BOSCH BC465A SETRIUM PRIM -от на сопирачката на сопирачката на сопирачката на тивкост - компатибилен со Изберете Acura EL; Хонда Цивиќ; НАПРЕД

BOSCH BC465A SETRIUM PRIM -от на сопирачката на сопирачката на сопирачката на тивкост - компатибилен со Изберете Acura EL; Хонда Цивиќ; НАПРЕД

DEN 413.92

Достапност

Линијата за тивко на Бош се повлекува на над 77 години извонредност на сопирањето на ОЕ; Ветувајќи ги перформансите со највисок квалитет, силата и издржливоста водечка во индустријата и ексклузивните иновации, вклучително и обликувана технологија SHIM (MST) Најдоброто претходно прикажано повеќеслојно гумено јадро на индустријата во индустријата обезбедува највисока квалитетна врска помеѓу гумата и челикот, што резултира во помал шум, зголемена јачина и отпорност на корозија. Ригорозно формулиран и тестиран од инженерите на Бош, материјалот за керамичко триење во линијата за тивкост е прецизно дизајниран за да се постигнат супериорни перформанси, исклучителна моќност на запирање и тивка работа со мала прашина. Плочата за поддршка во прав спречува 'рѓа и корозија за зголемен живот на производот на подлогата за сопирачките; Слотите и коморите обезбедуваат квалитет, вклопување и функција. Сетот вклучува влошки за 1 оска (2 тркала), хардверски комплет (каде што е достапен) и синтетички лубрикант за намален отпор на лизгачки точки на контакт. Фронт : Компатибилен со избрани возила (Белешка : Ниво/мотор на возилото може да влијае на вклопувањето - потврдете ги специфичните детали за вклопување на возилото со фит -проверка погоре) : Acura : 1997-05 EL; Хонда : 1996-11 Цивил. Влошки за сопирачките. Влошки за сопирачките. Денес, едно од секои три азиски, домашни и европски возила на патот во Северна Америка вклучува компоненти на сопирање на Бош. Тоа е затоа што Бош е клучен играч во индустријата за сопирање, откако се пријави за својот прв патент за дизајн на системот за сопирање во 1936 година. Линијата на Bosch Turncast се базира на ова робусно искуство за да обезбеди перформанси за квалитет на ОЕ, сила и трајност водечка во индустријата и ексклузивни иновации, вклучително Технологија на обликувана шим (MST). Влошките на тивковите се карактеризираат со најпознатите пред-приврзани повеќеслојни гумени јадро на индустријата, кои обезбедуваат највисока квалитетна врска помеѓу гумата и челикот, за помал шум, зголемена јачина и супериорна отпорност на корозија.


За производот

Избор на клиент

Софо гас 1/4 Филтер за гориво - 12 парчиња филтер за гориво со магнет за филтер за гориво 5/16 Мал мотор Филтер за гориво за гориво Pro гас
  • Новак

Софо гас 1/4 Филтер за гориво - 12 парчиња филтер за гориво со магнет за филтер за гориво 5/16 Мал мотор Филтер за гориво за гориво Pro гас

DEN 143.84

Нова висококвалитетна замена, одговара на цевките со гориво со дијаметар од 1 / 4 'и 5 / 16' Погодно е за AM 116304

Wix Filtr LD филтер за воздух
  • Новак

Wix Filtr LD филтер за воздух

DEN 1.33

Високо издржлив и сигурен Големо задржување на големината на честички Зголемен капацитет за држење на �

ВЕХУСОЛГЕ АВТО ЦЕНТАРНА СОСТОЈБА ПАД, Блинг Дијамант Универзална ПУ кожа автоматска потпирачка за потпирачи за потпирачи за потпирачи,
  • Новак

ВЕХУСОЛГЕ АВТО ЦЕНТАРНА СОСТОЈБА ПАД, Блинг Дијамант Универзална ПУ кожа автоматска потпирачка за потпирачи за потпирачи за потпирачи,

DEN 175.84

Водоотпорен материјал изработен од висококвалитетна кожна PU Нашата централна конзола за потпирачи за