Преклопување на капакот на кадата, капакот на капакот за капење со дебелина од 1 см, капаче за када, полипропиленска табла за изолација на прашина за впие бања, млечн

Преклопување на капакот на кадата, капакот на капакот за капење со дебелина од 1 см, капаче за када, полипропиленска табла за изолација на

DEN 0.33

Достапност

✅ Отпорен на прашина Олеснување на заморот, срцата на топлите луѓе, дајте им на вас и на вашето семејство прекрасно искуство за капење ✅ Здрав материјал од смола : капакот на кадата е изработен од материјал од смола, кој е безбеден и здрав и отпорен на висока температура. Материјалот е подебел, секое парче е дебело околу 1 см. Делот за спојување е изработен од еластомер со голема јачина, кој не е лесно да се деформира и оштети по повторено свиткување и е издржлив. ✅ Лесно за преклопување : капакот може лесно да се склопи, а ширината по преклопувањето е околу 9,5 см, што е погодно за складирање во кој било агол од бањата. Исплакнете редовно со вода или избришете ја површината на капакот на плочата со влажна крпа за да ја одржува чистата када чиста. ✅ Капацитет на оптоварување : капакот на кадата може да поддржи тежина од околу 10 кг. Може да се постави таблета, книга, кафе, чаша вино, гел за туширање, шампон, уживајте во ова време за бања, кога капакот на кадата не се користи секој ден, можете да ставите сандери на капакот. ✅ Бидете безбедни : Не стапнувајте на капакот за бања. Капакот може да се лизне или да се наведнува и да падне во кадата; Нежно држете го телото на капакот на бањата при кревање или отворање и затворање на капакот. Дека ако ја ставите раката помеѓу наборите на пената, прстите може да се фатат. Не ставајте го капакот на бањата во близина на извор на пожар, бидејќи тоа може да ја деформира или да ја намали неговата сила. ✅ Отпорен на прашина Олеснување на заморот, срцата на топлите луѓе, дајте им на вас и на вашето семејство прекрасно искуство за капење. ✅ Здрав материјал од смола : капакот на кадата е изработен од материјал од смола, кој е безбеден и здрав и отпорен на висока температура. Материјалот е подебел, секое парче е дебело околу 1 см. Делот за спојување е изработен од еластомер со голема јачина, кој не е лесно да се деформира и оштети по повторено свиткување и е издржлив. ✅ Лесно за преклопување : капакот може лесно да се склопи, а ширината по преклопувањето е околу 9,5 см, што е погодно за складирање во кој било агол од бањата. Исплакнете редовно со вода или избришете ја површината на капакот на плочата со влажна крпа за да ја одржува чистата када чиста. ✅ Капацитет на оптоварување : капакот на кадата може да поддржи тежина од околу 10 кг.


За производот

Избор на клиент

Хартиена Крпа Диспензерот Кутија За Ткиво Убав Држач За Кутија За Ткиво За Кучиња Модна Кутија За Ткиво, Креативни Украси За Домови
 • Новак

Хартиена Крпа Диспензерот Кутија За Ткиво Убав Држач За Кутија За Ткиво За Кучиња Модна Кутија За Ткиво, Креативни Украси За Домови

DEN 2622.72

Исклучителната и практична кутија за ткиво може да се стави на домашната маса или во автомобилот,што е п

Лукео Ткаена Ткивна Кутијаovан Ткаен Капак Санитарна Хартиена Кутија За Домаќинство Дневна Соба За Пумпање Хартиена Кутија За Складирање
 • Новак

Лукео Ткаена Ткивна Кутијаovан Ткаен Капак Санитарна Хартиена Кутија За Домаќинство Дневна Соба За Пумпање Хартиена Кутија За Складирање

DEN 1412.80

Долната плоча е отстранлива, лесна за расклопување и склопување Едноставен и елегантен стил, во комбина

Пешкир Железнички, Бања Пешкир Решетката Бања Пешкир Бар Железнички Алуминиум Рѓосан Не Избледени Црна Бања Додатоци Бања Пешкир Решетката,
 • Новак

Пешкир Железнички, Бања Пешкир Решетката Бања Пешкир Бар Железнички Алуминиум Рѓосан Не Избледени Црна Бања Додатоци Бања Пешкир Решетката,

DEN 3.00

Цврст И Издржлив, Дебел Простор Алуминиум Комплетни Додатоци, Лесни за Инсталирање и Употреба...

Dingzz Ткиво Кутија Далечински Управувач Држач Шминка Козметички Кутија За Складирање Салфетка Хартија Контејнер Десктоп Организатор Дома
 • Новак

Dingzz Ткиво Кутија Далечински Управувач Држач Шминка Козметички Кутија За Складирање Салфетка Хартија Контејнер Десктоп Организатор Дома

DEN 2880.00

Кутијата за хартиени крпи има мазен и широк дизајн на устата, лесен за цртање, не е лесно да се искине хар

ГРЕТД 2 парчиња Пешкир За Бања За Плажа Домашен Текстил Мека Апсорпција И Спортски Патувања За Брзо Сушење Еднократно Пешкир За Плажа
 • Новак

ГРЕТД 2 парчиња Пешкир За Бања За Плажа Домашен Текстил Мека Апсорпција И Спортски Патувања За Брзо Сушење Еднократно Пешкир За Плажа

DEN 3979.52

Апсорбира вода, брзо сушење и мека Лесен и пренослив, заштита од сонце Тие се во модерно печатење, шарени

ДОИТОЛ бања мат 1 Комплет Од 3 парчиња Шема На Лубеница Душеци За Бања Подна Подлога Најблизок Капак На Столицата Капак Тоалет Контурен
 • Новак

ДОИТОЛ бања мат 1 Комплет Од 3 парчиња Шема На Лубеница Душеци За Бања Подна Подлога Најблизок Капак На Столицата Капак Тоалет Контурен

DEN 1.67

Убави и топли, добри перформанси, без деформација за долготрајна употреба Лесно се мие и чисти, без избл�

Кабилок Накит Послужавник Пластични Складирање Организатор Послужавник За Бања Суета Работни Површини Плакари Комоди Носителот За Гости
 • Новак

Кабилок Накит Послужавник Пластични Складирање Организатор Послужавник За Бања Суета Работни Површини Плакари Комоди Носителот За Гости

DEN 1097.60

Совршен за чување накит, козметика и други работи Совршен подарок за домаќинство за вашите пријатели, п�

ЧЕТКА За ТОАЛЕТ ДОИТОЛ 1 парчиња Пренослива Четка За Тоалет Комплет Држач За Четка За Чистење Тоалет Монтиран На Ѕид Сапун За Садови
 • Новак

ЧЕТКА За ТОАЛЕТ ДОИТОЛ 1 парчиња Пренослива Четка За Тоалет Комплет Држач За Четка За Чистење Тоалет Монтиран На Ѕид Сапун За Садови

DEN 1494.40

Со еколошки и убава издржлива рачка, поудобно за вас исчистете го вашиот тоалет Уникатен двонасочен диз

кутија За ткиво Златна Кутија За Ткиво Кожа Домашен Декор Бело Домашно Канцелариско Складирање Салфетка Држач За Ткиво Салфетки Хартија
 • Новак

кутија За ткиво Златна Кутија За Ткиво Кожа Домашен Декор Бело Домашно Канцелариско Складирање Салфетка Држач За Ткиво Салфетки Хартија

DEN 0.67

Извлечете веднаш по употребата и извлечете непречено без заглавување Се чувствува удобно, едноставно и

Кабилок 3 1 Организатор На Крпи Склопувачки Складирање На Чевли Полици За Складирање На Преклопни Чевли Решетка За Складирање На Чевли Решетка
 • Новак

Кабилок 3 1 Организатор На Крпи Склопувачки Складирање На Чевли Полици За Складирање На Преклопни Чевли Решетка За Складирање На Чевли Решетка

DEN 1137.60

ПРЕКЛОПНА РЕШЕТКА за ЧЕВЛИ може да собере пар влечки или крпа и да ви помогне да го одржувате вашиот дом

Леуфова Гроздобер Пејсли Завеса За Туширање Ретро Етнички Уметнички Принт Мандала Класична Цветна Бања Туш Завеса Сет Водоотпорна
 • Новак

Леуфова Гроздобер Пејсли Завеса За Туширање Ретро Етнички Уметнички Принт Мандала Класична Цветна Бања Туш Завеса Сет Водоотпорна

DEN 111.84

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Завеса За Туширање Пејсли ,уникатен дизајн може да ја освежи вашата бања и да ве натера

СЛИНСВ Американски Нордиски Комплет За Бања За Перење Позлатена Четка За Заби Држач За Чаши За Плакнење На Устата Комплет Материјали
 • Новак

СЛИНСВ Американски Нордиски Комплет За Бања За Перење Позлатена Четка За Заби Држач За Чаши За Плакнење На Устата Комплет Материјали

DEN 10087.36

Скандинавски стил, носејќи модна убавина Едноставна и стилска, практична, но и извонредна декорација на

Декоративна стаклена тегла Jieqijiaju со капак, чиста апотекарска тегла Кристал канистер тегла бања Организатор за суета за памучна топка и бришач,
 • Новак

Декоративна стаклена тегла Jieqijiaju со капак, чиста апотекарска тегла Кристал канистер тегла бања Организатор за суета за памучна топка и бришач,

DEN 207.84

1 пакет 10 мл сет Изграден да трае Големо отворање на устата Тесно вклопување на капакот Заокружено копче

Кабилок Детски Тамблери Чаша За Четки за Заби Тамблер 350мл Чаши За Пиење За Повеќекратна Употреба Паста За Заби Чаша За Миење Уста Чаша За
 • Новак

Кабилок Детски Тамблери Чаша За Четки за Заби Тамблер 350мл Чаши За Пиење За Повеќекратна Употреба Паста За Заби Чаша За Миење Уста Чаша За

DEN 162.56

Паста За Заби Чаша за Четки За Заби 350мл Чаши За Еднократно Пиење Чаши За Паста За Заби Чаша За Миење Уста

Рустикален Држач За Гроздобер Ткиво Кутија Декоративна Излитена Шик Држач За Ткиво На Лицето Држач За Салфетка Држач За Хартија Хотел
 • Новак

Рустикален Држач За Гроздобер Ткиво Кутија Декоративна Излитена Шик Држач За Ткиво На Лицето Држач За Салфетка Држач За Хартија Хотел

DEN 1.33

Гроздобер Стил, Антички, Излитена Шик, Рустикален, Сидро Дизајн Дрвен Кожен Материјал, Мерење : 5 5 / 8" Висо

Жухв Хартиена Кутија Во Кинески Стил Кутија За Ткиво Од Цврсто Дрво Од Цврсто Дрво Инкрустиран Бакар Цвет Декорација На Домот Канцеларија
 • Новак

Жухв Хартиена Кутија Во Кинески Стил Кутија За Ткиво Од Цврсто Дрво Од Цврсто Дрво Инкрустиран Бакар Цвет Декорација На Домот Канцеларија

DEN 5498.40

Дизајн на широка уста во форма на буквата у, квадратниот центар открива заобленост, заоблени рабови и аг

Исценет бар сапун сапун сад за сапун држач од не'рѓосувачки челик сапун држач за сапун сапун решетка за сапун сапун сапун сапун сапун сапун
 • Новак

Исценет бар сапун сапун сад за сапун држач од не'рѓосувачки челик сапун држач за сапун сапун решетка за сапун сапун сапун сапун сапун сапун

DEN 163.20

Палети : Водата се исцеди од сапунот, така што сапунот не се топи лесно, продолжувајќи го животот на ваши�

Тоалетна Чинија Четка Вшмукување Чаша Држач За Четка За Тоалет Нерѓосувачки Челик Четка За Чистење Комплет Цицач Тоалетна Четка ВЦ Додатоци
 • Новак

Тоалетна Чинија Четка Вшмукување Чаша Држач За Четка За Тоалет Нерѓосувачки Челик Четка За Чистење Комплет Цицач Тоалетна Четка ВЦ Додатоци

DEN 2.00

Тоалет Четки Трајна структурачетката за тоалет е многу издржлива и има силна способност за чистење, но �

DOITOOL 1pc 304 Диспензерот За Сапун Од Нерѓосувачки Челик Пренослив Сад За Дезинфекција На Раце Шише Во Форма На Тапан Шише Со Меурчиња Во Форма
 • Новак

DOITOOL 1pc 304 Диспензерот За Сапун Од Нерѓосувачки Челик Пренослив Сад За Дезинфекција На Раце Шише Во Форма На Тапан Шише Со Меурчиња Во Форма

DEN 368.00

Со секси дизајн на кривата на половината Совршено за складирање на сите видови течности како шампон, са�

Акварел Држач За Лимон Памук Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Кругови За Шминка
 • Новак

Акварел Држач За Лимон Памук Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памучни Кругови За Шминка

DEN 303.84

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите тегли за бања се мерат : 475 (D) СО капак, големина�

Јахх Продолжување Када Послужавник Дрвена Бања Организатор Решетката Бања Книга Вино Таблета Држач Читање Полица Бања Послужавник
 • Новак

Јахх Продолжување Када Послужавник Дрвена Бања Организатор Решетката Бања Книга Вино Таблета Држач Читање Полица Бања Послужавник

DEN 2.00

Овој производ не само што може да се користи како послужавник за кади, туку и како биро за лаптоп, држач з