Pro Stylus Pen за ZTE Zinger со мастило, висока точност, дополнителна чувствителна, компактен формулар за екрани на допир [3 пакет-црно-црвен-силвер]

Pro Stylus Pen за ZTE Zinger со мастило, висока точност, дополнителна чувствителна, компактен формулар за екрани на допир [3 пакет-црно-црвен-силвер]

DEN 1331.20

Достапност

Професионално дизајниран за вашиот ZTE Zinger со зголемена издржливост на врвот и точност со траен врв и долготрајно мастило! Овозможува мазно пенкало како искуство за пишување на екранот и хартијата за вашиот zte zinger!. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку вашиот екран на допир со леснотија. Вклучено : Комплет за стилови со целосна големина од три пенкала со мастило, клип, во пакување на мало. Бои : (1) црвена, (1) црна, (1) сребро. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. Професионално дизајниран за вашиот ZTE Zinger со зголемена издржливост на врвот и точност со траен врв и долготрајно мастило!. Овозможува мазно пенкало како искуство за пишување на екранот и хартијата за вашиот zte zinger!. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку вашиот екран на допир со леснотија. Вклучено : Комплет за стилови со целосна големина од три пенкала со мастило, клип, во пакување на мало. Бои : (1) црвена, (1) црна, (1) сребро. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. ⭐ Професионален ZTE Zinger паметен телефон Прилагодена висока чувствителност на допир и компактна форма! [3 пакет] ✍ Спецификации : ● Потврдено, загарантирано за работа, овој игла ја обезбедува најновата технологија, најбезбедна, најлесна употреба ● мулти-функционален стилус со мастило делува како нормално пенкало, плус за вашиот уред и повеќето други екран на допир Уреди ● го заменува допирањето на прстите со врв со средна големина, врвот е средна точка. ● Бидете подготвени без разлика дали сакате да пишувате, да пишувате, да играте игри или да навигирате апликации. ● Тенок каросерија за пенкало е направено од здрав алуминиум, што го прави силен доволно за да се спротивстави на груба употреба.


За производот

Избор на клиент

Пенкало бокс Бран Игла За Ален &засилувач; Хит Авантис 64-Канален Дигитален Миксер-Мини Капацитивни Игла, Мал Гумен Врв Капацитивни Игла
  • Новак

Пенкало бокс Бран Игла За Ален &засилувач; Хит Авантис 64-Канален Дигитален Миксер-Мини Капацитивни Игла, Мал Гумен Врв Капацитивни Игла

DEN 0.33

? [УНИВЕРЗАЛНА] работи одлично на Вашиот Дигитален Миксер Со 64 канали Авантис и други капацитивни екрани

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Bsi Компјутер AFL3-12A-Al - AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв ЗА Bsi Компјутер
  • Новак

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Bsi Компјутер AFL3-12A-Al - AccuPoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв ЗА Bsi Компјутер

DEN 495.20

? Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Бси Компјутер АФЛ312ААЛ Активното Игла Не бара никаква форма

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Ацер Chromebook Спин 512-Acupoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв-Метално Сребро
  • Новак

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Ацер Chromebook Спин 512-Acupoint Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв-Метално Сребро

DEN 2.33

? [БЕЗ КАВГА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Спин На Acer Chromebook 512 (R851 TN) Активното Игла Не бара н�

Стакло 3 парчиња Телефон Шарми Монистра Телефонски Ремен Рачен Рачно Изработен Женски Стил Фиксни Монистра Бисерна Нараквица Камера Клуч ЗА Автомобил
  • Новак

Стакло 3 парчиња Телефон Шарми Монистра Телефонски Ремен Рачен Рачно Изработен Женски Стил Фиксни Монистра Бисерна Нараквица Камера Клуч ЗА Автомобил

DEN 1.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Полнач за безжичен полнач за автомобили, монтирање на телефонски полнач за автомобили, безжичен полнач за автомобили за сите мобилни телефони,
  • Новак

Полнач за безжичен полнач за автомобили, монтирање на телефонски полнач за автомобили, безжичен полнач за автомобили за сите мобилни телефони,

DEN 783.84

【Специјална прилагодување на автомобили】 Носител на телефон за безжично полнење специјално надграде�