Дожд Туш Глава 12 инчи, 304 Нерѓосувачки Челик Голем Висок Притисок Квадратни Врнежи Туш За Бања, Лесен За Инсталирање, Прекрасно Искуство Со Туширање

Дожд Туш Глава 12 инчи, 304 Нерѓосувачки Челик Голем Висок Притисок Квадратни Врнежи Туш За Бања, Лесен За Инсталирање, Прекрасно Искуство

DEN 447.20

Достапност

ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ СО ВИСОК ПРИТИСОК : Никогаш не грижете се за нискиот притисок на водата во вашиот дом Нашата глава за туширање секогаш нуди конзистентен МОЌЕН туш за дожд и го прави вашето тело брзо да се навлажни, комбинацијата наултра-тенка и воздушна технологија доведува до крајно искуство со врнежи од дожд, што ќе заштеди вода за вас. ХРОМИРАНА ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ со ДОЖД : оваа глава За туширање Со хромирани врнежи Изработена Од Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик, Отпорна на Корозија и Многу Издржлива. ЛУКСУЗЕН ТУШ ДИЗАЈН, мора да биде убава декорација за вашата бања, Универзален ѕид и тавански монтирање. ПРИЛАГОДЛИВИ АГЛИ - вртливиот топчест конектор прилагодете го и поправете го на кој било агол што го сакате, овие алатки за туширање дефинитивно ќе ви понудат искуство за туширање во хотелски стил. МЛАЗНИЦИ ЗА САМОЧИСТЕЊЕ - голема глава за туширање дожд со меки силиконски млазници спречуваат таложење на вар за уживање без одржување, отпорни на затнување, лесни за чистење, отпорни на антиоксидација и корозија. Балансирајте ја исцедената вода под висок притисок без да прскате наоколу, правејќи ја главата за туширање да врне добро пропорционална, свиленкаста и пријателска за кожата. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ - оваа глава за туширање за дожд трае само неколку минути за да ја поврзете женската нишка Г1/2 со раката за туширање може исклучително лесно да се инсталира целата глава за туширање на место, без алатки, користете клуч исто така е прикачен во случај да немате сила за затегнување. ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ СО ВИСОК ПРИТИСОК : Никогаш не грижете се за нискиот притисок на водата во вашиот дом. Нашата глава за туширање секогаш нуди конзистентен МОЌЕН туш за дожд и го прави вашето тело брзо да се навлажни, комбинацијата наултра-тенка и воздушна технологија доведува до крајно искуство со врнежи од дожд, што ќе заштеди вода за вас. ХРОМИРАНА ГЛАВА ЗА ТУШИРАЊЕ со ДОЖД : оваа глава За туширање Со хромирани врнежи Изработена Од Висококвалитетен Нерѓосувачки Челик, Отпорна на Корозија и Многу Издржлива.


За производот

Избор на клиент

Додатоци за смосроскоп за возрасни 48MP 2K USB видео камера 7x-50x симул-фокален тринокуларен микроскоп зум Стерео микроскоп микроскоп
  • Новак

Додатоци за смосроскоп за возрасни 48MP 2K USB видео камера 7x-50x симул-фокален тринокуларен микроскоп зум Стерео микроскоп микроскоп

DEN 3.33

56 LED прилагодлива компактна светлина на прстенот на микроскоп; Обезбедува интензивно и фокусирано осве�

Споде Суштества На Љубопитност Колекција Бела Цветна Шолја За Кафе, 12 Унца, Златен Раб И Рачка, Изработена Од Фина Кина, Чаши За Кафе,
  • Новак

Споде Суштества На Љубопитност Колекција Бела Цветна Шолја За Кафе, 12 Унца, Златен Раб И Рачка, Изработена Од Фина Кина, Чаши За Кафе,

DEN 3.33

СУШТЕСТВА НА ЉУБОПИТНОСТ : Во тренд и модерен, нашите Суштества на љубопитност опсег е наменета за оние �

Гигант Надувување Фламинго Возење На Базен Плови, Кренат Базен Плови Со Брзи Вентили Пливање Лебдечки Сплав, Дневна, Летна Партија Украси Играчки
  • Новак

Гигант Надувување Фламинго Возење На Базен Плови, Кренат Базен Плови Со Брзи Вентили Пливање Лебдечки Сплав, Дневна, Летна Партија Украси Играчки

DEN 3.00

Големина : 43х34 инчи Совршен За Играње или Лежење Великодушно големина, но доброто Џиновско Фламинго Дод�

Воена Урна Армија Морнарица Воздухопловни Сили Морски Патриотски Ветеран Камуфлажа Урни За Пепел Возрасни Машки - Урна За Пепел За Мажи-Кремирање
  • Новак

Воена Урна Армија Морнарица Воздухопловни Сили Морски Патриотски Ветеран Камуфлажа Урни За Пепел Возрасни Машки - Урна За Пепел За Мажи-Кремирање

DEN 1.67

Уникатни Како И Животите Што ги Симболизираат : нашите воени урни за возрасни од човечка пепел се дизајн

Торта Стои Во Собата на 3, Папагал Птица во Џунглата И Цвеќиња Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекс Штанд За Свадба Бебе Туш Прослава
  • Новак

Торта Стои Во Собата на 3, Папагал Птица во Џунглата И Цвеќиња Пиедестал Дисплеј Маса Десерт Кекс Штанд За Свадба Бебе Туш Прослава

DEN 591.84

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

Дома декорација Дома декорација кул кучиња статуа фигура голема уста кутија кутија за складирање украсни уметнички скулптури фигурини
  • Новак

Дома декорација Дома декорација кул кучиња статуа фигура голема уста кутија кутија за складирање украсни уметнички скулптури фигурини

DEN 2.67

Големина (cm) : околу 23,5 см (висина)*17,5 см (ширина)*17 см (должина) Материјали : смола за заштита на животната с

КОМПЛЕТ за педикир ЗА маникир ЦВИЛИНГ, комплетен комплет за нега на нокти, кравјо кожа, издание на крокодил со комбинирани ножици за
  • Новак

КОМПЛЕТ за педикир ЗА маникир ЦВИЛИНГ, комплетен комплет за нега на нокти, кравјо кожа, издание на крокодил со комбинирани ножици за

DEN 1529.60

Висококвалитетната ОСТРИНА НА ЦВИЛИНГ што ја очекувавте Експерт германски инженеринг Designedономски диз�

Одонтомед2011 Туркач На Кутикули' И Чистач На Нокти Со Лажица-Средство За Отстранување И Сечење На Кутикули Од Нерѓосувачки Челик Од Професионално
  • Новак

Одонтомед2011 Туркач На Кутикули' И Чистач На Нокти Со Лажица-Средство За Отстранување И Сечење На Кутикули Од Нерѓосувачки Челик Од Професионално

DEN 79.52

Туркач за кутикули и Чистач За Нокти Со Лажица Професионален Отстранувач на Кутикули од Нерѓосувачки Ч

Комплет за фитинзи за наводнување на капки за капки за капки од 1/4 инчи : 140 парчиња делови за наводнување на капка по остриот крај за 1/4 цевки
  • Новак

Комплет за фитинзи за наводнување на капки за капки за капки од 1/4 инчи : 140 парчиња делови за наводнување на капка по остриот крај за 1/4 цевки

DEN 207.68

Тие работат на едноставен концепт „приклучок и игра“, овозможувајќи ви да ги прилагодите и да ги изврш�