Замена на филтерот за воздух во кабината CF10930 со активиран јаглерод активиран со навртки со Subaru Forester08-18, WRX 14-20, Imprez 08-16.

Замена на филтерот за воздух во кабината CF10930 со активиран јаглерод активиран со навртки со Subaru Forester08-18, WRX 14-20, Imprez

DEN 2.33

Достапност

*Материјал за филтрирање на воздухот во кабината*: се топи разнесено електростатски слој+ HEPA филтер слој+ навртка активиран јаглерод *Компатибилен со моделите* : Subaru Impreza (2008-2016), XV Crosstrek (2013-2015), Crosstrek (2016-2017), Forester (2008-2018), WRX (2015-2020), WRX STI (2014-2020) , Impreza Sport (2008-2011). *Лесно инсталирање* : Пред-обработени и подготвени да бидат поставени во вашата фабрика за воздух. Обично, инсталирајте за кратко време, не се потребни алатки. *Алтернативен/OEM Број на дел (и)*: 72880 FG0009 P, CF10930, 6038 C, CP930. *Удобно опкружување со автомобили*: Филтрите за воздух во кабината спречуваат штетни фини честички и прашина да влезат во кабината на возилото додека држат чиста и здрава околина за патниците. *Дизајн*: Со електростатски филтер за електростатски електронски електро и специјален дизајн на саќе, тие имаа активиран јаглерод во рок од внатрешноста, така што ја максимизираа областа на филтрацијата. Обезбедете поголема моќност за филтрирање и подолг животен век. *Ве молиме, внесете ја годината/брендот/моделот на вашето возило пред да го купите, а потоа проверете дали додатоците се соодветни.


За производот

Избор на клиент

Симпатични додатоци за огледало на автомобили за жени девојки, дијамантски мачки кадифни топка додатоци за автомобили задниот поглед
  • Новак

Симпатични додатоци за огледало на автомобили за жени девојки, дијамантски мачки кадифни топка додатоци за автомобили задниот поглед

DEN 223.84

Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен пластичен и блескав рингестонс Меките кадифен топки

4 пакувања ФАУКС овци кожа на ленти за појас на седиштето заштитник на седиштето Меки удобности за појас на рамената на рамената на
  • Новак

4 пакувања ФАУКС овци кожа на ленти за појас на седиштето заштитник на седиштето Меки удобности за појас на рамената на рамената на

DEN 151.84

Мека и удобна : Овие меки подложни за појас на седиштето на овци од овци од овци е изработено од мазност к

Бедуан 495 пар
  • Новак

Бедуан 495 пар

DEN 267.04

Избрани гума за заптивка од 495 парчиња Опрстен заптивка со 36 различни големини дизајнирани за повеќето �