Љубов Куче Сина Кутија За Ткиво Покријте Правоаголен Држач За Кожни Ткива Со Рачка Диспензерот За Ткиво На Лицето За Домашна Канцеларија Декорација На Автомобили ?

Љубов Куче Сина Кутија За Ткиво Покријте Правоаголен Држач За Кожни Ткива Со Рачка Диспензерот За Ткиво На Лицето За Домашна Канцеларија

DEN 238.40

Достапност

* * ДВЕ ГОЛЕМИНИ ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО КУТИИ за ТКИВО : држачот на кутијата за ткиво има две големини : Квадрат (57 во) И Правоаголни (9.6 во), може да се одржи повеќето стандардна големина ткиво кутии или купишта на поединечни лицето салфетки или ткива. * * ЛЕСНО СЕ ПОЛНИ и ЗАМЕНУВА : дизајнот на отворите од двете страни го олеснува заменувањето на држачот на кутијата за ткиво или ги полни ткивата. Совршено надополнување на маса, ноќна маса или комода. * * ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ и НОСЕЊЕ : со копчиња за прицврстување и рачка на страна, рачката е погодна за закачување и фиксирање на држачот на кутијата за ткиво, може да се одвои и да се расплетува кога не се користи, и седи рамно во куфер или торба, лесно за чување и носење при патување. * * ПРЕМИУМ КОЖА и ЛЕСНА ЗА ЧИСТЕЊЕ : нашиот држач за кутии за ткиво изработен од висококвалитетна пвц двострана кожа, мека на допир, едноставна, модерна и практична. Лесно за чистење, само избришете со влажна крпа. Ве молиме имајте предвид дека не се пере. * * РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА и ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : овој држач за кутии за ткиво со печатење одозгора и од сите страни, совршен за дома, спална соба, бања, дневна соба, кујна, канцеларија, стан, маси, клупи, ноќни маси, работни површини во ресторани, автомобили итн. Исто така одличен подарок за затоплување на куќата, домашен декор и многу повеќе. Спецификација : Две големини : Плоштад : 5.7 Во Правоаголник : 9.6 Во Материјал : пвц двострано кожено Пакување вклучува : 1x Карактеристики На Капакот На Кутијата За Ткиво : - Две големини : Две големини за избор, нашиот држач за кутии за ткиво може да ги собере повеќето стандардни големини и кутии за ткива или купишта ткива, ткива на лицето. - Висококвалитетни Материјали : кутиите За Ткиво се рачно изработени од висококвалитетна пвц двострана кожа, која е мека на допир и издржлива.


За производот

Two sizes:
Square
Rectangle:
9.4*5.1*3.6in
Material:
pvc double-sided leather
Package includes:
1x Tissue Box Cover
Features:
- Two sizes:
Two sizes for choice, our tissue box holder can hold most standard sizes and tissue boxes or stacks of tissues, facial tissues.:
- High-quality Materials:
Tissue boxes are handcrafted from high quality pvc double-sided leather, which is soft to the touch and durable.:
- Both Sides Opening:
With both sides openings, making leather tissue box cover easier to change the tissue box or replenish tissue.:
- Snap Buttons & Handles:
Snap buttons on the sides allow removable handle, can be disassembled and flattening when not in use, and put into suitcases and bags for easy storage and portability.:
- Fashion Design:
Printed on the top and all sides (no print on the bottom and handles). Tissue box cover cube perfectly decorates your home, living room, bathroom, table top, both beautiful and functional. :
- Applies to:
Tissue box cover is very suitable for tables, desks, bedside tables, countertops in your home, bedroom, bathroom, living room, kitchen, toilet, office, apartment, dining room, car, etc.:
- Easy to clean:
Just wipe it off with a wet wipe. Please note that it is not washable, machine washable, etc.:

Избор на клиент

Ливилан Црвена Туш Завеса За Бања Роза Туш Завеса Црна И Црвена Туш Завеси Црвена Роза Туш Завеса Со Куки Црн Цветен Цвет Декоративен
 • Новак

Ливилан Црвена Туш Завеса За Бања Роза Туш Завеса Црна И Црвена Туш Завеси Црвена Роза Туш Завеса Со Куки Црн Цветен Цвет Декоративен

DEN 0.67

Оживејте го вашиот декор во бањата со оваа црна и црвена завеса за туширање Моделот на црвена роза носи �

Рачно Нацртан Розов Држач За Памук Од Диносаурус Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За
 • Новак

Рачно Нацртан Розов Држач За Памук Од Диносаурус Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За

DEN 303.84

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите канистри за бања се мерат : 475 (D) СО капак, голем�

Богатствата НА каролина WDK5795SOAP Мазна Лисица Териер Во Када Керамички Сапун Диспензерот, Рака Сапун Диспензерот Пумпа Шишиња За Бања
 • Новак

Богатствата НА каролина WDK5795SOAP Мазна Лисица Териер Во Када Керамички Сапун Диспензерот, Рака Сапун Диспензерот Пумпа Шишиња За Бања

DEN 1.33

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

SVAVO SOAP DISPENSER Wallид Монт 21oz/600ml, автоматски монтиран на допир на диспензерот на сапун, безжична пумпа за течен сапун за домаќинства,
 • Новак

SVAVO SOAP DISPENSER Wallид Монт 21oz/600ml, автоматски монтиран на допир на диспензерот на сапун, безжична пумпа за течен сапун за домаќинства,

DEN 560.00

Диспензерот за пена без допир на Svavo со инфрацрвен сензор : Немате потреба да се допирате со шишето со ср�

Кабилок Рака Сапун Диспензерот Рака Сапун Диспензерот Рака Сапун Диспензерот Пумпа Еден Сапун Притиснете Рака Бела Туш Млазницата
 • Новак

Кабилок Рака Сапун Диспензерот Рака Сапун Диспензерот Рака Сапун Диспензерот Пумпа Еден Сапун Притиснете Рака Бела Туш Млазницата

DEN 384.00

Изработени од, анти , отпорни, издржливи Може постојано да се полни со гел за туширање, течен шампон, сап�

Ажурирањеорганизатор На Шалтер За Бања Од 2 Нивоа, Плех За Бања За Организатор На Дрвена Бања, Организатор За Бања, Организатор На Бања
 • Новак

Ажурирањеорганизатор На Шалтер За Бања Од 2 Нивоа, Плех За Бања За Организатор На Дрвена Бања, Организатор За Бања, Организатор На Бања

DEN 271.84

€ЕкоПријателски Цврсто Дрво И Обложени Метални Заграда Q нашиот 2Ниво Бања Countertop Организатор е направе�

Сапун Диспензерот Шише Лосион Диспензерот 5 - Парче Смола Бања Додатоци Во Собата Вклучува Сапун Диспензерот Четка За Заби Носителот Тамблер
 • Новак

Сапун Диспензерот Шише Лосион Диспензерот 5 - Парче Смола Бања Додатоци Во Собата Вклучува Сапун Диспензерот Четка За Заби Носителот Тамблер

DEN 1387.20

Карактеристики ова шише со диспензерот за сапун ќе ја разубави секоја бања или кујна Надградете ја дек�

ЗСЕДП Керамички Додатоци За Бања Комплети Декорација Чаша За Миење Уста Држач За Четки За Заби Диспензерот За Шампон Организатор
 • Новак

ЗСЕДП Керамички Додатоци За Бања Комплети Декорација Чаша За Миење Уста Држач За Четки За Заби Диспензерот За Шампон Организатор

DEN 6963.20

Керамички материјал, безбедна и заштита на животната средина широко се користи и во бањата и во кујната.

Цвери од цреша 2 пакувања памук, држач за држачи за топка, организатор за распрскувач на пластични контејнери за складирање со капаци
 • Новак

Цвери од цреша 2 пакувања памук, држач за држачи за топка, организатор за распрскувач на пластични контејнери за складирање со капаци

DEN 0.33

【Материјал】 Овој држач за памучна топка е изработен од пластичен ПС, транспарентен пластичен материја

Ипетбум Држач За Чаши За Туширање Држач За Вино За Бања Држач За Пиво Држач За Пијалоци За Туш Силиконски Држач За Стакло За Вино Решетка
 • Новак

Ипетбум Држач За Чаши За Туширање Држач За Вино За Бања Држач За Пиво Држач За Пијалоци За Туш Силиконски Држач За Стакло За Вино Решетка

DEN 156.48

Држач ЗА ЧАШИ ЗА Чување СТАКЛО Држач За Чаши За Туширање Држач За Вино Држач За Пиво Држач За Пијалоци За

Сончогледи Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук Тркалезни Топчиња Соли
 • Новак

Сончогледи Држач За Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук Тркалезни Топчиња Соли

DEN 2.00

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите контејнери за складирање на бања мерки : 475 (D) С�

Восуне Метал Пешкир бар За Бањи, Кујна Крпа Држач Бања Крпа Решетката Бања Крпа Решетката, Нерѓосувачки Челик Крпа Држач За Балкони Кабинет
 • Новак

Восуне Метал Пешкир бар За Бањи, Кујна Крпа Држач Бања Крпа Решетката Бања Крпа Решетката, Нерѓосувачки Челик Крпа Држач За Балкони Кабинет

DEN 146.40

Нерѓосувачки Челик ●Решетка За крпи За шарки На вратата ● Задебелен челик, силна издржливост и издрж�

- Полица Балкон Бања Пешкир Решетката, Нерѓосувачки Челик Крпа Закачалка Кујна Крпа Закачалка Бања Држач За Рака Крпа Ѕид Монтирани Круг Решетката
 • Новак

- Полица Балкон Бања Пешкир Решетката, Нерѓосувачки Челик Крпа Закачалка Кујна Крпа Закачалка Бања Држач За Рака Крпа Ѕид Монтирани Круг Решетката

DEN 3.33

Лесен За Инсталирање, Едно Парче,Не Е Потребно Склопување,Вклучен Е Хардверски Пакет Крпа Е Рачно Полир�

Бејзбол Спортски Туш Завеса За Бања, Гроздобер Лига Опрема Сад Гранџ Ракавица Лилјак Поле Спортски Туш Завеси, Мажи Момчиња Спортски Туш
 • Новак

Бејзбол Спортски Туш Завеса За Бања, Гроздобер Лига Опрема Сад Гранџ Ракавица Лилјак Поле Спортски Туш Завеси, Мажи Момчиња Спортски Туш

DEN 303.84

Големина На Завеса за туширање : Мерки 69 "х 70", одговара на повеќето бањи и кади Туш Завеса Сет Пакет Листа

Зенгмеи Апстрактно Модерно Дрво Бохо Завеса За Туширање, Поставете Издржлива Водоотпорна Полиестерска Бања Декор За Бања Ткаенина
 • Новак

Зенгмеи Апстрактно Модерно Дрво Бохо Завеса За Туширање, Поставете Издржлива Водоотпорна Полиестерска Бања Декор За Бања Ткаенина

DEN 1.67

Крпа, полиестер ●Безбедни Материјали●Изработени од надграден и висококвалитетен полиестер, кој е вод�

Држач за Фен за Коса некума За Суперсоничен Фен За Коса Дисон И Складирање Додатоци, Решетка За Организатор На Фен За Бања Монтиран На Ѕид
 • Новак

Држач за Фен за Коса некума За Суперсоничен Фен За Коса Дисон И Складирање Додатоци, Решетка За Организатор На Фен За Бања Монтиран На Ѕид

DEN 479.84

Подобрена Компатибилност : нашиот држач за фен за коса е дизајниран совршено да одговара За Суперсониче

innewgogo Starfish Beach 2 Пакет Држач За Топче Од Памук Организатор Диспензер Пластични Контејнери За Бања Со Капаци Држач За Суета За Суета
 • Новак

innewgogo Starfish Beach 2 Пакет Држач За Топче Од Памук Организатор Диспензер Пластични Контејнери За Бања Со Капаци Држач За Суета За Суета

DEN 288.00

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

Држач за Фен за Коса алипис Држач за Фен За Коса 2 парчиња Домашно Складирање Монтирање Нерѓосувачки Ѕид Од Бања Пренослив Држач За Организатор
 • Новак

Држач за Фен за Коса алипис Држач за Фен За Коса 2 парчиња Домашно Складирање Монтирање Нерѓосувачки Ѕид Од Бања Пренослив Држач За Организатор

DEN 2.67

На површината на лепилото има масло, вода и масло Не се држете до восокот Исушете го пред употреба...