Q620WA Lcd Дисплеј Дигитализатор На Допир Монтажа На Екранот Замена ЗА LG Q70 Црна

Q620WA Lcd Дисплеј Дигитализатор На Допир Монтажа На Екранот Замена ЗА LG Q70 Црна

DEN 476.32

Достапност

Лцд Дисплеј Дигитализатор На Допир Склопување На Екранот оваа замена ЗА LG Q70 LM-Q620 WA LM-Q620 VAB е сосема нов и оригинален квалитет, поправајќи го вашиот скршен или неисправен дел Совршено За Да Го Поправите проблемот СО Дигитализаторот На Екранот LG Q70 lcd Дисплеј. Целосен Заштитен Пакет деловите се во целосен заштитен пакет, кој избегнува оштетување за време на испораката. Нема Инструкции во пакет. Секаков вид на проблем ве молиме контактирајте ја услугата ЗА клиенти НА ВЕКИР за помош, ќе се потрудиме да го решиме. Што може да направи комплетот со алатки?. Расклопување : Изберете ја применливата глава на завртката од различни глави на завртки, а потоа користете ја рачката на шрафцигерот за да ги одвртите завртките на уредот. Користете вшмукувачка чаша, шприц или изберете за да ги одделите екранот и рамката на екранот.Користете лепило за комбинирање на новиот екран и рамката на екранот. Може да го заврши проектот за замена За Лцд-Екранот За Дигитализатор на Допир. Не можам да го завршам проектот за замена За Екранот За Дигитализатор На Допир. Не можам да го завршам проектот за замена За Надворешниот Стаклен Екран.


За производот

Избор на клиент

XXXDXDP Преносен мрзлив држач за мобилни телефони Зладител на екранот 3Д филм од 12 инчи засилувач засилувач за засилувач Клип за смартфон
 • Новак

XXXDXDP Преносен мрзлив држач за мобилни телефони Зладител на екранот 3Д филм од 12 инчи засилувач засилувач за засилувач Клип за смартфон

DEN 0.33

12 "Високодефиниција кривини за мобилни телефони со мрзлива заграда и аспиратор Новиот дизајн на аспира�

Шарена карпа Рега -череп, држач за телефонски држач за монтирање Универзален мобилен телефон, моден автомобил монтажа за мажи жени
 • Новак

Шарена карпа Рега -череп, држач за телефонски држач за монтирање Универзален мобилен телефон, моден автомобил монтажа за мажи жени

DEN 259.04

пластика Направени во САД или увезени Материјал : АБС пластика + алуминиумска легура + акрилик, многу изд

НИБИК 49ММ Модификација Комплет Случај Бенд За Епл Види 49ММ Силиконски Ремен Транспарентен Случај Спорт За За Ивоч Серија Ултра 8
 • Новак

НИБИК 49ММ Модификација Комплет Случај Бенд За Епл Види 49ММ Силиконски Ремен Транспарентен Случај Спорт За За Ивоч Серија Ултра 8

DEN 3.00

Земја Како Што Е Означено Компатибилен : Компатибилен со iwatch 49mm ултра серија, Компатибилен Со Серија 8, д�

Тек Стиз Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Вашиот Xiaomi Redmi 3S Премиер Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност
 • Новак

Тек Стиз Про Капацитивни Резистивни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен Со Вашиот Xiaomi Redmi 3S Премиер Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност

DEN 1.33

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

7 пакувања со табла со автомобили против лизгање, 2 големини отпорни на леплива леплива леплива гел за латекс, латекс, латекс, подлога за
 • Новак

7 пакувања со табла со автомобили против лизгање, 2 големини отпорни на леплива леплива леплива гел за латекс, латекс, латекс, подлога за

DEN 143.84

Издржлив материјал : МАТ е изработена од дополнителен дебел (3мм) квалитетен мек гел кој е отпорен на топ�

Хаиџун Мобилен Телефон Замена Делови Копче за Напојување &засилувач; Копче За Јачина На Звук Флексибилен Кабел за 360 N6 Про Флекс Кабел
 • Новак

Хаиџун Мобилен Телефон Замена Делови Копче за Напојување &засилувач; Копче За Јачина На Звук Флексибилен Кабел за 360 N6 Про Флекс Кабел

DEN 2.33

Комплетна Собранието Замена Делови Заменете го вашиот скршен, оштетен, испукан, неупотреблив Оваа лист�

Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со паметниот часовник на филмот Luminox 3001RH TPU паметни часовници за паметни часовници [не
 • Новак

Synvy [3 пакет] Заштитник на екранот, компатибилен со паметниот часовник на филмот Luminox 3001RH TPU паметни часовници за паметни часовници [не

DEN 1142.40

★ [Не калено стакло] Ве молиме, бидете забележани дека овој заштитник на екранот е мек филм TPU, а не кален�

44мм 45мм Одисеја Полиран Авион-Одделение Алуминиум Јаболко Часовник Случај Со Мрежа Премиум Нерѓосувачки Челик Јаболко Види Милански
 • Новак

44мм 45мм Одисеја Полиран Авион-Одделение Алуминиум Јаболко Часовник Случај Со Мрежа Премиум Нерѓосувачки Челик Јаболко Види Милански

DEN 305.60

[Зошто Да Добиете Евтина Футрола слична На Играчка Кога Имате Часовник Со Јаболка] За разлика од другит�

Синви [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО Дизел DZ4409 Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници [Не Калено Стакло]
 • Новак

Синви [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО Дизел DZ4409 Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници [Не Калено Стакло]

DEN 1.67

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

Моќна Кожа Компатибилна Со Рачниот Куфер-Знаме На Калифорнија | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници / Лесна За Нанесување,
 • Новак

Моќна Кожа Компатибилна Со Рачниот Куфер-Знаме На Калифорнија | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници / Лесна За Нанесување,

DEN 3.00

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашиот Куфер За Носење

INSOLKIDON Компатибилен Со Xiaomi 9t Случај TPU Мека Задна Обвивка Телефон Заштитна Обвивка Против Лизгање Браник Отпорен На Гребење Насликана
 • Новак

INSOLKIDON Компатибилен Со Xiaomi 9t Случај TPU Мека Задна Обвивка Телефон Заштитна Обвивка Против Лизгање Браник Отпорен На Гребење Насликана

DEN 1.67

100% Сосема нов И Врвен Квалитет со Ниска Цена Отпорен на нечистотија, отпорен на кршење и материјал проти