Моќност Стоп К4071 Предни И Задни З23 Јаглеродни Влакна Сопирачки Влошки Со Дупчат &засилувач; Дупчиња Кочница Ротори Комплет

Моќност Стоп К4071 Предни И Задни З23 Јаглеродни Влакна Сопирачки Влошки Со Дупчат &засилувач; Дупчиња Кочница Ротори Комплет

DEN 1.33

Достапност

Прилагодените компоненти се дизајнирани да работат заедно за супериорна моќ на сопирање на вашиот дневен возач З23 керамичката формула од Јаглеродни Влакна обезбедува перформанси на сопирање без прашина. Премиум гумените шипки обезбедуваат практично сопирање без бучава. Дупчат и Дупчиња перформанси ротори за максимално ладење. Вклучува премиум хардверски комплет од нерѓосувачки челик и керамички лубрикант за сопирачки за лесна инсталација. Комплетот За Надградба На Спортските Сопирачки Z23 Го олеснува зголемувањето на моќноста на сопирање на вашиот дневен возач со квалитетни компоненти дизајнирани да работат заедно. Дизајниран како вистинска надградба над залихите сопирачки, овој комплет ќе ја намали прашината на сопирачките и ќе ја елиминира бучавата за да можете да возите удобно. Оставете Ја Струјата Да Престане поедноставете ја работата на сопирачката со вклучување на се што ви треба во кутијата : совршено усогласени дупчени и дупчиња ротори, Z23 Еволуција Спортски керамички влошки за сопирачки Од јаглеродни влакна, надграден хардвер и лубрикант со високи перформанси. Комплетите За Сопирање со 1 Клик вклучуваат комплетен сет на вкрстени дупчат и дупчиња ротори и Еволуција Со високи перформанси Спортски јаглеродни Влакна/Керамички влошки.


За производот

Избор на клиент

Транс-дапт WTR NCK/Види Опип
  • Новак

Транс-дапт WTR NCK/Види Опип

DEN 877.44

Димензија на пакетот : 17526 сантиметри L x 13.716 сантиметри W x 0,762 сантиметри H Земја на потекло : Тајван, прови

Wix WA10053 филтер за воздух
  • Новак

Wix WA10053 филтер за воздух

DEN 339.84

Производ за филтри за оригинални филтри за тркачки филтри Димензија на пакетот : 19,05 сантиметри L x 36.068 са

FRAM PS7358 CARTRIDGE FUEL / FILETOR FILERT
  • Новак

FRAM PS7358 CARTRIDGE FUEL / FILETOR FILERT

DEN 336.00

Промената на филтрите за гориво ќе ја подобри емисијата на моторите Конвенционални филтри за не'рѓосув�

Заграда за електрични компоненти за монтирање со двојна панел, како што се прекинувачот на копчето за копче, прекинувачот за вклучување,
  • Новак

Заграда за електрични компоненти за монтирање со двојна панел, како што се прекинувачот на копчето за копче, прекинувачот за вклучување,

DEN 0.67

Заграда за монтирање на монтирање на прекинувачи, прекинувачи за вклучување и држачи за осигурувачи на

Киб 344066 Ексел-Г Гас Шок
  • Новак

Киб 344066 Ексел-Г Гас Шок

DEN 1.00

Киб препорача шок ЗА замена НА ОЕМ за домашни камиони Специјално калибриран за да помогне во обновување