ZHYH Protable 3d Засилувач НА Екранот На Мобилниот Телефон Пренослив Универзален Зголемувач На Екранот Проширувач На Екранот За Паметен Телефон

ZHYH Protable 3d Засилувач НА Екранот На Мобилниот Телефон Пренослив Универзален Зголемувач На Екранот Проширувач На Екранот За Паметен Телефон

DEN 1701.28

Достапност

Екран Со висока Дефиниција : нов засилувач на екранот на мобилниот телефон со закривена површина, екран со зумирање со голема висока дефиниција, намалувајќи го зрачењето Зумирајте 3-4 пати : 1 : 1 јасна слика за зголемување од 3 до 4 пати. Прилагодете го аголот на гледање и обрнете внимание на цервикалниот ' рбет. За Да Спречите Лизгање : може ефикасно да спречи лизгање на телефонот. Ова ќе ја намали непријатноста и визуелниот замор предизвикани од долго фокусирање на мал екран. Екран Со висока Дефиниција : нов засилувач на екранот на мобилниот телефон со закривена површина, екран со зумирање со голема висока дефиниција, намалувајќи го зрачењето.Зумирајте 3-4 пати : 1 : 1 јасна слика за зголемување од 3 до 4 пати. Прилагодете го аголот на гледање и обрнете внимание на цервикалниот spine.To Спречете Лизгање : може ефикасно да спречи лизгање на телефонот.Ова ќе ја намали непријатноста и визуелниот замор предизвикани од долго фокусирање на мал екран.Спецификација : Материјал : КОМПЈУТЕР+Плексиглас Големина На Производот : 20,5 Х 14,5 Х 1,4 см/8,07 Х 5,71 Х 0,55 " Применливо : Мобилен Телефон 4,0-6,0 инчен Сценарио : 1.


За производот

Material:
PC+Plexiglass
Product Size:
20.5 X 14.5 X 1.4cm/8.07 X 5.71 X 0.55
Applicable:
Mobile Phone 4.0-6.0 inch Screen
Note:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!:
2. Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement.:
1 X Phone Screen Amplifier :

Избор на клиент

Монтажа за автомобили за LG Velvet - Монтажа со автомобили со X -Switch, монтирање на воздушен вентил монтиран Едноставно минимално за LG Velvet
  • Новак

Монтажа за автомобили за LG Velvet - Монтажа со автомобили со X -Switch, монтирање на воздушен вентил монтиран Едноставно минимално за LG Velvet

DEN 255.20

? [Едноставен и лесен за употреба] Користејќи едноставен, но брилијантен концепт за безбедно да го зафат�

APPS2Car Телефон Монтирање За Автомобил Чаша [Надградена Верзија], Мулти-Pivots Пренос Вратило Долга Рака Чаша Држач Телефон Монтирање Солидна
  • Новак

APPS2Car Телефон Монтирање За Автомобил Чаша [Надградена Верзија], Мулти-Pivots Пренос Вратило Долга Рака Чаша Држач Телефон Монтирање Солидна

DEN 0.33

Надградена Цврста Долга Рака Со Повеќе Пиовти : Благодарение на надградениот механизам за креативно вр�

ГВАНДА ТЕХНОЛОГИИ КОПРОДУКЦИИ. ООД. Држач За Мобилен Телефон, Држач За Телефон На Биро, Надграден Држач За Телефон За Монтирање На
  • Новак

ГВАНДА ТЕХНОЛОГИИ КОПРОДУКЦИИ. ООД. Држач За Мобилен Телефон, Држач За Телефон На Биро, Надграден Држач За Телефон За Монтирање На

DEN 3.00

РАЗНОВИДЕН и УДОБЕН : држач За мобилни телефони Гуанда за биро, држете го уредот на i Phone исправен на разл�

Лангја Рампа За Ремен За Глава За Окулус Потрага 2, Издржлива И Удобна ПОДЛОГА ЗА СЛУШАЛКИ VR, ДОДАТОЦИ ЗА Слушалки VR Со Перница За Лента
  • Новак

Лангја Рампа За Ремен За Глава За Окулус Потрага 2, Издржлива И Удобна ПОДЛОГА ЗА СЛУШАЛКИ VR, ДОДАТОЦИ ЗА Слушалки VR Со Перница За Лента

DEN 763.20

€ Висока Компатибилност : Дизајниран специјално За Oculпотрагата 2 ВИРТУЕЛНА реалност VR слушалки Кога ко�