Куанџј Багажник За Крпи, Црна Без Ѕид За Дупчење Виси Нерѓосувачки Челик Организатор За Складирање Полици За Бања Со Вшмукување Чаша

Куанџј Багажник За Крпи, Црна Без Ѕид За Дупчење Виси Нерѓосувачки Челик Организатор За Складирање Полици За Бања Со Вшмукување Чаша

DEN 1850.08

Достапност

[Нема Инсталација Во Трагови] : нема да го оштети интегритетот на ѕидот, нема клинци и дупки [Нерѓосувачки Челик] : Изработен од нерѓосувачки челик, тој е издржлив и нема да ' рѓосува. [Издржлив] : нема да падне кога ќе наиде на вода и ќе се спротивстави на корозија и ' рѓа. [Добра Работа] : работ е мазен, површината е црна боја, нежна и убава. [Дното] : дното е проширено, поставеноста е постабилна, а носивоста е силна. Име : решетка За Складирање.Материјал : нерѓосувачки челик.Големина : 60*13,5 см.Метод на инсталација : без удирање/удирање.Површинска технологија : боја за печење.Како да се користи : Ставете крпи за капење, крпи, итн.Опсег : бања, кујна.Складирање, масата не е неуредна, заштедува простор и одржува уредно и добро расположение.


За производот

Избор на клиент

SMLJLQ Кујна И Бања Полица Решетката Пешкир Железнички Нерѓосувачки Челик Слободен Перфорација Ѕид Монтирани Анти - ' Рѓа И Лесен За
 • Новак

SMLJLQ Кујна И Бања Полица Решетката Пешкир Железнички Нерѓосувачки Челик Слободен Перфорација Ѕид Монтирани Анти - ' Рѓа И Лесен За

DEN 1030.40

Изработен од нерѓосувачки челик 304, отпорен на ' рѓа и лесен за чистење Лесно за инсталирање, нема потреб�

ЛУНЕЗИ Електрични Пешкир Фен Пешкир Потопло Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Решетката со 4 Барови, 304 Нерѓосувачки Челик
 • Новак

ЛУНЕЗИ Електрични Пешкир Фен Пешкир Потопло Ѕид Монтирани Електрични Загреан Пешкир Решетката со 4 Барови, 304 Нерѓосувачки Челик

DEN 2.33

Температурата брзо се зголемува во рок од 5 минути, а температурата може да достигне 4555°C можете брзо да �

Dvtel полица за бања wallидна полица тоалета тоалет бања кујна без удар бања полица за складирање wallид за виси мултифункционално складирање
 • Новак

Dvtel полица за бања wallидна полица тоалета тоалет бања кујна без удар бања полица за складирање wallид за виси мултифункционално складирање

DEN 2.67

★ Материјал со висок квалитет : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и отпорен на 'рѓа Пог

Кроди Бања Ѕид Прилог Огради Зграби Бар Шини Бања Нерѓосувачки Челик Безбедност Потпирачот за Рака, Најлон Надворешната Цевка Туш Анти-Пропадна
 • Новак

Кроди Бања Ѕид Прилог Огради Зграби Бар Шини Бања Нерѓосувачки Челик Безбедност Потпирачот за Рака, Најлон Надворешната Цевка Туш Анти-Пропадна

DEN 2.00

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Модерен Бохо Апстрактна Завеса За Туширање Од Средината На Векот, Уметност Геометриски Еукалиптус Минималистичка Теракота Декоративна Ткаенина
 • Новак

Модерен Бохо Апстрактна Завеса За Туширање Од Средината На Векот, Уметност Геометриски Еукалиптус Минималистичка Теракота Декоративна Ткаенина

DEN 556.80

Ви благодариме за изборот на нашите производи Ние сме компанија специјализирана за производство на зав

Тоалет Четка Ѕид Монтирани Тоалет Четка И Држач Сет Нерѓосувачки Челик Бања Тоалет Четка Тоалет Бања Додатоци Бања Тоалет Четка Носителот
 • Новак

Тоалет Четка Ѕид Монтирани Тоалет Четка И Држач Сет Нерѓосувачки Челик Бања Тоалет Четка Тоалет Бања Додатоци Бања Тоалет Четка Носителот

DEN 160.00

Четка За тоалет Монтиран на ѕид со држач, хигиена, практичност и убава прави убав изглед на вашиот тоале�

Мртов Шеќер Череп Држач За Памук Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За Тркала Со Топчиња Со Конец
 • Новак

Мртов Шеќер Череп Држач За Памук Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За Тркала Со Топчиња Со Конец

DEN 2.33

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите тегли за бања се мерат : 475 (D) СО капак, големина�

ФАЗРПИП Пешкир Шини, Бања Пешкир Решетката Ѕид Монтирани Држач За Крпи, Бања Хардвер Алуминиум Четкани Пешкир Решетката, Крпа Носителот Бања Додатоци
 • Новак

ФАЗРПИП Пешкир Шини, Бања Пешкир Решетката Ѕид Монтирани Држач За Крпи, Бања Хардвер Алуминиум Четкани Пешкир Решетката, Крпа Носителот Бања Додатоци

DEN 6256.00

Бања Тоалетна Крпа Решетката Пешкир Полица Може Да Се Користи Од Страна На Секое Семејство, И Се Вклопув

Лукинбокс Бања Душеци За Бања, Зелен Лист Нелизгачки Тепих За Бања, Симпатична Мала Подна Врата За Килим За Бања За Внатрешен Туш Декор За
 • Новак

Лукинбокс Бања Душеци За Бања, Зелен Лист Нелизгачки Тепих За Бања, Симпатична Мала Подна Врата За Килим За Бања За Внатрешен Туш Декор За

DEN 2.67

Уникатна Artетска Уметност : Одликувајте се со шема на лисја во впечатлива зелена боја и крем на мек микро

Богатствата НА каролина ЦК4778САПУН Норвешка Шумска Мачка Среќен Божиќ Керамички Дозер За Сапун, Шишиња Со Пумпа За Рачен Сапун За Кујна Во
 • Новак

Богатствата НА каролина ЦК4778САПУН Норвешка Шумска Мачка Среќен Божиќ Керамички Дозер За Сапун, Шишиња Со Пумпа За Рачен Сапун За Кујна Во

DEN 1.33

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Kigai 2 пакет гроздобер лотос змеј уметност мијалници - меки крпи за лице, теретани за теретани, хотел и бањата квалитет, крпи за чисти
 • Новак

Kigai 2 пакет гроздобер лотос змеј уметност мијалници - меки крпи за лице, теретани за теретани, хотел и бањата квалитет, крпи за чисти

DEN 127.84

Сет за пешкири од 2 парчиња : Ослободено од какви било штетни хемикалии, безбедни и здрави за вас и вашето

Алаза Денот На Вљубените Срце Рака Пешкир Јога Теретана Памук Лице Спа Крпи Абсорбента Повеќенаменски За Бања Кујна Хотел Дома Декор Сет
 • Новак

Алаза Денот На Вљубените Срце Рака Пешкир Јога Теретана Памук Лице Спа Крпи Абсорбента Повеќенаменски За Бања Кујна Хотел Дома Декор Сет

DEN 2.00

Памук Материјал : 80% полиестермикрофибер + 20% памук Големина : 15" х 30 " се одвиваше, нормална големина на ра�