Техо Заштитник На Екранот За Приватност Компатибилен Со iPhone 14 / iPhone 13 / iPhone 13 Pro Калено Стакло Филм

Техо Заштитник На Екранот За Приватност Компатибилен Со iPhone 14 / iPhone 13 / iPhone 13 Pro Калено Стакло Филм

DEN 0.33

Достапност

ВИСТИНСКА ПРИВАТНОСТ - Заштитникот НА Екранот ЗА Приватност НА ТЕХО ги блокира ргуубопитните очи од страните Екранот е видлив само за лица директно пред екранот. Чувајте ги вашите приватни информации скриени од странци. Совршен за лифт, метро или други јавни прилики. ПОКРИЕНОСТ Од РАБ До РАБ - Направено За i Phone 14 / 13 Pro / 13 (6,1 инчи) за покривање на целиот екран, вклучувајќи го и засекот. Понудете целосна покриеност, заштита од раб до раб за да апсорбирате речиси секое влијание. Работете со повеќето случаи. (Не е компатибилен со i Phone 14 Pro 6. Кристално ЧИСТО Изработено од стакло за приватност со висока јасност, калено стакло ЗА приватност НА ТЕХО е многу појасно од другите. Не го затемнува екранот премногу и не треба да ја зголемувате осветленоста во текот на секојдневното работење. СУПЕР ИЗДРЖЛИВ-Изработен ОД калено стакло СО ЦВРСТИНА ОД 9 ЧАСА, заштитете го екранот од гребнатини, гребнатини и удар од помал пад. Обложен со хидрофобен и олеофобен слој, ги намалува остатоците од пот и отпечатоците од прсти, одржувајќи го вашиот екран чист цел ден. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Лепилото Без Меурчиња го олеснува инсталирањето.


За производот

Избор на клиент

држач за држач за вшмукување на чаша за вшмукување, држач за вшмукување и држач за вшмукување на отворот за вшмукување Два стилови
  • Новак

држач за држач за вшмукување на чаша за вшмукување, држач за вшмукување и држач за вшмукување на отворот за вшмукување Два стилови

DEN 2.67

? Два стила : држачот на телефонот доаѓа во два стила : држач за вшмукување на чашата и држач за отворање н

XJIM 20мм паметни ленти за часовници за ленти за Ticwatch 2 Силиконски замена за набудување на лента за нараквици за Ticwatch E нараквица Кореа
  • Новак

XJIM 20мм паметни ленти за часовници за ленти за Ticwatch 2 Силиконски замена за набудување на лента за нараквици за Ticwatch E нараквица Кореа

DEN 253.60

Земја како етикетирана *100% сосема нови и квалитетни, лесни за прилагодување на должината за да одговара

Антилоп черепи Телефонски монтирање 360 ° држач за ротирање на мобилниот телефон лесно инсталирајте го излезот за отвори за воздух за автомобили
  • Новак

Антилоп черепи Телефонски монтирање 360 ° држач за ротирање на мобилниот телефон лесно инсталирајте го излезот за отвори за воздух за автомобили

DEN 2.33

легура Овој држач за телефони со автомобили ротира 360 степени без да заземе простор Со овој држач за моб�

Видео за смартфон, комплет за снимање на видео за снимање на мобилни телефони, со кардиоиден микрофон, селфи LED светло, цврста алуминиумска
  • Новак

Видео за смартфон, комплет за снимање на видео за снимање на мобилни телефони, со кардиоиден микрофон, селфи LED светло, цврста алуминиумска

DEN 1457.60

Одлично за производителите на Флим Тоа е задолжително за вас, ако сакате да снимате видеа со висок квал�

Држете го држачот на телефонскиот прстен, Kickstand- Моќен држач за прстен на мобилниот телефон, практичен дизајн, ротација од 360 °, високо
  • Новак

Држете го држачот на телефонскиот прстен, Kickstand- Моќен држач за прстен на мобилниот телефон, практичен дизајн, ротација од 360 °, високо

DEN 67.04

Супериорен квалитет : Нашиот телефонски држач за телефонски ринг е направен од квалитетни материјали, в

Замена на екранот За Samsung Galaxy A51, Комплет За Замена На Стакло На Екранот На Предниот Надворешен Објектив вкл Водоотпорна Рамка Лепило
  • Новак

Замена на екранот За Samsung Galaxy A51, Комплет За Замена На Стакло На Екранот На Предниот Надворешен Објектив вкл Водоотпорна Рамка Лепило

DEN 1235.20

Направете Вашиот Телефон Повторно Да Се Чувствува Ново : нашата замена на стаклениот екран направена со

Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО Граѓанин AQ1000-58e Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници [Не Калено Стакло]
  • Новак

Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО Граѓанин AQ1000-58e Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници [Не Калено Стакло]

DEN 201.44

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

Пенкала за игла мисибао за Екрани На Допир, Пенкала со Средна Точка Со Кристали За Жени И Деца Пенкало Со Црно Мастило Со Пенкала За Игла Со
  • Новак

Пенкала за игла мисибао за Екрани На Допир, Пенкала со Средна Точка Со Кристали За Жени И Деца Пенкало Со Црно Мастило Со Пенкала За Игла Со

DEN 3.00

ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ и УДОБНОСТ Има мек зафат за дополнителна удобност што цврсто се вклопува во рак�