LTGEM EVA HADS

LTGEM EVA HADS

DEN 0.33

Достапност

Совршено вклопување : Ние специјално го дизајниравме случајот за да одговара на вашиот JBL Flip 5 водоотпорен преносен Bluetooth звучник (црвена) Надворешни димензии : 8.1 "L - 3,7" W - 3,7 "H. 100% SAFE : Тешкиот квалитет EVA материјал е полу -водоотпорен, шок -изобилен и издржлив за да го заштитите вашиот звучник од влијанија и прскања. Партнер за патувања : Овој тежок случај за звучникот е лесен и компактен да се вклопи во вашиот ранец, носење или багаж за подобрена заштита за патување. Удобно дизајнирање : стабилна лента за рака за преносливост, внатрешен џеб дизајн совршено за додатоци, мазен, но силен патент од 360 степени за лесно отворање и затворање. За продажба : Само случај (звучникот не е вклучен) - кликнете на портокаловото копче за да нарачате сега! - 3,7 "W - 3,7" H. 100% безбеден : материјалот со тврд квалитет EVA е полу -водоотпорен, шок -изобилен и издржлив за да го заштити вашиот звучник од влијанија и прскања. Партнер за патувања : Овој тежок случај за звучникот е лесен и компактен за да се вклопи во вашиот ранец, носење или багаж за подобрена заштита од патувања.


За производот

Избор на клиент

РЕБОЛЕР ЗАБЕЛЕШКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РИНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПЕРФОРОИРАНИ ДЕКСОФЕРНИ РИНГИ ДЕЛЕНТИ НА ПРОДАВНИЦИ [За декорација на звучникот
  • Новак

РЕБОЛЕР ЗАБЕЛЕШКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РИНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПЕРФОРОИРАНИ ДЕКСОФЕРНИ РИНГИ ДЕЛЕНТИ НА ПРОДАВНИЦИ [За декорација на звучникот

DEN 1.67

1 [Добра карактеристика] : Овој сабвуфер Grommet е алтернатива на перфорирани опкружувачки звучни прстени н�

РЕБОЛЕР ЗАБЕЛЕШКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РИНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПЕРПОРОИРАНИ ДЕКСОФЕРНИ РИНГИ ДЕЛЕНТИ НА ПРОДАВНИЦИ [За декорација на звучникот
  • Новак

РЕБОЛЕР ЗАБЕЛЕШКИ РАБОТНИ РАБОТНИ РИНСКИ РАБОТНИ РАБОТНИ ПЕРПОРОИРАНИ ДЕКСОФЕРНИ РИНГИ ДЕЛЕНТИ НА ПРОДАВНИЦИ [За декорација на звучникот

DEN 614.40

1 [Добра карактеристика] : Овој сабвуфер Grommet е алтернатива на перфорирани опкружувачки звучни прстени н�

X-Dree 5pcs црн аудио-Ц силиконски стопер за заштита на порта за податоци на компјутер (5 парчиња црн аудио-Ц тапо во силиконски по протогер
  • Новак

X-Dree 5pcs црн аудио-Ц силиконски стопер за заштита на порта за податоци на компјутер (5 парчиња црн аудио-Ц тапо во силиконски по протогер

DEN 2.00

Погодни за : АудиоЦ Нето тежина : 2g Материјал : Силиконски (Материјал : Силиконски Содржина на пакет : 5 пар