Петбанк Рептил Омраза Рампа-Расад Топлина Мат Со Дигитален Термостат, Грејач На Резервоарот За Вода Грејач За Желки/Змии/Гуштери/Жаби/Пајаци/Растителна Кутија/Акв?

Петбанк Рептил Омраза Рампа-Расад Топлина Мат Со Дигитален Термостат, Грејач На Резервоарот За Вода Грејач За Желки/Змии/Гуштери/Жаби/Пајаци/Растителна

DEN 359.84

Достапност

●Надграден Дизајн На Верзија ● дигиталниот контролер на температура е опремен со 6 прилагодливи температури и 6 комплети тајмери Водоотпорната сонда на сензорот обезбедува попрецизна контрола на температурата. ●Постојана Контрола На Температурата ● грејната подлога ќе обезбеди контрола на температурата помеѓу 68-110°F (20-42°C). Обезбедете удобно, постојана температура и стабилно живеалиште за вашите миленици или растенија. ①Издржлив е изработен од висококвалитетен пвц материјал со мека површина и може да се преклопи флексибилно. Грејачот користи цврсти елементи за греење од легура на никел-хром. Висококвалитетната жица за греење има постабилни перформанси и подолг век на траење. €Силна Адхезија f3m леплива хартија има силна адхезија и може да биде цврсто прикачена на стаклениот сад за да се постигне најдобар пренос на топлина. Забелешка : вклучете го напојувањето некое време за да ја направите грејната подлога рамна, а потоа залепете ЈА леплива лента ОД 3 МЕТРИ. ●Широк Спектар На Апликации ● може да се користи како подлога за греење на влекачи/грејна под резервоарот за вода/грејачот под резервоарот за вода галон/грејната подлога за стаклен сад/водоотпорна грејна подлога за расадник.


За производот

Избор на клиент

5D DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, тркалезна целосна вежба дијамантска уметност дијамантска сликарство по број Киткидс
 • Новак

5D DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни, тркалезна целосна вежба дијамантска уметност дијамантска сликарство по број Киткидс

DEN 2.33

DIY дијамантски занаетчиски занаети : Оваа дијамантска слика е полузавршен производ со детални упатства

ПС2 ДЕУС ЕКС ЗАГОВОРОТ
 • Новак

ПС2 ДЕУС ЕКС ЗАГОВОРОТ

DEN 2079.84

ПС2 ДЕУС ЕКС ЗАГОВОРОТ Тестиран за играње Аналогна Контрола Функција За Вибрации Годината е 2052 година и

Bysl Коленото Заграда за Ишијас Како Што Се Гледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА, Прилагодливи Инстант Олеснување Ијатичен Нерв Заграда за Болка Во Коленото,
 • Новак

Bysl Коленото Заграда за Ишијас Како Што Се Гледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА, Прилагодливи Инстант Олеснување Ијатичен Нерв Заграда за Болка Во Коленото,

DEN 2.33

СЕ БОРИТЕ СО БОЛКАТА ОД ИШИЈАС? Bysl прилагодлива заграда за ублажување на болката во ишијас за жени и маж�

8 парчиња четка од не'рѓосувачки челик, четка за чистење на жица од веинардил, во 8 големини со рачка 1/4 инчен хексадецимален шанк за возач на
 • Новак

8 парчиња четка од не'рѓосувачки челик, четка за чистење на жица од веинардил, во 8 големини со рачка 1/4 инчен хексадецимален шанк за возач на

DEN 188.64

Вклучува пакет овој пакет вклучува 8 четкички, секоја со различна големина за да се сместат сите типови

Мини телефонски телефони со фиксни телефони за фиксни телефони за фиксна фиксна фиксна телефонска кабел телефон со нем и флеш функција,
 • Новак

Мини телефонски телефони со фиксни телефони за фиксни телефони за фиксна фиксна фиксна телефонска кабел телефон со нем и флеш функција,

DEN 2.00

☏ 【Corned Telephone】 Овој wallидни телефони за фиксни редови има црн и удобен изглед, кој е многу погоден за разн

Оџак Спинер Каул,Нерѓосувачки Челик Фабрика, Анти Надолу Оџак Крава Со Ротирачки Капа Вентилација, Капа Крава Со Канџи База Заштеда На Енергија
 • Новак

Оџак Спинер Каул,Нерѓосувачки Челик Фабрика, Анти Надолу Оџак Крава Со Ротирачки Капа Вентилација, Капа Крава Со Канџи База Заштеда На Енергија

DEN 1137.92

Ротирачки турбофан : дијаметарот на основата е погоден за повеќето стандардни оџаци, дијаметарот на осн

Озки Ѕид Монтирани Светлина Ткаенина Абажур Ѕид Светилка Креативни Месинг Американски Едноставна Дневна Соба Ѕид Светлина Спална
 • Новак

Озки Ѕид Монтирани Светлина Ткаенина Абажур Ѕид Светилка Креативни Месинг Американски Едноставна Дневна Соба Ѕид Светлина Спална

DEN 6591.04

Индустриски Стил : оваа ѕидна светлина се проби во нашите срца и домови со нивниот стил и разноврсност Е�

Неизводливи Гумени Печат Комплет . Линолеум Блок Комплет Со Сечила Алатки За Сечење . Блок Печатење Комплет Светло Розова Боја. Најдобар Комплет
 • Новак

Неизводливи Гумени Печат Комплет . Линолеум Блок Комплет Со Сечила Алатки За Сечење . Блок Печатење Комплет Светло Розова Боја. Најдобар Комплет

DEN 255.20

ПАКЕТ СО ВРЕДНОСТ : Секој комплет за линокат 5 парчиња 6 инчи х 4 инчи xé во светло розеви линолеумски блок�

Кабел за гитара Nuosiya, кабел за инструменти со кабел од 10 метри за електрична гитара, бас гитара, еквилајзер за засилувач на миксер за тастатура
 • Новак

Кабел за гитара Nuosiya, кабел за инструменти со кабел од 10 метри за електрична гитара, бас гитара, еквилајзер за засилувач на миксер за тастатура

DEN 2.33

? 【Висока верност и ниска бучава】 Професионалниот кабел за гитара често се користи за неурамнотежен пр

Подреден нов глобален 5V AC/DC адаптер компатибилен со тренер за проформски циклуси 300CI 300 CI Стационарна вежба велосипед Про-форма +5V
 • Новак

Подреден нов глобален 5V AC/DC адаптер компатибилен со тренер за проформски циклуси 300CI 300 CI Стационарна вежба велосипед Про-форма +5V

DEN 1.67

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

Bourns Inc. GMOV 14mm, 250VRMS
 • Новак

Bourns Inc. GMOV 14mm, 250VRMS

DEN 1.67

Статус на ROHS : ROHS3 во согласност Ниво на чувствителност на влага (MSL) : 1 (неограничено)...