површината е мазна и без бруси, заоблена без акутни агли, без раце и удобна на допир Мазна и широка уста, �