Бањи Полици Бања Организатор, 1 Ниво Триаголник Полица Бања Козметички Полица За Складирање За И Countertop,Декоративни Жица Организатор Со Мермер Послужавник, Бела Бањ

Бањи Полици Бања Организатор, 1 Ниво Триаголник Полица Бања Козметички Полица За Складирање За И Countertop,Декоративни Жица

DEN 0.33

Достапност

Полицата со 1 слој во оваа бања е изработена од рамка од нерѓосувачки челик + керамика 1-слој дизајн триаголник полица, капацитетот за складирање е видлив, а тоалетите се чуваат уредно. Боја на производот : бела, удобен живот, мермер послужавник. Погоден за : бања, балкон, кујна, маса за облекување, мијалник, хотел. Позлатена рамка, тврда и цврста, убава и лесна за чистење,Решетка За Инсталација : инсталација на перфорација/бесплатна перфорација,двојна намена. Полицата со 1 слој во оваа бања е изработена од рамка од нерѓосувачки челик + керамика. 1-слој дизајн триаголник полица, капацитетот за складирање е видлив, а тоалетите се чуваат уредно. Боја на производот : бела, удобен живот, мермер послужавник. Погоден за : бања, балкон, кујна, маса за облекување, мијалник, хотел. Позлатена рамка, тврда и цврста, убава и лесна за чистење,Решетка За Инсталација : инсталација на перфорација/бесплатна перфорација,двојна намена. Мулти-сцена употреба : Бања, кујна, дневна соба, тоалет, итн.Име на производ : полица за Бањапроизвод материјал : метал+керамикаброј на слоеви : 1 слоеви погоден за : кујна,бања, балкон1.


За производот

Избор на клиент

ЖЕИНЏ Ѕид Монтирани Тоалет Ролна Хартија Држач Круг Ткиво Кутија Капак Салфетка Пешкир Диспензерот Контејнер Водоотпорен За Бања
 • Новак

ЖЕИНЏ Ѕид Монтирани Тоалет Ролна Хартија Држач Круг Ткиво Кутија Капак Салфетка Пешкир Диспензерот Контејнер Водоотпорен За Бања

DEN 1.33

Изработени од пластика, издржливи и отпорни на вода и едноставен стил, убавина и практична, толку соврше

Fushvre Фарма Бања Сетови Со Туш Завеса И Килими Знак Благослови Овој Дом Со Виолетова Цвет Лаванда Када Завеса 4 Парче Рустикален Ткаенина
 • Новак

Fushvre Фарма Бања Сетови Со Туш Завеса И Килими Знак Благослови Овој Дом Со Виолетова Цвет Лаванда Када Завеса 4 Парче Рустикален Ткаенина

DEN 607.84

Полиестер, фланелен ИДЕАЛНА ДЕМЕНЗИЈА : Големини одат за повеќето бањи Туш Завеса 72 "x72", Бања Мат 18" x30", УО

Кабилок Кутија Памук Брис Кутија Ноктите Памук Влошки Суета Организатор Фиока Памук Круг Носителот Суета Чување Организатор Накит Кутија
 • Новак

Кабилок Кутија Памук Брис Кутија Ноктите Памук Влошки Суета Организатор Фиока Памук Круг Носителот Суета Чување Организатор Накит Кутија

DEN 2.33

смола ??Кутијата за организатори помага да ги чувате вашите мали и ситни работи уредно и да ја одржувате

Држач За Вшмукување Чаши За бања Без Држач За Четка За Заби За Дупчење Ѕидна Паста За Заби Организатор Мултифункционални Држачи За Брич Водоотпорен
 • Новак

Држач За Вшмукување Чаши За бања Без Држач За Четка За Заби За Дупчење Ѕидна Паста За Заби Организатор Мултифункционални Држачи За Брич Водоотпорен

DEN 256.00

Премиум Материјал : држачот за висечка четка за заби е изработен од издржлив задебелен материјал ЗА СТО�

Четка За тоалет Четка За Тоалет И Држач За Држач, Четки За Тоалет,Четка За Тоалет И Држач За Тоалет Со Долга Рачка, Четка За Тоалет
 • Новак

Четка За тоалет Четка За Тоалет И Држач За Држач, Четки За Тоалет,Четка За Тоалет И Држач За Тоалет Со Долга Рачка, Четка За Тоалет

DEN 270.40

Издржливи и Скришум : Цврстите Влакна На Оваа Четка За Чистење Тоалет Длабоко Чисти Тешко достапни Мест�

Hykjld Преклопување ПВЦ Када Покријте када, фиока за када, за складирање на шипката за прашина, обвивка за изолација, капакот на капакот
 • Новак

Hykjld Преклопување ПВЦ Када Покријте када, фиока за када, за складирање на шипката за прашина, обвивка за изолација, капакот на капакот

DEN 1587.20

✅ Изолационен капак : капакот на кадата е поставен на кадата за да ја задржи водата во кадата топла, да с�

Каваи Мачка Симпатична Кутија За Ткиво Покритие/Диспензерот За Ткиво На Мачки/Држач За Салфетки/Подароци За Љубителите На Мачки/Домашен Декор
 • Новак

Каваи Мачка Симпатична Кутија За Ткиво Покритие/Диспензерот За Ткиво На Мачки/Држач За Салфетки/Подароци За Љубителите На Мачки/Домашен Декор

DEN 1.67

CAT^ﻌ^ ^ РАБОТИ ЗА МАЧКИ ЗА ДИЗАЈН НА ЉУБИТЕЛИ НА МАЧКИАко сте љубител на мачки кој бара симпатична обвивк�

WXXGY Wallид поставен полици за бања Полици за туширање без дупчење полица за туширање со куки ротирачка полица за кујнски бања тоалет/црна
 • Новак

WXXGY Wallид поставен полици за бања Полици за туширање без дупчење полица за туширање со куки ротирачка полица за кујнски бања тоалет/црна

DEN 3.00

Ротабилен дизајн : Полицата за бања ја користи целосната употреба на wallидот, ротирачки и преклопен диза�

Blmiede Една секунда инсталација и одвојливо складирање на туш со максимално оптоварување од 22 килограми без удирање и водоотпорен
 • Новак

Blmiede Една секунда инсталација и одвојливо складирање на туш со максимално оптоварување од 22 килограми без удирање и водоотпорен

DEN 255.20

Поделен дизајн, складирање на голем капацитет; Голем и мал дизајн на партиција, класифицирано складирањ

ГУДБЗ Столици За Бања, Столици За Туширање Столици/Столици За Бања За Постари Лица Со Посебни Потреби Возрасни И Бремени Жени Кои Не Се Лизгаат
 • Новак

ГУДБЗ Столици За Бања, Столици За Туширање Столици/Столици За Бања За Постари Лица Со Посебни Потреби Возрасни И Бремени Жени Кои Не Се Лизгаат

DEN 4639.84

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

Хибент 2 Пакет Тоалет Четка Со Вентилирани Носителот Сушење, Силиконски Тоалет Сад Четка Бања Чистење Сад Четка Комплет Цврсто Чистење
 • Новак

Хибент 2 Пакет Тоалет Четка Со Вентилирани Носителот Сушење, Силиконски Тоалет Сад Четка Бања Чистење Сад Четка Комплет Цврсто Чистење

DEN 431.84

1 Силиконска Четка За Тоалет : четката за Тоалет направена од Мек Премиум Тпр Материјал е многу лесна за �

Holетски Држачи За Четки За Заби За Бањи - Автоматски Дозер за Паста за заби &засилувач; Држач За Четка, Основни Работи За Складирање
 • Новак

Holетски Држачи За Четки За Заби За Бањи - Автоматски Дозер за Паста за заби &засилувач; Држач За Четка, Основни Работи За Складирање

DEN 0.33

Пријателски советиОткако ќе го инсталирате автоматскиот диспензер за паста за заби, притиснете ја цевк