Облека за девојчиња зимско новороденче ромпер памук постелнина маргаритка јака едно парче каросерија +капаци на капа паѓаат

Облека за девојчиња зимско новороденче ромпер памук постелнина маргаритка јака едно парче каросерија +капаци на капа паѓаат

DEN 3.33

Достапност

Ткаенина од памук и постелнина Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Постелнина памук. Миење на рацете и миење на машината. Измијте ја постелнината на ниска температура во млака или ладна вода, по можност мека вода. Можете да изберете најразлични детергенти за чистење на ткаенините, но сепак препорачуваме да користите благ режим за миење на рацете и благ детергент за чистење на памучна и постелнина облека. Белило без хлор. Материјал : памук и постелнина, мека, дише, еластична, пријателска за кожата, многу удобно, погодно за деликатна кожа на бебето. Машината што може да се мие и да се мијат со рака. Ве молиме, закачете се да се исушат, а не да се исушат. Дизајн : Дизајн на јака мала маргаритка симпатична единечна костум женски постелнина памук памук со долги ракави торби прдежни брифинзи. Лесно е да се облече и да се соблече : Затворањето на привремено им олеснува на мајките и татковците да ги менуваат пелените за бебиња. Оваа есен облека за девојчиња за бебиња е полесна за употреба. Облечете го ова девојче со џемпери и вашата мала принцеза ќе стане најискрената меѓу толпата. Големина : Погоден за 0-3 месеци џемпери на девојчето, 3-6 годишно бебе девојче во есен и зима, 6-9 месечно џемпери на девојче, 9-12 месечно девојче, есенско и зимско скокање, облека за девојчиња од 12 до 18 месеци есен и зимски, оние за девојчиња од 12 до 18 месеци и едноци за девојчиња од 18 до 24 месеци. Роденденски подарок за мало девојче. Список на пакување : 1 парче бебе Дејзи со едно парче костум, чист памук, симпатична торба со долги ракави, пржена облека, костум за искачување на триаголник, +1 симпатична капа (подарок). Список на пакување : 1 парче бебе Дејзи со едно парче костум, чист памук, симпатична торба со долги ракави, пржена облека, костум за искачување на триаголник, +1 симпатична капа (подарок). Постелнина памук 2. миење на рацете и миење на машината. Измијте ја постелнината на ниска температура во млака или ладна вода, по можност мека вода. Можете да изберете најразлични детергенти за чистење на ткаенините, но сепак препорачуваме да користите благ режим за миење на рацете и благ детергент за чистење на памучна и постелнина облека.


За производот

Избор на клиент

Тенatот Палто За Момчиња Зимски Палта Деца Дете Бебе Момчиња Девојчиња Поместена Јакна Симпатична Цртан Филм Мечка Надолу Јакна
 • Новак

Тенatот Палто За Момчиња Зимски Палта Деца Дете Бебе Момчиња Девојчиња Поместена Јакна Симпатична Цртан Филм Мечка Надолу Јакна

DEN 1132.80

100% Полиестер Деца Дете Момчиња Девојчиња Долги Ракави Копче Надолу Карирана Кошула Качулка Јакна Врвов

ИСКУЛБУТОЛ Бебе Близнаци Боди Да Ние Сме Близнаци Не Ние Сме Идентични Близнаци Боди Момчиња Близнаци Облека Бебе Девојки Во Собата
 • Новак

ИСКУЛБУТОЛ Бебе Близнаци Боди Да Ние Сме Близнаци Не Ние Сме Идентични Близнаци Боди Момчиња Близнаци Облека Бебе Девојки Во Собата

DEN 167.84

100% памук Затворање на копчето Машинско Перење Специјална идеја За Подарок : СУПЕР СИМПАТИЧНА, ЗАБАВНА, П

Бебе момчиња формален костум господин, Боути Ромпер Суспендерс шорцеви свадбени свадбени облека со облека за крштевање на крштевање
 • Новак

Бебе момчиња формален костум господин, Боути Ромпер Суспендерс шорцеви свадбени свадбени облека со облека за крштевање на крштевање

DEN 3.00

Целата бела облека со убав лак, господин одговара на облеката за посветеност совршена за секоја прилика

Новороденче девојче Велигденска облека со ребрести букви Romper Bodysuit+Еластични шорцеви на половината+лента за коса 3 парчиња облека за
 • Новак

Новороденче девојче Велигденска облека со ребрести букви Romper Bodysuit+Еластични шорцеви на половината+лента за коса 3 парчиња облека за

DEN 2.67

80% памук, 20% полиестер Затворање на копчињата Машинско миење Слатка дизајн : Новороденче бебе девојче Ве�

Аут мода Имам најладна мајка, таа останува со мене цела ноќ - мини шеф - симпатично едно парче новороденче за бебиња за новороденчиња
 • Новак

Аут мода Имам најладна мајка, таа останува со мене цела ноќ - мини шеф - симпатично едно парче новороденче за бебиња за новороденчиња

DEN 2.67

Памук Направени во САД и увезени Затворање на привремено Дизајнирано и печатено во САД : ние гордо ги ди�

Летна облека за девојчиња, bellвонче, дното на дното на облеката, цветниот принт, запрена вратоврска вратот, без грб, разгорени панталони,
 • Новак

Летна облека за девојчиња, bellвонче, дното на дното на облеката, цветниот принт, запрена вратоврска вратот, без грб, разгорени панталони,

DEN 1.33

100% мешавина од памук за бебиња Затворање на влечење Висококвалитетни материјали : Облеката за девојчињ�

Бебе момчиња 3 парчиња џентлмен костум Детска формална облека постави кошула со долг ракав со долги ракави+ смокинг елек+ панталони
 • Новак

Бебе момчиња 3 парчиња џентлмен костум Детска формална облека постави кошула со долг ракав со долги ракави+ смокинг елек+ панталони

DEN 558.24

Ткаен памук Затворање на копчињата Само миење на рацете Пакет Вклучи : 1x копче надолу кошула+ 1x Tuxedo Vest+ 1x �

Мајамуи Бебе Бебе Момчиња Девојки Мокасини Класичен Стп Кожа Венчаница Чевли Дете Брог Формални Рамен Мрзливи Креветчето Оксфорд Прво Одење
 • Новак

Мајамуи Бебе Бебе Момчиња Девојки Мокасини Класичен Стп Кожа Венчаница Чевли Дете Брог Формални Рамен Мрзливи Креветчето Оксфорд Прво Одење

DEN 191.84

Гумен ѓон }Добар Квалитет На Кожата.Тие Се Лесни Нема Да Бидат Товар за Бебето +Непрекинато Лизгање На Ст

Новороденче девојче пад облека новородено карирано бебе со долги ракави, џемпер, цветни чевли за панталони за панталони поставуваат
 • Новак

Новороденче девојче пад облека новородено карирано бебе со долги ракави, џемпер, цветни чевли за панталони за панталони поставуваат

DEN 1.00

Checkerboard карирал џемпер со долги ракави, џемпер и долги панталони Печатена буква „бебе“, долг ракав, трка

ВАЕНАИТ БЕБЕ 12м-7Т Деца Момчиња Девојчиња Унисекс Мало Дете Шарена Лента/Едноставна Божиќна Празнична Облека за Спиење Пижама 2 парчиња Комплет
 • Новак

ВАЕНАИТ БЕБЕ 12м-7Т Деца Момчиња Девојчиња Унисекс Мало Дете Шарена Лента/Едноставна Божиќна Празнична Облека за Спиење Пижама 2 парчиња Комплет

DEN 190.24

Висок Квалитет : Изработен од 100 % памук, удобен и дише, за да помогне во заштитата на детската нежна кожа �

Дете Деца Бебе Девојки Летна Облека Надвор Рамо Возбуда Култура Блузи Искинати Тексас Шорцеви ПАНТАЛОНИ 2 ПАРЧИЊА Облека Во Собата
 • Новак

Дете Деца Бебе Девојки Летна Облека Надвор Рамо Возбуда Култура Блузи Искинати Тексас Шорцеви ПАНТАЛОНИ 2 ПАРЧИЊА Облека Во Собата

DEN 239.68

Памучна Мешавина, Тексас Повлечете го затворањето Миење Раце Само Материјал : мешавина од памук и текса�