Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Микромакс Вдео 5 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

Тек Стиз Премиум Игла Компатибилен Со Вашиот Микромакс Вдео 5 Со Сопствен Капацитивен Допир 3 Пакет!

DEN 430.40

Достапност

Професионално дизајниран Компатибилен со Вашиот Микромакс Vdeo 5 ја зголемува издржливоста и точноста на врвот! Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување Компатибилно со вашиот таблет или телефон со екран на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ екранот на допир со леснотија. Вклучува Количина 3 Пенкала За Игла со должина од 4 инчи во избраната боја. Компатибилен СО сите уреди на екранот на допир. * КУПЕТЕ СЕГА - НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА СЕГА Е ДОСТАПНА!*. ☝ПРЕМИУМ Игла компатибилен со Вашиот Микромакс Вдео 5 Прилагодено Капацитивно Пенкало 3 Пакет!. (Сребрен) Врв Против Гребење-Врвот На Иглата Е Изработен од Мека И Гума Отпорна на Гребење. Отпорен на отпечатоци И Антилеплив Врв На Екранот, Одличен За Пишување Цртање Итн. Ги Ажуриравме Врвот И Иглата, Врвот Нема Да Се Откине И Иглата Повеќе Нема Да Го Гребе Екранот. ●СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Нема Повеќе Големи Прсти бидејќи Ова Игла Има Подобра Точка На Допир Од Врвот На Компатибилен со Вашиот Прст Давајќи Подобра Точност Малку Допир Се Фокусира како Клучеви На Конзолата.●Споделете Ги Компатибилни со Вашите Пријатели - Добијте Игла Со Непобедлива Цена Наместо Молив Со Висока Цена или Молив Самсунг. Можете Да Го Споделите Ова Игла Со Компатибилен со Вашите Пријатели или Семејство.●Лесно Носење И Многу Лесно и Компактно. Дизајнот на клипот Е Одличен За Клипирање Во Компатибилен со Вашиот џеб, Ipad, Дневник Итн.●Универзално Шарено И светло Капацитивно пенкало-Работи на целиот уред со Капацитивен екран на допир ● ПОДОБРУВАЊА : ●не само компатибилен со i Pad, i Phone, android паметен телефон, систем за навигација на автомобили итн.


За производот

Избор на клиент

Држач за мобилни телефони на Помакс, надземен телефонски монтирање, табела за настава преку Интернет, за стриминг во живо и видео и
  • Новак

Држач за мобилни телефони на Помакс, надземен телефонски монтирање, табела за настава преку Интернет, за стриминг во живо и видео и

DEN 0.67

【Цврсти и стабилни】 лепки челични бази и шипки на алуминиумска легура обезбедуваат цврстина и сигурно

Држач за картички за мобилни телефони Patikil, 6 пакет Флексибилен ракав за картички со силиконски штанд со задниот лепило за слушалки
  • Новак

Држач за картички за мобилни телефони Patikil, 6 пакет Флексибилен ракав за картички со силиконски штанд со задниот лепило за слушалки

DEN 3.33

Големина : 9,5 x 5,6 см / 3,74 x 2,2 инчи (L x W); Дебелина : 5мм / 0,2 инчи; Тип : единечен слој; Материјал : Силикон Напра�

Држач за автомобил на автомобил CAR стои повеќе функционални монтирани автомобили со декорација на rhinestone, мултифункција на заградата за
  • Новак

Држач за автомобил на автомобил CAR стои повеќе функционални монтирани автомобили со декорација на rhinestone, мултифункција на заградата за

DEN 908.80

Заградата за автомобили поставени со дијаманти, рачнообоена технологија, материјал за апс, стабилен и и

イングレム фантастични Ѕверови И Раѓањето На Црн Волшебник Бункер Прстен Fall Превенција Стојат Функција Прстен Акрилик Фантастични Ѕверови Министерство
  • Новак

イングレム фантастични Ѕверови И Раѓањето На Црн Волшебник Бункер Прстен Fall Превенција Стојат Функција Прстен Акрилик Фантастични Ѕверови Министерство

DEN 377.28

Компатибилни модели : Разни паметни телефони Силната јачина на адсорпција спречува да испадне додека р�

Безжично полнење паметно пристаниште Плус - безжичен полнач за автомобили и држач за телефон за автомобил - безжичен полнач на QI се
  • Новак

Безжично полнење паметно пристаниште Плус - безжичен полнач за автомобили и држач за телефон за автомобил - безжичен полнач на QI се

DEN 399.36

Надоместок погореНашиот полнач за безжични автомобили со 10 W QI има елегантен, модерен, дизајн за заштеда

Кожа на кожата на Монискинс за палубата на Елгато поток - Пинк Зебра | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка |
  • Новак

Кожа на кожата на Монискинс за палубата на Елгато поток - Пинк Зебра | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка |

DEN 0.67

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашата палуба „Елгато

Тек Sty Про Капацитивни Отпорни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Oppo Најдете N Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Целосна Големина
  • Новак

Тек Sty Про Капацитивни Отпорни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Oppo Најдете N Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Целосна Големина

DEN 1.00

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

Кожа компатибилна СО RЦ 65 Кулер Капак-Алпакалипса | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници / Лесна За Нанесување |
  • Новак

Кожа компатибилна СО RЦ 65 Кулер Капак-Алпакалипса | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници / Лесна За Нанесување |

DEN 1088.00

СТОТИЦИ ИЗБОРИ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиотidтик 65 Кулер Капак (2017

Vizgiz 8 пакет железна метална плоча за телефонски држач за магнет, лулка, тркалезна правоаголник, абразивен налепница диск, леплива штанд
  • Новак

Vizgiz 8 пакет железна метална плоча за телефонски држач за магнет, лулка, тркалезна правоаголник, абразивен налепница диск, леплива штанд

DEN 94.08

Вклучен пакет : плочи од 8 парчиња (4 бои тркалезна плоча + 4 бои со правоаголна плоча) Големина на кругот : 3

Исмик 14 Зголемување На Екранот За Мобилен Телефон - 3д Hd Зголемување На Екранот На Проекторот За Зголемување На Екранот За Филмови,
  • Новак

Исмик 14 Зголемување На Екранот За Мобилен Телефон - 3д Hd Зголемување На Екранот На Проекторот За Зголемување На Екранот За Филмови,

DEN 207.84

€3d HD Мобилен Екран Лупа Zoom Нова надградба 3d екран лупа, HD огледало помага да се заштитат очите и да се об�