Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Blu G51 Plus - PivotTrack Selfie Stand, Pivot Stand Mount за следење на лицето за BLU G51 Plus - Jet Black

Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Blu G51 Plus - PivotTrack Selfie Stand, Pivot Stand Mount за следење на лицето за BLU G51 Plus - Jet

DEN 2.00

Достапност

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Blu G51 Plus Selfie Stanie Pivot Track се одликува со интелигентни леќи и со можности за следење на лицето и предметите. Ова возбудливо ново парче технологија автоматски го следи вашето лице и се врти за да го следите секое движење! Со својата ротација од 270 степени, селфи -штандот Pivot Track го користи следењето и признавањето на лицето за да ве следи додека ја снимате вашата содржина!. ? [Extendable] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации. Селфиот штанд за селфи е подготвен да оди веднаш штом ќе го вклучите. Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете на вашиот G51 Plus или во режим на портрет или пејзаж и започнете со снимање!. ✌ [[Двојна функција] Подлогата по стативите нозе овозможува стабилно снимање дури и додека екранот се движи! Со својата способност да се склопи и компресира, овој штанд е лесно да се однесе со вас до која било дестинација. Компатибилен со сите видови на платформи за емитување во живо, и многу забавно за употреба!. ? [Вклучено] стабилен за употреба додека истовремено се движи наоколу, доволно силен за да го одржи вашиот G51 плус во место преку ротација од 270 степени. ? [Компактен] Телефонскиот зафат расте и се намалува за совршено да ги вклопи димензиите на вашиот G51 Plus и да го одржува безбедно во место!. ? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Blu G51 Plus. Selfie Stanie Pivot Track се одликува со интелигентни леќи и со можности за следење на лицето и предметите. Ова возбудливо ново парче технологија автоматски го следи вашето лице и се врти за да го следите секое движење! Со својата ротација од 270 степени, селфи -штандот Pivot Track го користи следењето и признавањето на лицето за да ве следи додека ја снимате вашата содржина!. ? [Extendable] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации. Селфиот штанд за селфи е подготвен да оди веднаш штом ќе го вклучите. Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете на вашиот G51 Plus или во режим на портрет или пејзаж и започнете со снимање!. ✌ [[Двојна функција] Подлогата по стативите нозе овозможува стабилно снимање дури и додека екранот се движи! Со својата способност да се склопи и компресира, овој штанд е лесно да се однесе со вас до која било дестинација. Компатибилен со сите видови на платформи за емитување во живо, и многу забавно за употреба!.


За производот

Избор на клиент

Слушалките за слушалки TEK Styz компатибилни со Vivo V23E 5G во уво Bluetooth 5.0 безжичен слушалки, IPX3 водоотпорни, двојни микрофони, намалување
  • Новак

Слушалките за слушалки TEK Styz компатибилни со Vivo V23E 5G во уво Bluetooth 5.0 безжичен слушалки, IPX3 водоотпорни, двојни микрофони, намалување

DEN 1.33

✅ultraмала, IPX3 водоотпорна, лесна и загарантирана компатибилна со вашиот Vivo V23 E 5 G, двојниот бучава што го �

Светло за прстен за прилагодување со три решетки, мини розов мобилен телефон преклопување во живо, пополнете светлосна ламба со држач за статив
  • Новак

Светло за прстен за прилагодување со три решетки, мини розов мобилен телефон преклопување во живо, пополнете светлосна ламба со држач за статив

DEN 319.84

Мултифункционална апликација : Прицврстувачите се погодни за мобилни телефони под 6 инчи, со антилизгач

Држач за магнетски автомобил XWWDP Универзален воздушен излез Метал навигација за заграда за автомобили 360 степени Ротација на ротација
  • Новак

Држач за магнетски автомобил XWWDP Универзален воздушен излез Метал навигација за заграда за автомобили 360 степени Ротација на ротација

DEN 3319.68

Алуминиумскиот материјал е издржлив, процесот на цртање е убав и елегантен Надградете го магнет, 45% од о�

Држач за мобилни телефони со 2 парчиња мобилен телефон, држач за мобилни телефони со лесна десктоп, погоден за паметни телефони и таблети
  • Новак

Држач за мобилни телефони со 2 парчиња мобилен телефон, држач за мобилни телефони со лесна десктоп, погоден за паметни телефони и таблети

DEN 603.20

Преклопен и преносен : Компактниот и лесен дизајн го олеснува носењето во вашиот ранец или џеб Можете да

Случај за заштитни силикони на USSJ, компатибилен со совети за моливи на Apple за 1 и 2 -ри генерал, замена за заштита на заштита за додаток
  • Новак

Случај за заштитни силикони на USSJ, компатибилен со совети за моливи на Apple за 1 и 2 -ри генерал, замена за заштита на заштита за додаток

DEN 2.33

Dondиводизајниран : Специјално дизајниран за совети за моливи на Apple за 1 и 2та генерација ✅material : Направен�

Поколан [3-Пакет] Дизајниран За Моторола Мото Г Игла 2021, Мото Г9 Плус Заштитник На Екранот Калено Стакло, Против Гребење, Без Меурчиња,
  • Новак

Поколан [3-Пакет] Дизајниран За Моторола Мото Г Игла 2021, Мото Г9 Плус Заштитник На Екранот Калено Стакло, Против Гребење, Без Меурчиња,

DEN 1.33

Заштитник на екранот специјално дизајниран За Мото Г Игла 2021, Мото Г9 плус Заштитник НА Екранот Со Кален�

Држач За Телефон За Ретровизор За Автомобил, 2023 Ротирачки И Повлекувачки Држач За Телефон За Автомобил Монтирање Универзален Мултифункционален
  • Новак

Држач За Телефон За Ретровизор За Автомобил, 2023 Ротирачки И Повлекувачки Држач За Телефон За Автомобил Монтирање Универзален Мултифункционален

DEN 1.33

Е 2023 Надградени Е 2023 Надградени Со ротирачки дизајн од 360 степени и прилагодлива должина на раката, може�

Pro капацитивен отпорен стилус Универзален 2 во 1 компатибилен со вашиот Samsung Galaxy Tab S3 Висока чувствителност и прецизност целосна големина
  • Новак

Pro капацитивен отпорен стилус Универзален 2 во 1 компатибилен со вашиот Samsung Galaxy Tab S3 Висока чувствителност и прецизност целосна големина

DEN 1120.00

⚡ 【Добар квалитет, чувствителност и прецизност】 Да се ​​биде направен од цврста аеро динамика, алуми�