65W за OnePlus 9 Pro Charger, Wall Warp Charger Supporooc за OnePlus 11 10 Pro 9r 9rt 8t 8 7t 7 6 6t 5T NORD N20 SE N300 CE 2 LITE 2T 10R N100 N200 30W Еден плус тампон 6.6ft USB-A до C кабел

65W за OnePlus 9 Pro Charger, Wall Warp Charger Supporooc за OnePlus 11 10 Pro 9r 9rt 8t 8 7t 7 6 6t 5T NORD N20 SE N300 CE 2 LITE 2T 10R N100

DEN 1.67

Достапност

65 Ват Супер брзо полнење : Ова за полначот One Plus е дизајниран да обезбеди моќност од 65 W на еден плус 9 Pro од 0% до 70% околу 25 минути, што ги поддржува надградените протоколи за наплата на Warp и Supervoc Функција за контрола на топлината : Ова за полначот на Ane Plus Warp 65 W ќе ја намали автоматското напојување кога температурата за полнење е над 40 степени, за заштита на блокот и го продолжува неговиот живот. Интелигентна заштита за полнење : Ова за полначот One Plus 9 Pro има чипови на IC кои можат да го заштитат вашиот фохон од прекумерно загревање, над-напон, прекумерна струја, краток спој при полнење. Кабел за полнење со долга големина : Овој плус полнач е опремен со кабел за брзо полнење со 6,6ft USB A-To-C, кој има чип за идентификација на Protcol за искривување/надзор, овозможува да се достигне максимум 6,5А. Што добивате : 1x 65 W Warp/Supervoc Charger, 1x USB A-to-C-кабел за полнење. 7*24 часа услуга без загриженост.


За производот

Избор на клиент

САМО4 ДРЖАЧ За Картички И Држач За Куќиште За Телефон, Премиум Стп Кожа 2 Паричник За Складирање Картички Држач За Држење Држете Се На
  • Новак

САМО4 ДРЖАЧ За Картички И Држач За Куќиште За Телефон, Премиум Стп Кожа 2 Паричник За Складирање Картички Држач За Држење Држете Се На

DEN 175.84

2 Складирање КартичкиДобро дизајнирана внатрешна структура силно држи до 2 картички истовремено Функци

Прекрасен држач за телефонски црвени рози за држач за вшмукување на долга рака за автомобил Универзален мобилен телефон монтиран компатибилен
  • Новак

Прекрасен држач за телефонски црвени рози за држач за вшмукување на долга рака за автомобил Универзален мобилен телефон монтиран компатибилен

DEN 2.33

АБС+Алуминиумска легура+акрилик Нашиот штанд за мобилни телефони е поддржан од триаголник, не е лесен з�

4 пакувајте Мат Компјутер Заштитна Кутија За Часовници Вграден Заштитник За Екран Од Калено Стакло Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 5 44mm,
  • Новак

4 пакувајте Мат Компјутер Заштитна Кутија За Часовници Вграден Заштитник За Екран Од Калено Стакло Компатибилен Со Samsung Galaxy Watch 5 44mm,

DEN 0.33

Применливи Модели : [4Пакет] Куќишта Компатибилни Со Samsung Galaxy Watch 5 44mm Заштитник На Екранот, Тврд Компјутер

Мијобс Ремен За Амазфит Бенд 7 Ремен За Замена На Вистинска Кожа Часовник Рачен Бенд Паметни Додатоци За Нараквици За Амазфит 7 Фит
  • Новак

Мијобс Ремен За Амазфит Бенд 7 Ремен За Замена На Вистинска Кожа Часовник Рачен Бенд Паметни Додатоци За Нараквици За Амазфит 7 Фит

DEN 1.33

Затворање на бравата Компатибилни Модели : Дизајниран за амазфит бенд 7 Мијобс издржлив, луксузен и удоб

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен СО LG K22 6.2 инчен 2020 Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Цвеќиња Прилично Пеперутка
  • Новак

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен СО LG K22 6.2 инчен 2020 Случај-Стилски-3d Рачно Изработени Цвеќиња Прилично Пеперутка

DEN 239.52

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Хибернација на панголините преклопни мобилни телефони стојат прилагодливи на држачот за телефонски држач за ламување на десктоп за
  • Новак

Хибернација на панголините преклопни мобилни телефони стојат прилагодливи на држачот за телефонски држач за ламување на десктоп за

DEN 1035.20

Пластика + алуминиумска легура + акрилна лепенка Може да се преклопи во мини тело, преносно и издржливо...

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со Мото Г Игла-Стилски-3д Рачно Изработен Луксузен Лисица Дизајн Кожен Капак
  • Новак

Стенес Блинг Паричник Телефон Случај Компатибилен Со Мото Г Игла-Стилски-3д Рачно Изработен Луксузен Лисица Дизајн Кожен Капак

DEN 319.20

Специјално дизајнираните слики може да бидат прикажани на друга телефонска верзија Но, истиот дизајн ќ�

Одисеја Полиран Авион-Одделение Алуминиум Јаболко Часовник Случај Со Решетката Премија Нерѓосувачки Челик Јаболко Види Милански Јамка,
  • Новак

Одисеја Полиран Авион-Одделение Алуминиум Јаболко Часовник Случај Со Решетката Премија Нерѓосувачки Челик Јаболко Види Милански Јамка,

DEN 840.00

[Зошто Да Добиете Евтина Футрола слична На Играчка Кога Имате Часовник Со Јаболка] За разлика од другит�

оаутосји Мобилен Телефон Цвет Нараквица Јаже Мобилен Телефон Ремен Кристално Монистра Телефонски Ремен За Рачен Зглоб Со Цвет Приврзок Анти-Изгубени
  • Новак

оаутосји Мобилен Телефон Цвет Нараквица Јаже Мобилен Телефон Ремен Кристално Монистра Телефонски Ремен За Рачен Зглоб Со Цвет Приврзок Анти-Изгубени

DEN 3.33

Оваа нараквица за мобилен телефон е лесна за инсталирање и отстранување, лесно може да се фиксира на куќ