Aux кабел за iPhone, [Apple MFI овластен] iPhone Aux кабел за CAR Stereo 2pack Lightning до 3,5 mm аудио кабел 3.3ft за iPhone 14/13/11/11/XS/XR/X 8/iPad/iPad/iPod до звучникот, домашен стерео , Слушалки

Aux кабел за iPhone, [Apple MFI овластен] iPhone Aux кабел за CAR Stereo 2pack Lightning до 3,5 mm аудио кабел 3.3ft за iPhone 14/13/11/11/XS/XR/X

DEN 1.67

Достапност

【Apple MFI овластен кабел Aux】 aux кабел за i Phone Поврзете ја портата за молња на вашиот i OS или i Pados уредот со аудио портата 3,5 mm во стереото на вашиот автомобил, домашен стерео, звучник или слушалки или друг уредMFI Сертифициран AUX кабел, осигурувајќи да работи да работи да работи да работи да работи Беспрекорно со i Phone, i Pod и i Pad без никакви пораки за грешка. 【Широка компатибилност】 i Phone Aux Cord Coder компатибилен со i Phone 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 14 Plus, SE 2022, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 13 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini, SE 2020, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XS, XS Max, XR, X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6 Plus, i Pad, i Pod и други уреди со 8 пини. Аукс до молња кабел компатибилен со сите уреди кои имаат редовни или вдлабнати 3,5 мм аудио приклучоци, вклучувајќи таблети, лаптопи, слушалки, компјутери, паметни телефони на MP3 плеери и преносни звучници. 【Уживајте во hi-fi музика】 aux кабелот за i Phone беше вграден моќен DAC чип кој обезбедува оптимален сигнал со помало искривување, обезбедувајќи стерео аудио излез со висока верност и најчисто звучно искуство. 24К позлатени конектори обезбедуваат најчистиот звук и го пренесува стерео аудио за високо квалитетен звук. Materials Материјали со висок квалитет】 Кабелот за автомобили i Phone Aux е изработен од издржлив материјал за куќиште на флексибилен кабел TPE+ алуминиумски метал, направете ја молњата до 3,5 mm Aux Audio најлон кабел за плетенка за да биде посилен, но флексибилен и лесно да преживее секојдневно тешка употреба. Дизајнот го олеснува користењето и чувањето. 【Услугата по продажбата што ја сакате】 2pack Apple MFI Сертифициран AUX кабел за i Phone молња до 3,5 mm Aux аудио стерео кабел со 24 месеци бесплатна гаранција, професионална поддршка 7 * 24 часа техничка услуга, 12 часа брз одговор. 【Apple MFI овластен кабел Aux】 aux кабел за i Phone Поврзете ја портата за молња на вашиот i OS или i Pados уредот со аудио портата 3,5 mm во стереото на вашиот автомобил, домашен стерео, звучник или слушалки или друг уред.MFI Сертифициран AUX кабел, осигурувајќи да работи да работи да работи да работи да работи Беспрекорно со i Phone, i Pod и i Pad без никакви пораки за грешка. 【Широка компатибилност】 i Phone Aux Cord Coder компатибилен со i Phone 14, 14 Pro, 14 Pro Max, 14 Plus, SE 2022, 13, 13 Pro, 13 Pro Max, 13 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 12 Mini, SE 2020, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, XS, XS Max, XR, X, 8, 8 Plus, 7, 7 Plus, 6 Plus, i Pad, i Pod и други уреди со 8 пини. Аукс до молња кабел компатибилен со сите уреди кои имаат редовни или вдлабнати 3,5 мм аудио приклучоци, вклучувајќи таблети, лаптопи, слушалки, компјутери, паметни телефони на MP3 плеери и преносни звучници. 【Уживајте во hi-fi музика】 aux кабелот за i Phone беше вграден моќен DAC чип кој обезбедува оптимален сигнал со помало искривување, обезбедувајќи стерео аудио излез со висока верност и најчисто звучно искуство. 24К позлатени конектори обезбедуваат најчистиот звук и го пренесува стерео аудио за високо квалитетен звук.


За производот

Избор на клиент

Омнихил долга 30 метри со 3,5 мм слушалки Аудио Aux продолжение кабел компатибилен со звучникот на отворено Vomach IPX6 водоотпорен стерео
  • Новак

Омнихил долга 30 метри со 3,5 мм слушалки Аудио Aux продолжение кабел компатибилен со звучникот на отворено Vomach IPX6 водоотпорен стерео

DEN 1.00

Проширете ги кабелот за слушалки од 3,5 mm или компјутерски звучник 24 K злато позлатени конектори обезбеду

Аукс кабел, [2-пакет, 4ft+8ft] 3,5 mm аудио кабел најлонски плетенка од 3,5 мм машки до машки адаптер за охрански кабел, компатибилен со стереоа
  • Новак

Аукс кабел, [2-пакет, 4ft+8ft] 3,5 mm аудио кабел најлонски плетенка од 3,5 мм машки до машки адаптер за охрански кабел, компатибилен со стереоа

DEN 143.84

Работи со сите слушалки, стерео и звучници со дигалки од 3,5 мм Вклучете и пуштете го вашиот звук Телефони

TOMECO 10PCS/LOT MC908JL16CSPE MC908JL16 DIP
  • Новак

TOMECO 10PCS/LOT MC908JL16CSPE MC908JL16 DIP

DEN 1286.40

Материјал : Метал Број на модел : MC908 JL16 CSPE Тип на ставка : Активни компоненти на звучникот 10 PCS / Lot MC908 JL16 CSPE