Активни капацитети пенкала за лаптоп на допир на допир Јога 720 13 /15, Flex 5 14 /15, Miix 700/720, Miix 510 и Yoga 900S компатибилен 4X80H34887 GX80K32822

Активни капацитети пенкала за лаптоп на допир на допир Јога 720 13 /15, Flex 5 14 /15, Miix 700/720, Miix 510 и Yoga 900S компатибилен

DEN 409.28

Достапност

100% компатибилен со наведените модели Проверете го описот на производите за моделите за детали. Компатибилен : 4x80 H34887 GX80 K32882. 2048 Ниво на чувствителност на притисок, отфрлање на дланката. 12 месеци гаранција. Компатибилност : Јога 720 13 "/15", Flex 5 14 "/15", Miix 700/720, Miix 510 и Yoga 900 S затемнување : ? Длабочина : 0,4 во? Висина : 5,5 во? Тежина : 0,65 мл.


За производот

Избор на клиент

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Табулаторот Леново 4-Акупункт Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Јазичето
 • Новак

Пенкало За Игла Со боксови Компатибилно Со Табулаторот Леново 4-Акупункт Активно Игла, Електронско Игла Со Ултра Фин Врв За Јазичето

DEN 495.20

? [БЕЗ ПРОБЛЕМИ] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Јазичето Леново 4 (10 инчи) Активното Игла Не ба

Брз безжичен полнач, 15W Брзо полнење Qi Сертифициран штанд за безжично полнење со контејнер за пенкало, компатибилен со iPhone 14/13/12/SE/11/XS
 • Новак

Брз безжичен полнач, 15W Брзо полнење Qi Сертифициран штанд за безжично полнење со контејнер за пенкало, компатибилен со iPhone 14/13/12/SE/11/XS

DEN 2.33

[Неверојатна брзина на полнење] : 2калем, високоефикасен чипсет обезбедува 15 W со голема брзина на полнењ�

БЕНКС 2 Пакет iPhone 14 Про Мат Заштитник На Екранот Калено Стакло Анти-Отсјај Анти Отпечаток од Прст со 0 Прашина Лесна Инсталација Алатка
 • Новак

БЕНКС 2 Пакет iPhone 14 Про Мат Заштитник На Екранот Калено Стакло Анти-Отсјај Анти Отпечаток од Прст со 0 Прашина Лесна Инсталација Алатка

DEN 223.84

Исчистете го екранот на телефонот со комплетите за чистење Прикачете ја алатката за монтирање на телеф�

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Леново Тинкпад Х1 Јога Генерал 5-Финетуш Капацитивен Игла, Супер Прецизно Пенкало За Игла
 • Новак

Пенкало За Игла со боксови Компатибилно Со Леново Тинкпад Х1 Јога Генерал 5-Финетуш Капацитивен Игла, Супер Прецизно Пенкало За Игла

DEN 239.20

? [РАЗНОВРСНА и УНИВЕРЗАЛНА] Пенкало За Игла Со Боксови Компатибилно со Леново Think Pad X1 Јога Генерал 5 (14 ин

Црвена Азија илустрација мапа на картата квадратна мобилен телефон прстен држач за држач за заграда Универзален подарок за поддршка
 • Новак

Црвена Азија илустрација мапа на картата квадратна мобилен телефон прстен држач за држач за заграда Универзален подарок за поддршка

DEN 3.33

Големина : Големина : 3 x 6cm; Големина на слика : 2,8 x 2,8 см Класификација : Носител на телефон Функција : Удобн

Екран Лупа За Лаптоп Лаптоп Лаптоп Лупа Заштитник Носителот 22, Преклопен Компјутер Лаптоп Држач За Телефон Стојат Физички Лупа, 3д
 • Новак

Екран Лупа За Лаптоп Лаптоп Лаптоп Лупа Заштитник Носителот 22, Преклопен Компјутер Лаптоп Држач За Телефон Стојат Физички Лупа, 3д

DEN 3247.84

[Големина на лупа на екранот] : вкупната должина на зголемувачот на екранот за лаптоп и мобилен телефон о

Мини Клип На Прстен Светло Пренослив Селфи Прстен Светло За лаптоп iPhone Андроид Паметен Телефон Батерија На Полнење Прстен Светлина
 • Новак

Мини Клип На Прстен Светло Пренослив Селфи Прстен Светло За лаптоп iPhone Андроид Паметен Телефон Батерија На Полнење Прстен Светлина

DEN 2.33

€Клип За полнење На Прстенестото Светло Qклип прстенестото светло е дизајнирано со 28 LED светла (Големи м

Држач на телефонска табла за автомобил, [Дизајн на форма на лебеди] држач за табла за мобилни телефони, анти-тресење раце без 360 ° држач за ротирачки
 • Новак

Држач на телефонска табла за автомобил, [Дизајн на форма на лебеди] држач за табла за мобилни телефони, анти-тресење раце без 360 ° држач за ротирачки

DEN 3.00

? Моден дизајн : Заградата за ротирачки мобилен телефон го усвојува принципот на триаголник за да обезбе

Галакси Таб С7 Пенкало За Самсунг Галакси Таб С7 / С7 Плус / С8 Ултра С Пенкало Пенкало Замена +Бесплатни 5 Совети За Самсунг Галакси Таб С7
 • Новак

Галакси Таб С7 Пенкало За Самсунг Галакси Таб С7 / С7 Плус / С8 Ултра С Пенкало Пенкало Замена +Бесплатни 5 Совети За Самсунг Галакси Таб С7

DEN 1.67

КомпатибиленЗа Samsung Galaxy Tab S7 / S7 + плус (EJPT870) s пенкало СигуренБрз, Течен, Удобен, Земање белешки, потпишув�

ОКОПО 4 Пакет Епл Гледајте Серија 8/7 Заштитник на Екранот 41мм 3д Целосна Покриеност [Лесна Рамка За Инсталација] Водоотпорен HD Филм Без Меурчиња,
 • Новак

ОКОПО 4 Пакет Епл Гледајте Серија 8/7 Заштитник на Екранот 41мм 3д Целосна Покриеност [Лесна Рамка За Инсталација] Водоотпорен HD Филм Без Меурчиња,

DEN 2.00

● Совршена Компатибилност : Компатибилен Со Apple Watch Series 8 И Серија 7 41mm ● ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТPMMA+PET целосно �

44мм 45мм Одисеја Полиран Авион-Одделение Алуминиум Јаболко Часовник Случај Со Мрежа Премиум Нерѓосувачки Челик Јаболко Види Милански
 • Новак

44мм 45мм Одисеја Полиран Авион-Одделение Алуминиум Јаболко Часовник Случај Со Мрежа Премиум Нерѓосувачки Челик Јаболко Види Милански

DEN 305.60

[Зошто Да Добиете Евтина Футрола слична На Играчка Кога Имате Часовник Со Јаболка] За разлика од другит�

360 степени на прсти за прсти за мобилен телефон, држач за прстен за монтирање на автомобил со кука за паметен телефон-ситна був на
 • Новак

360 степени на прсти за прсти за мобилен телефон, држач за прстен за монтирање на автомобил со кука за паметен телефон-ситна був на

DEN 111.84

Повеќекратна употреба на мал и тенок држач за прстен може да се користи како зафат на прстот, држач за мо

Држач на картичката Ахастил за задниот дел од телефонот за Magsafe Силен магнетски 【RFID заштитен】 Силиконски паричник компатибилен
 • Новак

Држач на картичката Ахастил за задниот дел од телефонот за Magsafe Силен магнетски 【RFID заштитен】 Силиконски паричник компатибилен

DEN 271.84

【Поставете ги сите режими на i Phone】 магнет прстен вграден за да одговара на целиот i Phone 14 / 14plpro max / 14pro / 13 /

[Надградена-3-та генерација] X3 држач за држач за телефони на автомобили, монтирање безжичен, со држач за телефонски вентилатор/клип за впуштање
 • Новак

[Надградена-3-та генерација] X3 држач за држач за телефони на автомобили, монтирање безжичен, со држач за телефонски вентилатор/клип за впуштање

DEN 735.84

【3 во 1 монтирање на телефон со автомобили】 : Овој држач за телефон за автомобил може да се монтира на та�