Tek Stiz Premium Pellus Компатибилен Со Вашата Htc Желба 400 со Сопствен Капацитивен Пакет Допир 3!

Tek Stiz Premium Pellus Компатибилен Со Вашата Htc Желба 400 со Сопствен Капацитивен Пакет Допир 3!

DEN 1416.00

Достапност

Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашата Желба НА HTC 400 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. Професионално дизајниран Компатибилен Со Вашата Желба НА HTC 400 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот!. Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ☝ПРЕМИУМ Пенкало компатибилен со Вашиот HTC Желба 400 Сопствени Капацитивни Пенкало 3 Пакет!. (ЦРНА) Врвот Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компатибилен со Вашиот Прст Давајќи Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги Компатибилни со Вашите Пријатели - Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. Можете Да Го Споделите Ова Игла Со Компатибилен со Вашите Пријатели или Семејство.


За производот

Избор на клиент

Безжичен полнач за автомобили со вшмукување чаша и клип за вентил, 15W Брзо полнење на држачот за полнач за телефонски полначи на
  • Новак

Безжичен полнач за автомобили со вшмукување чаша и клип за вентил, 15W Брзо полнење на држачот за полнач за телефонски полначи на

DEN 347.04

【15 W Брз безжичен полнач за автомобили】 Усвојувајте ги најновите стандарди, вградени најновите паметн�

Пенкала за игла мисибао за Екрани На Допир, Пенкала со Средна Точка Со Кристали За Жени И Деца Пенкало Со Црно Мастило Со Пенкала За Игла Со
  • Новак

Пенкала за игла мисибао за Екрани На Допир, Пенкала со Средна Точка Со Кристали За Жени И Деца Пенкало Со Црно Мастило Со Пенкала За Игла Со

DEN 3.00

ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ и УДОБНОСТ Има мек зафат за дополнителна удобност што цврсто се вклопува во рак�

АМВР Држач За Интерфејс за Лице &засилувач; Стп Кожна Пена Замена На Капакот на Лицето + Vr Држач за Дисплеј На Слушалки + УПРАВУВАЊЕ СО VR
  • Новак

АМВР Држач За Интерфејс за Лице &засилувач; Стп Кожна Пена Замена На Капакот на Лицето + Vr Држач за Дисплеј На Слушалки + УПРАВУВАЊЕ СО VR

DEN 1599.84

●Amvr Патентиран Оригинален Дизајн} Amvr Контролер За Полнење Штанд специјално дизајниран за Контролери З�

Држач за магнетски телефон Jyfkinn за преклопување на легура на автомобили, држач за магнетни автомобили, силен магнет автомобил магнетски
  • Новак

Држач за магнетски телефон Jyfkinn за преклопување на легура на автомобили, држач за магнетни автомобили, силен магнет автомобил магнетски

DEN 0.33

【Преклопување на држачот на магнетски автомобили】 Уживајте во практичноста на употреба на телефон бе�

Вознемирен државен знаме на Вајоминг, мобилен телефон, кој може да се преклопи за прилагодување на држачот за мобилни телефони, компатибилен
  • Новак

Вознемирен државен знаме на Вајоминг, мобилен телефон, кој може да се преклопи за прилагодување на држачот за мобилни телефони, компатибилен

DEN 3.33

Пластика Направени во САД или увезени Стенд за виткање на мобилни телефониДостапно во црна, бела и розо�