JC Sportline Carbon Fiber Заден дифузер за BMW 3 серија E92 E93 M Sport 335i 328i 325i Coupe Convertible 2007-2012 заден дифузер за заден браник Дифузер за усни спојлер фабрика за излез

JC Sportline Carbon Fiber Заден дифузер за BMW 3 серија E92 E93 M Sport 335i 328i 325i Coupe Convertible 2007-2012 заден дифузер за заден браник

DEN 1.00

Достапност

Fitment : Овој заден дифузер се вклопува за BMW 3 серија E92 E93 M Sport 335i 328i 325i Coupe Convertible 2-врати 2007 2008 2009 2012 2012 година Инсталација : Заменски стил треба да се оддалечи од оригиналниот дифузер на браник (се препорачува професионална инсталација). Овој заден дифузер за јаглеродни влакна може да го натера возилото да изгледа како повеќе автомобилски перформанси, драматично го подобрува стајлингот и изгледот. Овој заден дифузер за браник може да ја подобри спортската изведба на автомобилот, го прави автомобилот подинамичен. Fitment : За BMW 3 Series E92 E93 M Sport Coupe Convertible 2007 за BMW 3 серија E92 E93 M Sport Coupe Convertible 2008 за BMW 3 серија E92 E93 M Sport Coupe Convertible 2009 за BMW 3 серија E92 E92 E93 M Sport Coupe Convertible 2010 за BMW 3 серии E92 E93 M Sport Coupe Convertible 2011 за BMW 3 серија E92 E93 M Sport Coupe Convertible 2012 Функција : 1. Вклучени бесплатни ленти за лепак и завртки, одлична вклопување. Повеќеслојни заштитени картони за извоз , шок -отпорен и пропуст. Подобрете го стереоскопскиот на возилото, изгледот на возилото изгледа поубаво.


За производот

Избор на клиент

Acdelco Professional PF1640 Filter Main Main
  • Новак

Acdelco Professional PF1640 Filter Main Main

DEN 661.60

Опремено со 98% мултипремин ефикасност на филтрирање на 2530 микрони за одлични можности за филтрирање Има

Moog ES3526 Tie Rod End
  • Новак

Moog ES3526 Tie Rod End

DEN 1.00

Враќа како ново управувањепатентирано притискање на плочата за покривање на плочи и ја минимизира олаб