3 Ниво Кекс Штанд Кула За Кекси Дисплеј Држач За Кекси Кула За Десерт За Забави Настани Декор, Црноблукац Цртан Филмкредита Кремканди

3 Ниво Кекс Штанд Кула За Кекси Дисплеј Држач За Кекси Кула За Десерт За Забави Настани Декор, Црноблукац Цртан Филмкредита Кремканди

DEN 591.84

Достапност

Dim димензија-дијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 кекси со стандардна големина. ✿МАТЕРИЈАЛ-Изработен од пластика за заштита на животната средина за храна, за повеќекратна употреба и лесен за чистење, лесен и лесен за движење. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. ✿Карактеристики-Секој може лесно да се собере, Удобен за чување и носење. Држач за торта од 3 нивоа за прикажување храна за забави, како што се кекси, колачиња, бонбони, пециво, закуски, крофни,сирење, крекери и други задоволства. ✿Повод-Класичен златна боја натпревари Со everything.it е совршена декорација за свадба, свршувачка, роденденска забава, попладневен чај, туш за бебиња, дипломирање, летен чај, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. ✿Прилагодена Услуга - можеме да ја смениме шемата на чинијата во слика што ви се допаѓа! Ова е бесплатна персонализирана услуга, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат. Dim димензија-дијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см). Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 кекси со стандардна големина. ✿МАТЕРИЈАЛ-Изработен од пластика за заштита на животната средина за храна, за повеќекратна употреба и лесен за чистење, лесен и лесен за движење. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. ✿Карактеристики-Секој може лесно да се собере, Удобен за чување и носење.


За производот

Избор на клиент

Идеалиј Кактус Растение Цветна Шема Копчиња На Вратите На Кабинетот Рачки За Влечење Рачки За Шкафови гардероба за Фиоки 4 парчиња
  • Новак

Идеалиј Кактус Растение Цветна Шема Копчиња На Вратите На Кабинетот Рачки За Влечење Рачки За Шкафови гардероба за Фиоки 4 парчиња

DEN 191.84

Апс ГОЛЕМИНА : Рачки1 18х0, 82х0, 78 во / 3х2, 1х2 см, Заврткипостојат две големини на располагање(1,1 ВО / 1,37 ИНЧИ)...

Четка за Чистење оџаци, Четка За Чистење На Вентилаторот За Сушење, Флексибилна За Чистење На Внатрешната Цевка За Канали И Отстранување На
  • Новак

Четка за Чистење оџаци, Четка За Чистење На Вентилаторот За Сушење, Флексибилна За Чистење На Внатрешната Цевка За Канали И Отстранување На

DEN 3584.00

[АРМИРАН НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ]Прачка направена од армиран најлон,еластична и хемиски отпорна Наежвам из

39 Плус Еден Среден Прст Нерѓосувачки Челик Лажица&засилувач; Вилушка За Мажи Жени, Смешно Претворање 40 години ден Лажица&засилувач; Вилушка
  • Новак

39 Плус Еден Среден Прст Нерѓосувачки Челик Лажица&засилувач; Вилушка За Мажи Жени, Смешно Претворање 40 години ден Лажица&засилувач; Вилушка

DEN 3.00

✿Ласерско Гравирање оваа лажица и вилушка е специјално дизајнирана како подарок, тоа е ласерско врежа�

Висока Температура Стакло Исполнет Најлон Вртливата Навој Матични Тркалца Во собата на 4 w/4 x 1.25 Кафеави Тркала и 3/4 Стебла-Вклучува
  • Новак

Висока Температура Стакло Исполнет Најлон Вртливата Навој Матични Тркалца Во собата на 4 w/4 x 1.25 Кафеави Тркала и 3/4 Стебла-Вклучува

DEN 285.92

Овие Сервисни Рицинусови Серии #20 Најлонски тркалца Исполнети Со Висока Температура нудат различни гол

БЛУ Г91 Про| 2022 | 3-Дневна Батерија | Отклучено | 6.7 Целосен HD+ Дисплеј | 128gb | 48mp Четири Камера | Американска Верзија | Американска Гаранција
  • Новак

БЛУ Г91 Про| 2022 | 3-Дневна Батерија | Отклучено | 6.7 Целосен HD+ Дисплеј | 128gb | 48mp Четири Камера | Американска Верзија | Американска Гаранција

DEN 2079.84

Отклучен и подготвен за употреба со вашиот префериран Гсм Оператор Компатибилен СО АТ&Т, ТМобиле, МЕТРО

Qksky Ноќта НА Вештерките ПРЕДВОДЕНА Свеќа Светлина Со Тиква Черепот База Пламен Светилка Светилка Ноќта На Вештерките Тиква Светилка Креативни
  • Новак

Qksky Ноќта НА Вештерките ПРЕДВОДЕНА Свеќа Светлина Со Тиква Черепот База Пламен Светилка Светилка Ноќта На Вештерките Тиква Светилка Креативни

DEN 1.33

€Елементи од тиква од череп за ноќта на вештерките создаваат плашлива атмосфера во вашиот дом, посебен

WYFDP 1 Пар Повлечете Ја Рачката За Зајакнување На Дрвениот Зафат Алатки За Обука За Вежбање За Јачина На Зафат Тренингот На Јадрото
  • Новак

WYFDP 1 Пар Повлечете Ја Рачката За Зајакнување На Дрвениот Зафат Алатки За Обука За Вежбање За Јачина На Зафат Тренингот На Јадрото

DEN 5671.20

Дрвени зафат должина 15см / 59 во, дијаметар 46см, Должина на ременот 23см / 9ин Фитнес опремата е лесна инстал

Племенски Слон Капаци За Автомобилски Ремени за Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Седишта за Автомобили Подлошки За Перничиња
  • Новак

Племенски Слон Капаци За Автомобилски Ремени за Седишта за Бебиња 2 ПАРЧИЊА Ремени за Седишта за Автомобили Подлошки За Перничиња

DEN 857.60

●Супер Мек Материјал Е Направен Со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслој на п�

Мдмпринт Батери Пакет ПК-3
  • Новак

Мдмпринт Батери Пакет ПК-3

DEN 1150.40

€ Точка : Батерија Пакет € Вклучува Батерија Пакет ● Земја На Потекло( предмет на промена) : Кина € Функ�

Челик Синџир Кошарка Нето
  • Новак

Челик Синџир Кошарка Нето

DEN 763.52

Мрежата На Ланецот е дизајнирана да се користи во солидни средини за играње Нема лесно да се истегне, за�

Никпро 0,5 мм Уметнички Механички Моливи Поставени Во Кутија За Складирање, 3 ПАРЧИЊА Метален Молив За Изработка Со Оловен Молив со 6 Цевки
  • Новак

Никпро 0,5 мм Уметнички Механички Моливи Поставени Во Кутија За Складирање, 3 ПАРЧИЊА Метален Молив За Изработка Со Оловен Молив со 6 Цевки

DEN 2.67

②Вредност Механички Моливи Постави : комплетот за моливи за изготвување доаѓа со 3 парчиња метални меха