Омуни Огради За Прицврстување На Ѕидот За Бања, Шини За Шипки За Кади Парапет За Постари Туш Рачка За Туширање, Површински Третман За Полирање Што Не Се Лизга, Решет?

Омуни Огради За Прицврстување На Ѕидот За Бања, Шини За Шипки За Кади Парапет За Постари Туш Рачка За Туширање, Површински Третман

DEN 3433.60

Достапност

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Операција или Засегнати Лица За Мобилност, Спречете Ги Да Се Лизгаат или Да Паднат Асистент За тоалет : Оваа Лента за Зграпчување тоалет Е Идеална за Стари Лица, Инвалиди и Оние Кои Се Опоравуваат од Операција за Независност, Доверба и Безбедност во Бањата. Мултифункционално : Користете Безбедносни Решетки за Зграпчување во Бањата, Кујната, покрај Скалите или Во Просторијата за Перење За Дополнителна Превенција Од Паѓање, Особено за Хендикеп, Постари Лица, Бремени Жени и Деца. Не Само Што Се Применуваат За Користење Како Бања Туш Грабне Бар,Но, Исто Така, Може Да Се Одржи Облека, пешкир И Сл. Едноставен Дизајн На Бања, Напуштање На Досадни И Комплицирани Елементи За Дизајн, Чувајте Го Свежиот И Едноставен Стил, Парапет Е Едноставен и Дарежлив, и Може да се Користи Со Различни Сцени. Погоден за Луѓе Кои Паднале или Се Незгодни и На Кои Им Е Потребна Дополнителна Помош Кога се Преселуваат Дома. 100% Сосема Нов Квалитет!.


За производот

Избор на клиент

Четка За Тоалет/Четка За Тоалетна Чинија Компактна Самостојна Четка И Држач За Тоалетна Чинија, Декоративна Челична Рачка И Основа За Керамика
 • Новак

Четка За Тоалет/Четка За Тоалетна Чинија Компактна Самостојна Четка И Држач За Тоалетна Чинија, Декоративна Челична Рачка И Основа За Керамика

DEN 1.67

Заштеда на простор стилски дизајн и удобно складирање, чувајте ја вашата бања уредна, чиста и добро орга

Луксузен Тепих За Бања, Екстра Меки И Абсорбентни Килими За Капење Од Микрофибер, Кадифен Тепих За Капење Што Не Се Лизга, Суво Миење Во Машина,
 • Новак

Луксузен Тепих За Бања, Екстра Меки И Абсорбентни Килими За Капење Од Микрофибер, Кадифен Тепих За Капење Што Не Се Лизга, Суво Миење Во Машина,

DEN 3.33

МИКРОФИБЕР СО УЛТРА ТЕШКА ГУСТИНА : душеците за капење се изградени од дебели и меки меки микрофибер вла

Бања за туширање за бања кујна корпа за туширање кади решетката, ѓубре од метална бања, лебдечки полици, монтиран туш агол правоаголен,
 • Новак

Бања за туширање за бања кујна корпа за туширање кади решетката, ѓубре од метална бања, лебдечки полици, монтиран туш агол правоаголен,

DEN 1593.60

[Антируст материјал за брза дренажа] Подлогата за туширање е изработена од висококвалитетен алуминиум,

Yyzzh Прекрасно бело арктички лисица животно на зимски снег 4 пакет QTIP држач за држач за памук за памучни плочи од памук, конец од 10 мл Апотекарска
 • Новак

Yyzzh Прекрасно бело арктички лисица животно на зимски снег 4 пакет QTIP држач за држач за памук за памучни плочи од памук, конец од 10 мл Апотекарска

DEN 2.67

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли; Материјал : пластика; Печатење : едностра

Мофасон Силиконски Туш Поздравниот Штитник, Јасна Када Агол Поздравниот Штитник, Бања Туш Вода Штитник Со Лепило За Одредување, Може
 • Новак

Мофасон Силиконски Туш Поздравниот Штитник, Јасна Када Агол Поздравниот Штитник, Бања Туш Вода Штитник Со Лепило За Одредување, Може

DEN 3.00

Подобар дизајн / стабилен : штитникот за прскање за када има посебен дизајн на жлеб исполнет со лепак око

Заах Тоалетна Чинија Четка Силиконски Влакна Четка За Тоалетна Четка Со Долга Рачка Четка За Тоалетна Чинија За Чистење, Четка И
 • Новак

Заах Тоалетна Чинија Четка Силиконски Влакна Четка За Тоалетна Четка Со Долга Рачка Четка За Тоалетна Чинија За Чистење, Четка И

DEN 833.60

Тоалет Четки ДРЖАЧ ЗА БРЗО СУШЕЊЕСпакувајте со штала четката за чистење на тоалетната школка се спроти�

Кутија За Складирање На Мијалник ИЛЈАЏИ Пробијте Бесплатна Ротациона Кутија За Ткиво За Домаќинство Монтирана На Ѕид Складирање Бања
 • Новак

Кутија За Складирање На Мијалник ИЛЈАЏИ Пробијте Бесплатна Ротациона Кутија За Ткиво За Домаќинство Монтирана На Ѕид Складирање Бања

DEN 0.33

Обрнете повеќе внимание на материјалите и деталите, за да имате поудобно тело Едноставен дизајн, флекси

Комплет крпи од 3 Парчиња-Крпа За Капење Крпи За Миење Раце Пролетен Цвет На Акварел За Бања,Луксузни Меки Абсорбента Крпи За Сушење
 • Новак

Комплет крпи од 3 Парчиња-Крпа За Капење Крпи За Миење Раце Пролетен Цвет На Акварел За Бања,Луксузни Меки Абсорбента Крпи За Сушење

DEN 0.33

3 Парчиња Комплети За Крпи За Капењекомплетот за крпи вклучува крпа за капење(30х60во околу 76х152см), рачна �

Алипис 1 парчиња држач за кутии кујна домашна просторија спална соба Контејнерно за покривање на таблата за табла за случајот случајна
 • Новак

Алипис 1 парчиња држач за кутии кујна домашна просторија спална соба Контејнерно за покривање на таблата за табла за случајот случајна

DEN 654.40

Пластика Диспензерот за животински ткива широко прилики за примена, како што се продавница, кафе, ресто�

Четка За Тоалет И Држач За Држач, Четка За Тоалетна Чинија | Четка За Хидраулично Средство За Чистење На Ѕид Со Долга Рачка, Чистење
 • Новак

Четка За Тоалет И Држач За Држач, Четка За Тоалетна Чинија | Четка За Хидраулично Средство За Чистење На Ѕид Со Долга Рачка, Чистење

DEN 2.00

прекрасен Дизајн За Складирање Течности : Нашите Четки за Тоалет за Бања прифаќаат дизајн за складирање

ЈИЖ Црвен Лист Од Марихуана Листови Од Канабис Лисја На Сива Боја 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топче Тркалезни Влошки Конец
 • Новак

ЈИЖ Црвен Лист Од Марихуана Листови Од Канабис Лисја На Сива Боја 2 Пакет Qtip Држач Диспензерот За Памук Топче Тркалезни Влошки Конец

DEN 1.33

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

ДМУНИЗ Пешкир Лавици Пешкир Решетката Пешкир Решетката Пешкир Железнички, Нерѓосувачки Челик, Еден Пол, Бања, Пешкир Железнички, Ѕид Заградата/60см
 • Новак

ДМУНИЗ Пешкир Лавици Пешкир Решетката Пешкир Решетката Пешкир Железнички, Нерѓосувачки Челик, Еден Пол, Бања, Пешкир Железнички, Ѕид Заградата/60см

DEN 2.33

Инсталирањето На Решетката За Крпи На Ѕидот е Многу Лесно Издржлив Цврст Материјал Од Нерѓосувачки Чел�

Удобна Подлога За Бања за Бања И Туш-Нелизгачка Екстра Голема Подлога за Када со Дупки за Одвод &засилувач; Вшмукувачки Чаши-Гумени Душеци
 • Новак

Удобна Подлога За Бања за Бања И Туш-Нелизгачка Екстра Голема Подлога за Када со Дупки за Одвод &засилувач; Вшмукувачки Чаши-Гумени Душеци

DEN 1.00

Мек и Удобен На Нозе нашиот врвен дизајн на мазни бранови на нашата када и подлога за туширање е мек и об

ЛИВУЧЕ 72 Х72 Фарма Рустикален Класичен Туш Завеса Во Собата Сива И Бела Лента Завеси со Ресни За Дома Бања Украси Водоотпорен Издржлив Полиестер
 • Новак

ЛИВУЧЕ 72 Х72 Фарма Рустикален Класичен Туш Завеса Во Собата Сива И Бела Лента Завеси со Ресни За Дома Бања Украси Водоотпорен Издржлив Полиестер

DEN 2.67

[Пакет] : Сетот вклучува 1 ЕЕЗ 72" В х 72 " Л завеса за туширање И 12 бели пластични куки [Материјал] : 100% врвна п�

Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Беж Жолт Мермер Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Пластични Аптекарски
 • Новак

Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Беж Жолт Мермер Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Пластични Аптекарски

DEN 2.33

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Држач За Тоалетна Четка Силиконски Додатоци За Бања Долга Рачка Мека Рамна Тркалезна Глава Wc Четка Стоечки Ѕид Четка За Тоалет Бања
 • Новак

Држач За Тоалетна Четка Силиконски Додатоци За Бања Долга Рачка Мека Рамна Тркалезна Глава Wc Четка Стоечки Ѕид Четка За Тоалет Бања

DEN 1507.20

Материјал за заштита на животната средина, безбеден , силен и издржлив 360° чисти без ќорсокаци, може да с�

Тоалет Додатоци Тоалет Четка Тоалет, Тоалет Четка Постави Бања Додатоци Нордиски Тип Четка Долга Рачка Мека Влакната Тоалет Четка За Дома
 • Новак

Тоалет Додатоци Тоалет Четка Тоалет, Тоалет Четка Постави Бања Додатоци Нордиски Тип Четка Долга Рачка Мека Влакната Тоалет Четка За Дома

DEN 1.33

Nettoyage 360 ° sans impasses, peuttre utilise dans нуркачи средини, pratique pour le nettoyage quotidien Материјал за заштита на животната сре

- Полици, Решетка За Крпи Решетка За Крпи Антички Месинг Преклопни Подвижни Шипки За Крпи За Капење, Решетки За Крпи За Бања Закачалка
 • Новак

- Полици, Решетка За Крпи Решетка За Крпи Антички Месинг Преклопни Подвижни Шипки За Крпи За Капење, Решетки За Крпи За Бања Закачалка

DEN 3.00

Елегантен Носи Практична Функција Во Вашиот Простор Додека Додава Топлина и Стил на Вашиот Декор Шинат�

Складирање на туш за туширање FVRTFT Без вежба за бања за бања, кука туш, кади не'рѓосувачки челик самостојно лепило, монтиран за тоалет за бања,
 • Новак

Складирање на туш за туширање FVRTFT Без вежба за бања за бања, кука туш, кади не'рѓосувачки челик самостојно лепило, монтиран за тоалет за бања,

DEN 1.33

Цврст и издржливполицата за туширање е изработена од Sне'рѓосувачки челик, кој е отпорен на 'рѓа и корози

Покејклс Галакси Мачка Ткиво Кутија Покритие, Стп Кожа Квадратни Ткиво Кутија Носителот За Бањи Суета Countertop/Канцеларија/Автомобил/Ноќна
 • Новак

Покејклс Галакси Мачка Ткиво Кутија Покритие, Стп Кожа Квадратни Ткиво Кутија Носителот За Бањи Суета Countertop/Канцеларија/Автомобил/Ноќна

DEN 175.84

€Идеална Големина : Со Големина од 5,1 x 5,1 x 5,5 инчи, Погоден за повеќето стандардни кутии со квадратни тки�

Стакло За Собирање Морско Стакло од Ну челик Со Држачи За Облоги од Нерѓосувачки Челик За Четки За Заби, Жилети, Четки За Шминка За складирање
 • Новак

Стакло За Собирање Морско Стакло од Ну челик Со Држачи За Облоги од Нерѓосувачки Челик За Четки За Заби, Жилети, Четки За Шминка За складирање

DEN 287.20

КОМПАКТЕН : совршено Се Вклопува на суетите во бањата и работните површини; Користете во бањи низ вашиот

ердцбб Бања Стакло Полица Двојно Ниво Плоштад Бања Полица Мермер Козметички Тоалети Кутија За Складирање 32х21х25, 5см Бања Полица
 • Новак

ердцбб Бања Стакло Полица Двојно Ниво Плоштад Бања Полица Мермер Козметички Тоалети Кутија За Складирање 32х21х25, 5см Бања Полица

DEN 2911.84

На Секоја Соба И се Допаѓаized Со Големина од 32 х 21 х 25,5 см, оваа решетка за складирање за заштеда на просто�