Држач За Телефонски Прстен

Држач За Телефонски Прстен

DEN 0.33

Достапност

? РАМЕН ДИЗАЈН : неговата површина е рамна Кога ќе го ставите мобилниот телефон на маса, вашиот телефон ќе биде побезбеден. Овој држач за прстен на телефонот е компатибилен со сите паметни телефони и таблети кои имаат рамна и не-текстура задна површина. ? УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : овој држач за прстен на телефонот работи добро со повеќето куќишта за паметни телефони и телефони. ? ПРАКТИЧНО ЗА УПОТРЕБА : Проширете го опсегот на екранот на допир со една рака и ефикасно избегнувајте оштетување на лизгањето на мобилниот телефон. ? СЛОБОДНИ РАЦЕ : држач за прстен за ротација на мобилен телефон 360/180 степени, лесно е да се најде позицијата на држачот на телефонскиот прстен за гледање филмови и видеа. ? МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : овој држач за телефон за рака може да се користи и како држач за телефон, држач за автомобил, намотувач на кабел и работа на држач за магнетен автомобил. Компатибилни уреди : Паметни Телефони. Повеќе Сценарио, како што сакате Користете го на телефон за да гледате видеа, да слушате музика, да остварувате видео повик или да го користите како будилник. Ставете го на канцелариското биро, во автомобилот, кујнскиот шалтер, веднаш до вашиот кревет итн.


За производот

Избор на клиент

Држач за мобилни телефони за автомобили заден перница држач за мобилни телефони, преносен RAM меморија за монтирање топка адаптер за автомобили,
 • Новак

Држач за мобилни телефони за автомобили заден перница држач за мобилни телефони, преносен RAM меморија за монтирање топка адаптер за автомобили,

DEN 142.24

Материјал : Направено од висококвалитетен ABS материјал, високи перформанси, сигурен квалитет и многу из�

360 степени ротирачки вшмукување чаша за вшмукување во Централна контрола за ротирачки мобилен телефон за држач за мобилен телефон
 • Новак

360 степени ротирачки вшмукување чаша за вшмукување во Централна контрола за ротирачки мобилен телефон за држач за мобилен телефон

DEN 1.67

Апс Затворање на привремено ABS трајна, не се плаши од висока температура 360 ° ротирачки заграда, заклучув

Тек Sty Про Капацитивни Отпорни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен СО LG Тон NP3 Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Целосна Големина
 • Новак

Тек Sty Про Капацитивни Отпорни Игла Универзална 2 во 1 Компатибилен СО LG Тон NP3 Висока Чувствителност &засилувач; Прецизност Целосна Големина

DEN 1566.40

Да се биде изработен од цврст аеро динамичен, алуминиум од типот на авиони ја одржува оваа мала тежина Л�

[3 пакет] Заштитник на екранот на Иволер Темпрерирано стакло за Fitbit Versa 2, тврд компјутер со куќиште со капакот на браник, чувствителен
 • Новак

[3 пакет] Заштитник на екранот на Иволер Темпрерирано стакло за Fitbit Versa 2, тврд компјутер со куќиште со капакот на браник, чувствителен

DEN 2.33

[Компатибилен уред] ИВОЛЕР Совршен заштитен заштитник на екранот случај само компатибилен за Fitbit Versa 2, н

Пенкала за игла За Екрани На Допир, Пенкало За Игла Со Висока Прецизност За iPad со 2 Заменливи Совети Компатибилни Со iPad/iPhone/Android/Таблет
 • Новак

Пенкала за игла За Екрани На Допир, Пенкало За Игла Со Висока Прецизност За iPad со 2 Заменливи Совети Компатибилни Со iPad/iPhone/Android/Таблет

DEN 1.67

●Универзално Пенкало Со екран на допир ● пенкало за Игла погодно за сите видови уреди со екран на допир

Бендови За замена Компатибилни Со Резервоарот Коспет М1/АМАСТИМ Ц20/Воен/Слотклауд Паметен Часовник, Мека Силиконска Спортска Нараквица За
 • Новак

Бендови За замена Компатибилни Со Резервоарот Коспет М1/АМАСТИМ Ц20/Воен/Слотклауд Паметен Часовник, Мека Силиконска Спортска Нараквица За

DEN 223.68

[Компатибилни Модели] ленти За замена На Девет Коњи Компатибилни За Резервоарот Коспет М1 / АМАСТИМ Ц20 / в

Четири лисја среќа мобилен телефон стојат преклоплив прилагодлив држач за десктоп за мобилни телефони, компатибилен со таблети за
 • Новак

Четири лисја среќа мобилен телефон стојат преклоплив прилагодлив држач за десктоп за мобилни телефони, компатибилен со таблети за

DEN 271.84

Пластика Направени во САД или увезени Стенд за виткање на мобилни телефониДостапно во црна, бела и розо�

3 Пакет Случај Компатибилен Со Apple Watch Se Серија 6/5/4 44mm со Калено Стакло Заштитник На Екранот, Ewuonu Хард КОМПЈУТЕР Целосна Покриеност
 • Новак

3 Пакет Случај Компатибилен Со Apple Watch Se Серија 6/5/4 44mm со Калено Стакло Заштитник На Екранот, Ewuonu Хард КОМПЈУТЕР Целосна Покриеност

DEN 111.84

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : овој заштитник на екранот на apple watch 44mm куќиште е специјално дизајниран За Apple Watch SE /

Спортски Соло Јамка Замена Бенд Компатибилен Со Епл Часовник Еластика Бенд за Жени&засилувач;Мажи, Шема Се Водат Бендови Мода Рачно Изработени
 • Новак

Спортски Соло Јамка Замена Бенд Компатибилен Со Епл Часовник Еластика Бенд за Жени&засилувач;Мажи, Шема Се Водат Бендови Мода Рачно Изработени

DEN 191.84

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката ●Компатибилен Модел●Совршен комп�

VIESUP За Google Pixel 7 Анти-Шпионски Заштитник На Екранот-Екран За Приватност Калено Стакло, [2Pack] Заштитен Стаклен Заштитник За Заштита Од
 • Новак

VIESUP За Google Pixel 7 Анти-Шпионски Заштитник На Екранот-Екран За Приватност Калено Стакло, [2Pack] Заштитен Стаклен Заштитник За Заштита Од

DEN 207.84

Специјално дизајниран : пријателски и лесен за инсталирање Висок одговор : Нежен допир, лепила, лесен за

Стенес Галакси Забелешка 9 Случај-Стилски-3д Рачно Изработени Блинг Кристал Скапоцен Камен Октопод Круна Магнетни Паричник Кредитна Картичка
 • Новак

Стенес Галакси Забелешка 9 Случај-Стилски-3д Рачно Изработени Блинг Кристал Скапоцен Камен Октопод Круна Магнетни Паричник Кредитна Картичка

DEN 1.67

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�