StrongTek Туш Нога Одмор За Бричење, 9.5 Висока Туш Нога Столче Со Гумени Дното За Безбедност, Бамбус Туш Чекор За Бричење, Водоотпорен, Совршен За Бања И Дневна Соба

StrongTek Туш Нога Одмор За Бричење, 9.5 Висока Туш Нога Столче Со Гумени Дното За Безбедност, Бамбус Туш Чекор За Бричење, Водоотпорен,

DEN 2.33

Достапност

бамбус Зголемена Удобност : Надградете го искуството со бричење на нозете и педикир со нашата ergономска столица за туширање за бричење на нозете, специјално дизајнирана да ја подобри положбата на нозете и да обезбеди максимална удобност за време на чешлањето. Издржливост и Отпорност На Влага : нашиот одмор за стапала за бричење може да се пофали со задебелен панел за зголемена издржливост и е претходно обложен со прајмер кој нуди супериорна отпорност на влага, совршен за средини во бањата. Оптимизирана Верзија : Подигнете ја вашата рутина за чешлање со нашиот рационализиран чекор за туширање и одмор на стапалата. Наклонетата површина се прилагодува на протокот на вода, спречувајќи здружување и поедноставување на чистењето. Проширената платформа располага со поголеми и повеќе предмети, спречувајќи ги да паднат на подот и да ја одржуваат вашата бања уредна. Разноврсна Функционалност : оваа компактна столица за туширање е идеална за разни активности во дневната соба или бањата, како што се бричење на нозете, педикир, нанесување лак, нега на кожата на нозете и облекување чорапи и чевли. Направете ги секојдневните рутини полесни со нашата разноврсна столица за туширање. Беспрекорно Чешлање На Нозете : Подигнете ја рутината за чешлање на нозете со нашата столица за туширање за бричење на нозете, одмор на стапалата за туширање и одмор на стапалата за бричење под туш, смислено дизајнирана да обезбеди удобно и удобно искуство за сите потреби за разубавување на нозете. Зголемена Удобност : Надградете го искуството со бричење на нозете и педикир со нашата ergономска столица за туширање за бричење на нозете, специјално дизајнирана да ја подобри положбата на нозете и да обезбеди максимална удобност за време на чешлањето. Издржливост и Отпорност На Влага : нашиот одмор за стапала за бричење може да се пофали со задебелен панел за зголемена издржливост и е претходно обложен со прајмер кој нуди супериорна отпорност на влага, совршен за средини во бањата. Оптимизирана Верзија : Подигнете ја вашата рутина за чешлање со нашиот рационализиран чекор за туширање и одмор на стапалата. Наклонетата површина се прилагодува на протокот на вода, спречувајќи здружување и поедноставување на чистењето. Проширената платформа располага со поголеми и повеќе предмети, спречувајќи ги да паднат на подот и да ја одржуваат вашата бања уредна. Разноврсна Функционалност : оваа компактна столица за туширање е идеална за разни активности во дневната соба или бањата, како што се бричење на нозете, педикир, нанесување лак, нега на кожата на нозете и облекување чорапи и чевли.


За производот

Избор на клиент

Зихмв Пумпа За Сапун Диспензерот Кади Европа Керамички Емулзија Сапун Диспензерот Семејство Хотел Клуб Шампон Туш Гел H И S Анитизатор
 • Новак

Зихмв Пумпа За Сапун Диспензерот Кади Европа Керамички Емулзија Сапун Диспензерот Семејство Хотел Клуб Шампон Туш Гел H И S Анитизатор

DEN 208.00

Стилски Диспензер За Сапун За Бања Одличен За Сапун, Лосион, Миење На Телото итн лесно за доделување : ра�

Амбесон Рустикален Туш Завеса, Даб Штала Обвивка Врата Испукани 'Рѓосани Шарки Датум Дрво Замок Обработливо Земјиште Никој Дизајн, Ткаенина
 • Новак

Амбесон Рустикален Туш Завеса, Даб Штала Обвивка Врата Испукани 'Рѓосани Шарки Датум Дрво Замок Обработливо Земјиште Никој Дизајн, Ткаенина

DEN 3.33

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

ДЕЗИХОМ Смешни Екстра-Долги Туш Завеси 96 Инчи, Фанки Аниме Чудовиште Туш Завеса Постави Кул Азиски Јапонски Декор За Бања Полиестерска Ткаенина-72
 • Новак

ДЕЗИХОМ Смешни Екстра-Долги Туш Завеси 96 Инчи, Фанки Аниме Чудовиште Туш Завеса Постави Кул Азиски Јапонски Декор За Бања Полиестерска Ткаенина-72

DEN 383.68

●Додатоци За списоци} Производите вклучуваат смешно чудовиште екстра долга завеса за туширање 96 Инчи и

Омифли Црна Девојка Туш Завеса 60Wx72H Инчен Афроамерикански Жени Бања Во Собата Кралицата Теал Роуз Мотивациски Цитат Афро Еукалиптус Остава
 • Новак

Омифли Црна Девојка Туш Завеса 60Wx72H Инчен Афроамерикански Жени Бања Во Собата Кралицата Теал Роуз Мотивациски Цитат Афро Еукалиптус Остава

DEN 1588.80

Полиестер #Материјал и Големина : Изработен од 100% врвна полиестерска водоотпорна ткаенина, долг 72 инчи х

Вефсу Покритие Автомобил Случај Држач За Хартија Ретро Кутија Дома Ткиво Стил Домаќинство &засилувач; Организаторите Контејнери
 • Новак

Вефсу Покритие Автомобил Случај Држач За Хартија Ретро Кутија Дома Ткиво Стил Домаќинство &засилувач; Организаторите Контејнери

DEN 1.33

Постојат Покрие Дизајн, Многу Погодно Да Се Одржи Хартија Крпи Материјалот Од Јута, Поддршката Е Добра, �

GSDNV црн туш кади лебдечки полица genид Полици за бања Просторија Алуминиумска бања решетката за шампон додатоци за складирање на додатоци
 • Новак

GSDNV црн туш кади лебдечки полица genид Полици за бања Просторија Алуминиумска бања решетката за шампон додатоци за складирање на додатоци

DEN 1.33

*Сосема нова кутија е подготвена да се испорача *Максимизирајте го просторот за складирање во вашата ку�

BESPORTBLE Среќа Мачка Ткиво Кутија Ѓубре Торба Диспензерот Рака Пешкир Диспензерот Држач За Тоалет Ткиво Држач За Бања Салфетка Организатор
 • Новак

BESPORTBLE Среќа Мачка Ткиво Кутија Ѓубре Торба Диспензерот Рака Пешкир Диспензерот Држач За Тоалет Ткиво Држач За Бања Салфетка Организатор

DEN 0.67

Пластика Диспензери За Тоалетно Ткиво : произведени со висока класа и материјал за да се обезбеди квали�

Семејство Зајдисонце Сент Бернард Кучиња Бања Мат-Анти-Лизга Миленичиња Бања Мат - Мека Абсорбента Кадифен Бања Килим Мат-Миленичиња
 • Новак

Семејство Зајдисонце Сент Бернард Кучиња Бања Мат-Анти-Лизга Миленичиња Бања Мат - Мека Абсорбента Кадифен Бања Килим Мат-Миленичиња

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВИ И ЕКСТРА МЕКИ : нашите уникатни и миленичиња тематските душеци за капење се изработени од 100% п

Кабилок Дозер За Чепкалка За Заби Памучен Тркалезен Држач 2 парчиња Смола Држач За Памук Диспензерот За Памук Кутија За Складирање
 • Новак

Кабилок Дозер За Чепкалка За Заби Памучен Тркалезен Држач 2 парчиња Смола Држач За Памук Диспензерот За Памук Кутија За Складирање

DEN 465.76

смола ОРГАНИЗАТОР НА ПАМУК : Изработен од убав материјал, издржлив и безбеден за употреба Може добро да �

Вода Абсорбента камен за мијалник, апсорбирачки диатоматски крајбрежни страни, држач за сапун од сапун од диатомаса, сапун сапун, камен што
 • Новак

Вода Абсорбента камен за мијалник, апсорбирачки диатоматски крајбрежни страни, држач за сапун од сапун од диатомаса, сапун сапун, камен што

DEN 1.67

Материјали со висока вредност : Направени од природна дијатомска кал и растителни влакна, мали дупки во

ЕВСЕР Ткиво Носителите Керамички Ткиво Кутија Домаќинство Дневна Соба Ткиво Кутија Трпезариска Маса Фиока Кутија Модерен Минималистички
 • Новак

ЕВСЕР Ткиво Носителите Керамички Ткиво Кутија Домаќинство Дневна Соба Ткиво Кутија Трпезариска Маса Фиока Кутија Модерен Минималистички

DEN 1.00

1 Керамичка кутија за ткиво : исклучителен дизајн, убав и практичен, со уникатна атмосфера, кутијата е ед�

CRTPOD Океан Туш Завеса За Бања Тропски Риби Подводни Морското Дно Пејзаж Корален Гребен Морски Животински Бања Завеси Водоотпорна Ткаенина
 • Новак

CRTPOD Океан Туш Завеса За Бања Тропски Риби Подводни Морското Дно Пејзаж Корален Гребен Морски Животински Бања Завеси Водоотпорна Ткаенина

DEN 859.20

●Материјал● : океанската подводна завеса за туширање е изработена од полиестерска ткаенина и е водоот�

Бохо Цветни Туш Завеса Растенијата Лисја Цвет Туш Завеси За Бања Средината На Векот Модерен Минималистички Апстракт Геометрија
 • Новак

Бохо Цветни Туш Завеса Растенијата Лисја Цвет Туш Завеси За Бања Средината На Векот Модерен Минималистички Апстракт Геометрија

DEN 303.84

●Големина и пакет ● W72 x H72, завесата за туширање со стандардна големина е погодна за повеќето кади и тез�

Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Симпатична Мачки Пеперутка Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Пластични Аптекарски
 • Новак

Алаза 4 Пакет Qtip Држач Диспензерот Симпатична Мачки Пеперутка Бања Организатор Канистри За Памучни Топчиња/Брисеви/Влошки/Конец, Пластични Аптекарски

DEN 1.00

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Суета фиока, сад за складирање на резервоарот за тоалети, фиока за бања со када од смола, лисја од палми за палми за прицврстување на
 • Новак

Суета фиока, сад за складирање на резервоарот за тоалети, фиока за бања со када од смола, лисја од палми за палми за прицврстување на

DEN 1171.20

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

CapotOfux црвена висока потпетица чевли со црна шема на пеперутка суета фиока, сад за складирање на резервоарот, фиока за када за када, сад
 • Новак

CapotOfux црвена висока потпетица чевли со црна шема на пеперутка суета фиока, сад за складирање на резервоарот, фиока за када за када, сад

DEN 2.00

♥ Димезии 6,3х6,3 инчи или 8х8 инчи ♥ Стилски и елегантен, направен од одлична квалитетна кожа, со прилепув

Монтиран На ѕид/Под, Четка За Чистење Тоалетни Садови За Длабоко Чистење Во Бањата, Компактна Флексибилна Четка За Чистење Тоалети
 • Новак

Монтиран На ѕид/Под, Четка За Чистење Тоалетни Садови За Длабоко Чистење Во Бањата, Компактна Флексибилна Четка За Чистење Тоалети

DEN 2.33

* Силиконски материјал : четката за тоалет е изработена од силикон, мека и нема да му наштети на тоалетот,