Вантасо Крпи За Раце За Бања Комплет Од 2 Пролетни Акварелни Цвеќиња Меки И Абсорбента Крпи За Миење Кујнски Крпи За Раце За Бања Хотелска Теретана Спа

Вантасо Крпи За Раце За Бања Комплет Од 2 Пролетни Акварелни Цвеќиња Меки И Абсорбента Крпи За Миење Кујнски Крпи За Раце За Бања Хотелска

DEN 2.67

Достапност

Со Различна Шема На Теми Мека, Тенка, Абсорбента И Брзо Сушење. Персонализирани И Декоративни. Крпите За Раце вантасо се дизајнирани со секаков вид на шема на теми, како што се четири сезони, животни, Дрвја, цвеќиња, различни модели на фастиви и др. Пешкирот за раце вантасо е мек и абсорбента, одличен за вклопување за вашата бања, кујна или када. Вантасо крпи за раце посветени да додадат повеќе украси за брилијантност во вашиот дом додека се практични. ●2 ПАРЧИЊА КОМПЛЕТ за ПЕШКИРИ : 30"Lx15" W Се Одвиваше. Меките И Меки Материјални крпи за перење ви овозможуваат да уживате во чистење без проблеми без непријатност за вашата кожа, идеални за секојдневна употреба, како крпа за лице, крпа за раце, лента за потење, кујнска крпа, крпи за садови, спортски крпи, спа крпи, крпа за капење итн. ®ВИСОК КВАЛИТЕТ : пешкирот за бања Вантасо е изработен од 80% полиестер + 20% памучни влакна. Мека и пријателска за кожата. Направено со нетоксични Бои Растворливи во Вода, е безбедно за вас и вашето семејство. ●БРЗО АБСОРБЕНТА И СУВА пешкирите за раце за капење се великодушно со големина, имаат исклучителна апсорпција и брзо се сушат. Ткаенината непречено се лизга по вашето тело отстранувајќи ја влагата. Машината Се Мие Без Расипување, Натрупување или Губење На Влакната Под Вода Со Ниска Температура и Дополнително Брзо Сушење. €ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ q : Овој вид мека крпа за раце е одличен за да одговара за сите прилики како што се бања,базен,дом,кујна ,бања,хотел,теретана,пливање и спа центар.Уште повеќе, со посебен дизајн на шаблони, овие крпи можат да бидат уникатни украси за вашата бања, кујна, хотели итн. €ОДЛИЧНИ ПОДАРОЦИ q : Мекиот и мек материјал Акварел Ливада Цвеќиња Пролет Диви Цветни крпа за перење е лесен, дише, апсорбира пот и освежува. Без избледување, без кадифе, мек и пријателски за кожата и лесен за носење. Претставува персонализиран подарок за вашиот животен партнер, свадба, годишнина, Божиќ, Денот на Вљубените или дури и студентски подарок. ●2 ПАРЧИЊА КОМПЛЕТ за ПЕШКИРИ : 30"Lx15" W Се Одвиваше. Меките И Меки Материјални крпи за перење ви овозможуваат да уживате во чистење без проблеми без непријатност за вашата кожа, идеални за секојдневна употреба, како крпа за лице, крпа за раце, лента за потење, кујнска крпа, крпи за садови, спортски крпи, спа крпи, крпа за капење итн. ®ВИСОК КВАЛИТЕТ : пешкирот за бања Вантасо е изработен од 80% полиестер + 20% памучни влакна. Мека и пријателска за кожата. Направено со нетоксични Бои Растворливи во Вода, е безбедно за вас и вашето семејство. ●БРЗО АБСОРБЕНТА И СУВА пешкирите за раце за капење се великодушно со големина, имаат исклучителна апсорпција и брзо се сушат. Ткаенината непречено се лизга по вашето тело отстранувајќи ја влагата. Машината Се Мие Без Расипување, Натрупување или Губење На Влакната Под Вода Со Ниска Температура и Дополнително Брзо Сушење.


За производот

Material:
80% polyester + 20% cotton fiber
Design:
Watercolor Meadow Flowers Spring Wild Floral Hand Towels
Size(about):
30h x 15w diameter
N.W.:
125g/4.5oz
Package:
2 Pcs/Package
Features:
Fluffy softness and quick absorbency :
Strong finished edges to prevent unraveling :
Soft enough to be non-irritating but firm enough for proper exfoliation :
Machine washable with minimal lint or shedding Dries quickly :
Enjoy hassle-free cleaning without any risk of damage to your skin, good as face towel, hand towel, sweatband, baby towel,kitchen cloth and more :
Worn:
For best results, wash separately at first use to minimized floating lint.And Don't use it in hot water.
Service:
If you're not thrilled with this Marble Bath Hand Towels for any reason, Just feel free to tell us and we will do our best to give you the most satisfactory solution with 24 hours.

Избор на клиент

ДОИТОЛ Лавици За Крпи, 1 парче Едноставна Решетка За Одвод На Крпа Монтирана На Ѕид Од Нерѓосувачки Челик Решетка За Складирање Кујна
 • Новак

ДОИТОЛ Лавици За Крпи, 1 парче Едноставна Решетка За Одвод На Крпа Монтирана На Ѕид Од Нерѓосувачки Челик Решетка За Складирање Кујна

DEN 3.33

, вентилирајте и исцедете Премиум материјал, не е лесно да се скрши Дизајн монтиран на ѕид, шуплив дизајн

Држач ЗА Четка ЗА ЗАБИ ВИТВИТИ, Шалтер За Организатор На Бања, Додатоци За Бања со 5 Оддели За складирање На Паста За Заби/Шалтер За Суета/Бања,
 • Новак

Држач ЗА Четка ЗА ЗАБИ ВИТВИТИ, Шалтер За Организатор На Бања, Додатоци За Бања со 5 Оддели За складирање На Паста За Заби/Шалтер За Суета/Бања,

DEN 1.00

?●Совршена Големина Q : големината на овој caddy е дизајнирана со 5 прегради задоволете ги вашите различни �

Организатор на полици за бања, лепило туш агол, решетка за складирање на wallидови, монтиран, држач за шампон, мултифункционалноста за кујната
 • Новак

Организатор на полици за бања, лепило туш агол, решетка за складирање на wallидови, монтиран, држач за шампон, мултифункционалноста за кујната

DEN 1.33

Направено од висококвалитетна пластика, лесен, отпорен на гребење и издржлив за употреба Во кујната, ле�

Стобок 1pc Кутија Кутија Кутија Шминка Организатор За Фиока Шминка Контејнери Хартиени Крпи Диспензерот Држач За Тоалетна Хартија Диспензерот
 • Новак

Стобок 1pc Кутија Кутија Кутија Шминка Организатор За Фиока Шминка Контејнери Хартиени Крпи Диспензерот Држач За Тоалетна Хартија Диспензерот

DEN 369.44

Пластика КУТИЈА ЗА САЛФЕТКИ со ДРЖАЧ за ТЕЛЕФОН Мултифункционално складирање на мали предмети...

Тоалет Четка И Држач Сет Силиконски Чистење Четка Во Собата Долга Рачка Тоалет Чистење Четка Стои Силиконски Бања Чистење Четка
 • Новак

Тоалет Четка И Држач Сет Силиконски Чистење Четка Во Собата Долга Рачка Тоалет Чистење Четка Стои Силиконски Бања Чистење Четка

DEN 805.44

®Премиум Тпр Материјалот●силиконски тоалетна чинија влакната за четки се направени од мека и еластичн

Ткиво Кутија Покритие Смола Метал Луксузни Ткиво Кутија Десктоп Организатор Далечински Управувач Држач Молив Ножици Контејнер Декоративни
 • Новак

Ткиво Кутија Покритие Смола Метал Луксузни Ткиво Кутија Десктоп Организатор Далечински Управувач Држач Молив Ножици Контејнер Декоративни

DEN 2.67

Лесен за употреба : нашиот капак од дрвена кутија за ткиво има мазен и голем отвор кој лесно се полни и до

SRHIMEOS Тоалет Четки За Бања Со Држач, Закривена Силиконски Тоалет Четка Со Течност Диспензерот Продавници Почиста Во Рачката, Висат За
 • Новак

SRHIMEOS Тоалет Четки За Бања Со Држач, Закривена Силиконски Тоалет Четка Со Течност Диспензерот Продавници Почиста Во Рачката, Висат За

DEN 1.00

●Напреден Дизајн●нашата рачка за силиконска четка за тоалет е дизајнирана со течност за чистење што м�

Zerodeko мијалник на сунѓер држач за керамички сапун држач за сапун сапун сапун керамички накит за миење сапун сапун сапун за домашна бања
 • Новак

Zerodeko мијалник на сунѓер држач за керамички сапун држач за сапун сапун сапун керамички накит за миење сапун сапун сапун за домашна бања

DEN 1035.20

? Сапун за одводнување на сапун Креативниот дизајн на одводнување го прави држачот на сапунот практиче�

YYZZH Акварел Балерина Танчерка Балет Сина Боја Поздравниот 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл
 • Новак

YYZZH Акварел Балерина Танчерка Балет Сина Боја Поздравниот 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл

DEN 3.00

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Бања Сапун Издавање Сапун Диспензерот Пумпа Ѕид Монтирани Сапун Диспензерот 300мл За Кујна Бања Дома Сапун Пумпа Диспензерот Рачен
 • Новак

Бања Сапун Издавање Сапун Диспензерот Пумпа Ѕид Монтирани Сапун Диспензерот 300мл За Кујна Бања Дома Сапун Пумпа Диспензерот Рачен

DEN 1.33

Елегантно е и изгледа одлично ● Лесно вчитување, диспензерот за сапун за брзо полнење во елегантен и со�

без лого WJDWJ Полица За Бања Решетката Кујнски Ѕидни Полици Држач За Крпи За Капење Црна Корпа За Чување Туш Кујнски Организатор Додатоци За
 • Новак

без лого WJDWJ Полица За Бања Решетката Кујнски Ѕидни Полици Држач За Крпи За Капење Црна Корпа За Чување Туш Кујнски Организатор Додатоци За

DEN 2411.84

Оваа решетка, изработена од вселенски алуминиум, е отпорна на ' рѓа и антикорозија, обезбедувајќи издржл

KLKCMS ЧЕКОР СТОЛЧЕ МАЛА Столица Мултифункционална Лесна Преносна Клупа За Туширање Столче За Туширање Покрај Креветот Стан Бања Дневна Соба
 • Новак

KLKCMS ЧЕКОР СТОЛЧЕ МАЛА Столица Мултифункционална Лесна Преносна Клупа За Туширање Столче За Туширање Покрај Креветот Стан Бања Дневна Соба

DEN 559.84

* * Исклучително Стабилен quantertop висок 22 см, погоден и за возрасни и за деца, работ е мазен и заоблени широк

Држач за Фен за Коса алипис Држач за Фен За Коса 2 парчиња Домашно Складирање Монтирање Нерѓосувачки Ѕид Од Бања Пренослив Држач За Организатор
 • Новак

Држач за Фен за Коса алипис Држач за Фен За Коса 2 парчиња Домашно Складирање Монтирање Нерѓосувачки Ѕид Од Бања Пренослив Држач За Организатор

DEN 2.67

На површината на лепилото има масло, вода и масло Не се држете до восокот Исушете го пред употреба Ако ле

ДОИТОЛ Клипови За Крпи Клипови За Пешкири За Плажа Ленти за Пешкири 2 парчиња-Силиконски Клипови За Крпи За Плажа За Столчиња За Плажа-Додатоци
 • Новак

ДОИТОЛ Клипови За Крпи Клипови За Пешкири За Плажа Ленти за Пешкири 2 парчиња-Силиконски Клипови За Крпи За Плажа За Столчиња За Плажа-Додатоци

DEN 3.00

?●Ветроупорен Дизајн ремените за пешкири за Плажа можат да го прицврстат вашиот пешкир на столчето за

ОМУНИ Решетка За Крпи Бар За Крпи Бања Орев Прачка За Крпи Цврста, Решетка За Крпи Монтирана На Ѕид, Инсталација Без Завртки Водоотпорен
 • Новак

ОМУНИ Решетка За Крпи Бар За Крпи Бања Орев Прачка За Крпи Цврста, Решетка За Крпи Монтирана На Ѕид, Инсталација Без Завртки Водоотпорен

DEN 0.33

Елегантен Носи Практична Функција Во Вашиот Простор Додека Додава Топлина и Стил на Вашиот Декор Елега�

AMAYYAystp Бања Послужавник Када Послужавник Кошница Повлече Мултифункционален Бања Држач За Складирање Мозоци Полица Решетката Бања Играчки Организатор
 • Новак

AMAYYAystp Бања Послужавник Када Послужавник Кошница Повлече Мултифункционален Бања Држач За Складирање Мозоци Полица Решетката Бања Играчки Организатор

DEN 974.40

Послужавник за бамбус када што може да се прошири за заслужено време за саморелаксација, погоден за два�

Водоотпорен водоотпорен wallиден план за складирање мода, моден стил на мода, едноставен стил, организатор за туширање, решетка за кујна
 • Новак

Водоотпорен водоотпорен wallиден план за складирање мода, моден стил на мода, едноставен стил, организатор за туширање, решетка за кујна

DEN 1.67

Овој производ избира ABS материјал, кој има силен капацитет на оптоварување, отпорност на абење и отпорно

Туш Решетката Нерѓосувачки Челик Бања Полици Ѕид Монтирани Бања Агол Полици Без Дупчење Лепило Мултифункционален За Тоалет Бања, Хромирани
 • Новак

Туш Решетката Нерѓосувачки Челик Бања Полици Ѕид Монтирани Бања Агол Полици Без Дупчење Лепило Мултифункционален За Тоалет Бања, Хромирани

DEN 1.33

Метална конструкцијадржачот за туширање без дупчење е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки чел�