Чино Екстра Голем Комплет За Крпи За Капење, 4 Парчиња Црни Преголеми Крпи за Капење 35х70-Меки, Брзо Суви, Супер Абсорбента, Микрофибер Со Дијамантска Шема Чаршафи За

Чино Екстра Голем Комплет За Крпи За Капење, 4 Парчиња Црни Преголеми Крпи за Капење 35х70-Меки, Брзо Суви, Супер Абсорбента,

DEN 735.84

Достапност

Крпа за бања направена со исклучителен процес на втиснување Микрофибер со висока густина, мек и густ, посоодветен за апсорпција на вода. Неколку пати поголема количина на апсорпција на вода, брза апсорпција на вода и брзо сушење. Удобно и Меко : комплетот Големи крпи за капење вклучува 4 преголеми чаршафи за капење од 35 "х70". Висококвалитетниот микрофибер, 700 ГСМ, обезбедува лесна, мекост, без избледување или пилинг, а ткаенината со мека јамка е многу љубезна кон човечката кожа, може да ја користат и луѓе со чувствителна кожа. Абсорбента и Брзо Сушење : Оваа крпа може да апсорбира неколку пати поголема тежина во вода,што го олеснува брзото сушење на големи површини. Плишаната крпа за капење може брзо да ја апсорбира влагата од вашето тело после капење(Дијамантската шема врежана во состојба на влажна вода не е очигледна). Крпа за повеќекратна Употреба : комплет крпи за Туширање од 4 давајќи му на вашето тело мек и нежен допир додека ви помага нежно да ја исушите кожата. Го користите и како фитнес пешкир или јога крпа кога сте во теретана или дома. Идеален за бања, спорт, фитнес, јога и спа. Совет за нега : ве Молиме измијте пред употреба, можете да миете машини и раце во ладна вода, да се исушите на ниска температура и да избегнувате пеглање што е можно повеќе. Листот за бања може да се мие, користи и суши многу пати и сепак да ја одржува својата мекост. Задоволство : Ако не сте задоволни со вашето купување во било кој момент и од било која причина, можете да не контактирате за замена. Удобно и Меко : комплетот Големи крпи за капење вклучува 4 преголеми чаршафи за капење од 35 "х70". Висококвалитетниот микрофибер, 700 ГСМ, обезбедува лесна, мекост, без избледување или пилинг, а ткаенината со мека јамка е многу љубезна кон човечката кожа, може да ја користат и луѓе со чувствителна кожа. Абсорбента и Брзо Сушење : Оваа крпа може да апсорбира неколку пати поголема тежина во вода,што го олеснува брзото сушење на големи површини. Плишаната крпа за капење може брзо да ја апсорбира влагата од вашето тело после капење(Дијамантската шема врежана во состојба на влажна вода не е очигледна).


За производот

Избор на клиент

ЗУКЕМС Четка За Тоалет Четка За Тоалет Без Мртов Агол Четка За Чистење Кактус Алатки Ѕид Виси Силиконска Четка За Бања Додатоци За Длабоко
 • Новак

ЗУКЕМС Четка За Тоалет Четка За Тоалет Без Мртов Агол Четка За Чистење Кактус Алатки Ѕид Виси Силиконска Четка За Бања Додатоци За Длабоко

DEN 384.00

Четката за тоалет со долга рачка, исто така, може да спречи валкање на вашите раце за време на чистењето *

ZWH Чаша И Држач За Капак, Ротирачки Диспензер За Чаши За Хартија Организатор На Станица За Кафе Пластична Решетка За Складирање Чаши За Кујнски
 • Новак

ZWH Чаша И Држач За Капак, Ротирачки Диспензер За Чаши За Хартија Организатор На Станица За Кафе Пластична Решетка За Складирање Чаши За Кујнски

DEN 1468.80

ОРГАНИЗАТОР на ЧАШИ од 4 СЕКЦИИ : цврстиот држач за чаши за кафе од пс материјал има 4 мрежести делови, сек

Нилски коњ Сончоглед Туш Завеса, Земја Пролет Жолта Сончоглед Туш Завеса Во Собата, Црна Бела Лента Цветни Туш Завеси За Бања, Водоотпорен
 • Новак

Нилски коњ Сончоглед Туш Завеса, Земја Пролет Жолта Сончоглед Туш Завеса Во Собата, Црна Бела Лента Цветни Туш Завеси За Бања, Водоотпорен

DEN 319.84

●Дизајн На тема сончоглед●Внесете ја убавината на природата во вашата бања со овој живописен и привле�

БРАНДОВО Дијатомит Камен Бања Душеци За Бања-Мермер Бања Додатоци - Луксузни Јадење Сушење Мат За Кујна &засилувач; Бања Подови, Влага Апсорпција
 • Новак

БРАНДОВО Дијатомит Камен Бања Душеци За Бања-Мермер Бања Додатоци - Луксузни Јадење Сушење Мат За Кујна &засилувач; Бања Подови, Влага Апсорпција

DEN 1328.00

● Супер Абсорбента Подлога За Капење дијатомејската земја е тајната состојка, создадена од природата,

SRHMYWW Бања Полица Без Дупки Бања Нерѓосувачки Челик Ѕид За Складирање Решетката 2 Ниво, Миење Решетката Ѕид Виси, За Бања Кујна Дневна
 • Новак

SRHMYWW Бања Полица Без Дупки Бања Нерѓосувачки Челик Ѕид За Складирање Решетката 2 Ниво, Миење Решетката Ѕид Виси, За Бања Кујна Дневна

DEN 318.40

[Заштеда на простор] Мултифункционалната кутија за бања е идеално прилагодена за складирање на широк сп

Алипис Кади Двоен-палуба над едноставен шампон, сив тоалетен сад со wallид, држач за садови со складирање Дома бања додатоци за спална
 • Новак

Алипис Кади Двоен-палуба над едноставен шампон, сив тоалетен сад со wallид, држач за садови со складирање Дома бања додатоци за спална

DEN 1.00

Стр Кошница за виси за складирањенаправено од безбедни и квалитетни материјали и има долг животен век...

Розово Злато 304 Бања Од Нерѓосувачки Челик Издржлив Држач За Четка За Тоалет Вертикален Држач За Четка За Чистење Тоалет Додатоци За
 • Новак

Розово Злато 304 Бања Од Нерѓосувачки Челик Издржлив Држач За Четка За Тоалет Вертикален Држач За Четка За Чистење Тоалет Додатоци За

DEN 1.00

Компактната големина не зазема многу простор, а елегантниот дизајн одговара на различни стилови на бањ�

Црн Силиконски Организатор За Туширање со Огледало Во Бањата, Водоотпорна Четка за Заби, Четка или Држач за Брич, Складирање За Туширање и
 • Новак

Црн Силиконски Организатор За Туширање со Огледало Во Бањата, Водоотпорна Четка за Заби, Четка или Држач за Брич, Складирање За Туширање и

DEN 222.40

Организирајте го вашиот брич, четка за заби или основни работи за бања со овој црн силиконски организат�

Преклопување на капакот на када од полипропилен, мултифункционална прашина за капење на када за када, капа на капакот, табла за изолација
 • Новак

Преклопување на капакот на када од полипропилен, мултифункционална прашина за капење на када за када, капа на капакот, табла за изолација

DEN 859.20

✅ Подлога за када : Таблата за када носи 10 килограми, капакот на кадата може да се преклопи во триаголник

Wxxgy полици за полици за полици во кујната за бања држач за туширање за туширање кујна кујна организатор за бања додатоци за бања/60
 • Новак

Wxxgy полици за полици за полици во кујната за бања држач за туширање за туширање кујна кујна организатор за бања додатоци за бања/60

DEN 1380.80

Боја : Црна Материјал : Вселенски алуминиум Оваа решетка, изработена од вселенски алуминиум, е доказ за '�

Акрилни лебдечки полици за бања: над полицата за мијалник за организатор на полици за бања, над полици за организатор на бања, гаџети за
 • Новак

Акрилни лебдечки полици за бања: над полицата за мијалник за организатор на полици за бања, над полици за организатор на бања, гаџети за

DEN 1.67

【Заштеда на простор】 Чувајте ја вашата мијалник за мијалник за бања уредно и уредно со овој простор за�

МЕХОФОНД Фарма Туш Завеси Свеж сапун &засилувач; Вода Туш Завеса Рустикален Туш Завеса За Бања Перат Издржлива Ткаенина Бања Туш Завеси
 • Новак

МЕХОФОНД Фарма Туш Завеси Свеж сапун &засилувач; Вода Туш Завеса Рустикален Туш Завеса За Бања Перат Издржлива Ткаенина Бања Туш Завеси

DEN 1.67

€ ГОЛЕМИНА : 72"ширина x 72"висина ●ПАКЕТ q : една завеса За Туширање и 12 бесплатни силни куки за пластични з

Домашни Крпи Потопло, Луксузен Пешкир Потопло Одговара На Две Големи Крпи За Бања за Бања Или Спа, Ќебе Потопло, Стил На Кофа, Бело Автоматско
 • Новак

Домашни Крпи Потопло, Луксузен Пешкир Потопло Одговара На Две Големи Крпи За Бања за Бања Или Спа, Ќебе Потопло, Стил На Кофа, Бело Автоматско

DEN 2399.84

ТОПЛА ТЕМПЕРАТУРА : грејачот за Крпи обезбедува совршено загреани крпи по туширање или бања или загрева

Кабилок 3 парчиња Празни Шишиња Со Мини Рачен Сапун, Држачи За Пластични Шишиња За Повеќекратна Употреба, Шише Со Контејнер За Патување Што Може
 • Новак

Кабилок 3 парчиња Празни Шишиња Со Мини Рачен Сапун, Држачи За Пластични Шишиња За Повеќекратна Употреба, Шише Со Контејнер За Патување Што Може

DEN 3.33

Погоден за различни прилики, како што се патување со авион, кампување, службено патување и така натаму С�

Зеродеко 1 пар
 • Новак

Зеродеко 1 пар

DEN 1.00

Поддршка за кујнски сапунмонтиран дизајн, мазни линии и едноставна форма, практична и убава Патувајте с

Luofdclddddd 90 патишта Хром на полица за пешкир , Алуминиумски шини за шини за бања и кујна, црна пешкир со куки, водоотпорен и заштеда на простор/40см
 • Новак

Luofdclddddd 90 патишта Хром на полица за пешкир , Алуминиумски шини за шини за бања и кујна, црна пешкир со куки, водоотпорен и заштеда на простор/40см

DEN 1833.60

90 ° Преклопување : Ако мислите дека вашиот простор е ограничен, оваа шина за преклопување на пешкир ќе би

Јисуре Екстра Долга Завеса За Туширање 96 Инчен Ленен Стил, Без Кука Сива Ткаенина Водоотпорна Завеса За Туширање За Бања, Машина За Перење,
 • Новак

Јисуре Екстра Долга Завеса За Туширање 96 Инчен Ленен Стил, Без Кука Сива Ткаенина Водоотпорна Завеса За Туширање За Бања, Машина За Перење,

DEN 398.24

Премиум ТкаенинаИзработена од водоотпорен полиестер со ленена текстура, мека, удобна, избледена и потр�

Cabilock 3 парчиња сунѓер XXCM Складирање Исклучителна сад за одводнување Смешно животинско бања симпатична преносна дизајнерска кутија за држач
 • Новак

Cabilock 3 парчиња сунѓер XXCM Складирање Исклучителна сад за одводнување Смешно животинско бања симпатична преносна дизајнерска кутија за држач

DEN 2.00

Симпатична кутија за сапун од жаби : едноставен дизајн дизајн практичен, што е поповолно за долгорочно з

ДОИТОЛ Четка За Заби Решетка Организатор Решетката Полица За Складирање Полици За Складирање Ѕид Монтирани Тоалет Багажник Стои Туш Кади Четка
 • Новак

ДОИТОЛ Четка За Заби Решетка Организатор Решетката Полица За Складирање Полици За Складирање Ѕид Монтирани Тоалет Багажник Стои Туш Кади Четка

DEN 1.33

ОРГАНИЗАТОР НА ЧЕТКА за ЗАБИ без клинци и без дупчење, може да се инсталира на ѕидот без дупчење ЧЕТКА ЗА