SETRAB 18-RFHUT77-20-22-RTL SUSA Термостатско далечинско масло за филтрирање на далечинско масло, штанд за филтрирање, M20x1.5, порти M22, проток од десно од лево, OD77MM ID54MM, за лименки за

SETRAB 18-RFHUT77-20-22-RTL SUSA Термостатско далечинско масло за филтрирање на далечинско масло, штанд за филтрирање, M20x1.5, порти

DEN 0.33

Достапност

Насока на проток - десно кон лево Компатибилен со системот за адаптер за пролин на фитинзи на адаптер со низок профил M22 и краеви на црево со директен порта (продадени одделно). Големина на портата M22 X1. Адаптер фитинзи се продаваат одделно. Стендот за филтрирање на далечинско масло Sūsa обезбедува преместување на филтерот за масло за поудобен пристап на филтерот и/или лесна инсталација на ладилник за нафта. Вградениот термостатско масло вентил ја комбинира функцијата на традиционалната глава на далечински филтер и самостоен термостат на масло за контрола на протокот на маслото, одржувајќи делови и водоводни врски на минимум. Машински од алуминиум на заред и заврши со трајно анодизирање во сиво -титаниум Гунметал Греј. Интегрираниот термостатско масло вентил го контролира протокот на маслото во ладилникот на маслото низводно. Достапно во варијанти од лево-десно (LTR) или десно од лево (RTL) за удобна инсталација и водовод, без разлика каде потекнува или води протокот на маслото. Вклучената плоча за монтирање на челик со тешки мерачи нуди повеќе ориентации за прилагодливост.


За производот

Избор на клиент

Универзален управувач за голф Wekani, адаптер за воланот за воланот, вклопување клуб автомобил Езго Јамаха Повеќето колички за голф
  • Новак

Универзален управувач за голф Wekani, адаптер за воланот за воланот, вклопување клуб автомобил Езго Јамаха Повеќето колички за голф

DEN 351.84

【Опсег на компатибилност】 Адаптер за волан на воланот CP компатибилен со клупскиот автомобил преседан

2 парчиња гумен стакло гумен заптивка на шофершајбната за запечатување на облик на лента за запечатување на автомобили Времето на шофершајбната
  • Новак

2 парчиња гумен стакло гумен заптивка на шофершајбната за запечатување на облик на лента за запечатување на автомобили Времето на шофершајбната

DEN 1.00

【Пакетот вклучува】 Во пакетот има 2 парчиња временски ленти за шофершајбната на автомобилот, секое пар

А-Премиум Диск Сопирачка Дебеломер Собранието Со Заградата Компатибилен Со Изберете Кадилак Модели-КТС 2003-2008, СТС 2005-2008-Пред возачот
  • Новак

А-Премиум Диск Сопирачка Дебеломер Собранието Со Заградата Компатибилен Со Изберете Кадилак Модели-КТС 2003-2008, СТС 2005-2008-Пред возачот

DEN 1111.84

20052005 КТС В6 2 20062007 КТС В6 2.8 Л ГМ Код ЗА Сопирање ЈЛ9 20032004 CTS V6 3 20042005 CTS V6 3 20062008 CTS V6 3.6 L GM Код ЗА Сопирање JL9...

Xmuctech 4 парчиња 1 стапала 14awg SAE конектор Брзо исклучување на приклучокот за продолжување на приклучокот, кабел за продолжување на SAE
  • Новак

Xmuctech 4 парчиња 1 стапала 14awg SAE конектор Брзо исклучување на приклучокот за продолжување на приклучокот, кабел за продолжување на SAE

DEN 207.84

Инфомација со големина : 2 компјутери, 1 стапала, 14awg, црвена / црна Материјал : Направено од високо квалите