Заден Десен Дебеломер На Сопирачката Со Држач За

Заден Десен Дебеломер На Сопирачката Со Држач За

DEN 2.00

Достапност

Карактеристики : Состојба : Нов Дебеломер На Сопирачката На Дискот; Директна Замена, Лесна Инсталација; Строго Кк Високо Задоволство Од Услугата За Клиенти; Фитмент : ве Молиме проверете Го Филтерот За Монтирање и Описот за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купувањето!; 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите; Една Година Гаранција Референтен Број : 43018-С3В-А00, 43018-С3В-А00-РМ, 19-Б2674; Позиција; Задно Десно (Задна Страна На Патникот). Продадена Количина : Едно Парче. Директна Замена на оригиналната. Спецификација На Производот : 1.Заградата : со; 2.Клипот Материјал : Челик; 3.Броење На Клипот на сопирачката : 1 Клип; 1,50 инчи; М10 х 1,0; 7.Монтажа Завртки Вклучени : Не; 8.Вклучен Хардвер За Инсталација : Да. Фитмент ве молиме проверете Фитнес Филтер и Опис за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купувањето!Позиција поставеност На Возилото : Задна, Десна, (Задна Страна На Патникот)Спецификација На Производот : 1.Заградата : со; 2.Клипот Материјал : Челик; 3.Броење На Клипот На Сопирачката : 1 Клип; 4.Дијаметар на клипот : ; 1.


За производот

1.Bracket:
with; 2.Piston Material

Избор на клиент

Арп 234-4710 Про Серија Црн Оксид 12-Точка Цилиндар Главата Обетка Комплет За Мали Блок Шеви Со 18 Степен Главата И Бродикс/Родек Алуминиум
  • Новак

Арп 234-4710 Про Серија Црн Оксид 12-Точка Цилиндар Главата Обетка Комплет За Мали Блок Шеви Со 18 Степен Главата И Бродикс/Родек Алуминиум

DEN 2.00

Arp Цилиндар Главата Болт Комплет Мал Блок Chevy P / N 2344710 Димензии на пакетот : 2,25"H x 8,75"L x 4,25" W Тежина На Пакет�

Филтер за масло Hengst E207H D221
  • Новак

Филтер за масло Hengst E207H D221

DEN 222.08

Високо задржување на загадувачи Отпорен на притисок и температура Прецизна обработка Прецизност одгов