Памук Рај, 6 Парче Пешкир Во собата и 4 Парче Бања Пешкир Во Собата Пакет

Памук Рај, 6 Парче Пешкир Во собата и 4 Парче Бања Пешкир Во Собата Пакет

DEN 239.84

Достапност

Сетот за Крпи од 6 Парчиња вклучува две крпи за капење (27 инчи х 54 инчи), две крпи за раце (16 инчи х 28 инчи) и две крпи за перење (13 инчи х 13 инчи) ● Комплетот За Крпи за капење вклучува 4 Крпи за Капење(27 инчи х 54 инчи). 100% памучна ткаенина за подобрување на апсорпцијата; Овие крпи се специјално исчешлани за да се отстранат сите, освен најдобрите и најдолгите влакна, што ги прави врвни во луксузот и перформансите. Направено со двојно зашиен раб. На 600 GSM, тие се чувствуваат луксузно меки и густи, но се доволно лесни за да се завиткаат и да се релаксираат со часови. Перење пред употреба. Машинско перење топло со слични бои; падне суво ниско. Избегнувајте употреба на омекнувачи. Избегнувајте контакт со креми кои содржат бензоил пероксид. Сетот за Крпи од 6 Парчиња вклучува две крпи за капење (27 инчи х 54 инчи), две крпи за раце (16 инчи х 28 инчи) и две крпи за перење (13 инчи х 13 инчи). ● Комплетот За Крпи за капење вклучува 4 Крпи за Капење(27 инчи х 54 инчи). 100% памучна ткаенина за подобрување на апсорпцијата; Овие крпи се специјално исчешлани за да се отстранат сите, освен најдобрите и најдолгите влакна, што ги прави врвни во луксузот и перформансите. Направено со двојно зашиен раб. На 600 GSM, тие се чувствуваат луксузно меки и густи, но се доволно лесни за да се завиткаат и да се релаксираат со часови.


За производот

Избор на клиент

Bestoyard 5pcs Sequined Рак Подножје Стакло Подножје Чаша Држач За Пијалоци Држач За Пијалоци Држач За Пијалоци На Надувување Пијалок Плови
 • Новак

Bestoyard 5pcs Sequined Рак Подножје Стакло Подножје Чаша Држач За Пијалоци Држач За Пијалоци Држач За Пијалоци На Надувување Пијалок Плови

DEN 3.33

ДРЖАЧ за ШИШИЊА на НАДУВУВАЊЕ држачите за чаши на надувување се направени од пластика, многу и слатки ДР

Јуирност Лето Крајбрежје Плажа Туш Завеса Морска Морска Ѕвезда Школка Плажа Светилник Крајбрежен Туш Завеса Наутички Декор Домашна Бања
 • Новак

Јуирност Лето Крајбрежје Плажа Туш Завеса Морска Морска Ѕвезда Школка Плажа Светилник Крајбрежен Туш Завеса Наутички Декор Домашна Бања

DEN 271.84

●МАТЕРИЈАЛ} : оваа завеса за туширање на море на плажа е изработена од 100% материјал од полиестерска ткае

Држач за четкичка за заби, држач за паста за заби со дното против лизгање, држач за електрична четка за заби со прилагодливи делители,
 • Новак

Држач за четкичка за заби, држач за паста за заби со дното против лизгање, држач за електрична четка за заби со прилагодливи делители,

DEN 143.84

Овој електричен држач за четки за заби е совршен за семејства со големо складирање на организатор на па�

Четка За Тоалет ЛАНВАН И Држач за Бања Одвојлива Тоалетна Чинија Четка Глава Со Влакна Ѕиден Чистач За Тоалет Без Дупчење Компактна Големина
 • Новак

Четка За Тоалет ЛАНВАН И Држач за Бања Одвојлива Тоалетна Чинија Четка Глава Со Влакна Ѕиден Чистач За Тоалет Без Дупчење Компактна Големина

DEN 255.68

изработени од мека силиконска гума и пп материјал, безбеден материјал и лесен за држење едноставен диза

Пешкир Лавици За Бања Со Полица Брисеви Памук Контејнер Транспарентен Топката Рампа За Памук Акрилик Бања Производи Бања Производи
 • Новак

Пешкир Лавици За Бања Со Полица Брисеви Памук Контејнер Транспарентен Топката Рампа За Памук Акрилик Бања Производи Бања Производи

DEN 0.33

1Модерен ИзгледШтандот Е Транспарентен Пластичен Резервоар , А Е Изработен Од Висококвалитетен, Погоде�

Нелизгачка Мека Подлога За Капење Шенил за Бањи Меки Кадифени Килими Што Апсорбираат Вода За Внатрешни Влезни Мултиуси, 24 х 16 Инчи
 • Новак

Нелизгачка Мека Подлога За Капење Шенил за Бањи Меки Кадифени Килими Што Апсорбираат Вода За Внатрешни Влезни Мултиуси, 24 х 16 Инчи

DEN 0.67

Нелизгачка подлога која останува безбедно на своето место Издржливиот, нелизгачки материјал обезбедув

ЗИЛЕДВ Тоалет Четки, Самолепливи Тоалет Четка Постави Бања Ѕид Монтирани Од Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Тоалет Четки Со Држач Бања Додатоци/Сина
 • Новак

ЗИЛЕДВ Тоалет Четки, Самолепливи Тоалет Четка Постави Бања Ѕид Монтирани Од Нерѓосувачки Челик Долга Рачка Тоалет Четки Со Држач Бања Додатоци/Сина

DEN 1.67

Ergономските Рачки Го Олеснуваат Чистењето И Го Намалуваат Времето за Чистење Отстранлив Капак, Четката

Неродеко Двоен Полица Шминка За Складирање Организатор Кутија Шминка Суета Маса Кабинетот За Складирање Полица Решетката Десктоп
 • Новак

Неродеко Двоен Полица Шминка За Складирање Организатор Кутија Шминка Суета Маса Кабинетот За Складирање Полица Решетката Десктоп

DEN 1.33

Организатор На Маса за бања : оваа решетка за складирање е изработена од врвни и силни материјали, што не

Држач за кујнски Прибор Ѕидна Полица За Бања Самолеплива Кујнска Шина Со Кука Без Дупчење Со Решетка За Крпи Простор Алуминиум за
 • Новак

Држач за кујнски Прибор Ѕидна Полица За Бања Самолеплива Кујнска Шина Со Кука Без Дупчење Со Решетка За Крпи Простор Алуминиум за

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВ и ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕИзработен од вселенски алуминиум, може да издржи дневни гребнатини, корозиј�

Ткивна Кутија Креативна Ѕидна Кутија За Ткиво За Бања Спална Соба Ноќни Штандови Маси Складирање Бесплатно Удирање Тоалетна Кутија
 • Новак

Ткивна Кутија Креативна Ѕидна Кутија За Ткиво За Бања Спална Соба Ноќни Штандови Маси Складирање Бесплатно Удирање Тоалетна Кутија

DEN 995.36

Димензии : 7*15*24см, вшмукувачката чаша е со дијаметар од 8 см и може автоматски да ја наполни грубата површ

plllaaoo Клип На Држач За Чаши, Држач За Странични Шишиња На Масата, Држач ЗА Шишиња ЗА Стаклени Шишиња ЗА Биро, Мултифункционален Издржлив Пластичен
 • Новак

plllaaoo Клип На Држач За Чаши, Држач За Странични Шишиња На Масата, Држач ЗА Шишиња ЗА Стаклени Шишиња ЗА Биро, Мултифункционален Издржлив Пластичен

DEN 228.64

●Висококвалитетен Материјал●клиповите за држачи за чаши од страната на масата се изработени од пласт�

ЈИЖ Симпатична Панда Бебе Животински Модел 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптека Тегла Во Собата
 • Новак

ЈИЖ Симпатична Панда Бебе Животински Модел 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топката Тркалезна Влошки Конец 10 Мл Аптека Тегла Во Собата

DEN 1.33

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

6 парчиња Силиконски Држач За Четки За Заби Мултифункционална Кука водоотпорна самолеплива Единечна Четка За Заби Држач За Приклучок За Бричење
 • Новак

6 парчиња Силиконски Држач За Четки За Заби Мултифункционална Кука водоотпорна самолеплива Единечна Четка За Заби Држач За Приклучок За Бричење

DEN 3.00

Широк Применлив Опсег ова е повеќенаменска кука, која може да се примени во бањата, кујната, канцелариј�

Ајсеса Голем Сурфање Пончо-Тенка Турска Памучна Плажа Наметка Со Качулка Со Качулка За Менување Крпа | Ултра Тенка Брза Сува | Песочна
 • Новак

Ајсеса Голем Сурфање Пончо-Тенка Турска Памучна Плажа Наметка Со Качулка Со Качулка За Менување Крпа | Ултра Тенка Брза Сува | Песочна

DEN 784.00

●Не Е Гломазна, Одлична за екскурзија, прилагодена од турски памучни Крпи за плажа оекоТЕКС Ќе Се Вклоп�

Завеса За Туширање Од Ткаенина од Морска Желка, Океан Под Вода Светска Морска Желка Тропска Риба Корален Гребен Крајбрежна Бања
 • Новак

Завеса За Туширање Од Ткаенина од Морска Желка, Океан Под Вода Светска Морска Желка Тропска Риба Корален Гребен Крајбрежна Бања

DEN 622.40

ГОЛЕМИНА 6 69 WX70 H (инчен) завеса За Туширање Со Морска Желка, погодна за повеќето кади, без потреба од лаге�

MJWDP Американска симпатична кожна ткиво кутија спална соба кожна фиока кутија со кутија за завршна обработка на работната површина
 • Новак

MJWDP Американска симпатична кожна ткиво кутија спална соба кожна фиока кутија со кутија за завршна обработка на работната површина

DEN 8001.44

Елегантен и стилски изглед, лесен за украсување на вашиот дом Микрофибер кожа со јасна текстура и силна