Мобилен Телефон со двојна Камера 4950 mAh Батерија 4.5 Инчен WiFi HD Екран Отклучен Паметен Телефон 3 Gps Картичка Слотови Игри За Поддршка Приклучок САД

Мобилен Телефон со двојна Камера 4950 mAh Батерија 4.5 Инчен WiFi HD Екран Отклучен Паметен Телефон 3 Gps Картичка Слотови Игри За Поддршка

DEN 0.33

Достапност

Поддршка Мемориска Картичка : 3 слотови картичка, поддржува инсталирање на две НАНО СИМ картички и една мала мемориска картичка во исто време Малата мемориска картичка поддржува проширување до 128 GB. 4,5 Инчен HD Екран : телефонот користи 4,5 инчен ултра HD екран; има и резолуција со висока дефиниција од 1960x1080. Не само што носи пошироко визуелно искуство, туку има и извонредни живописни бои и голема јасност, што ви овозможува да го истражите секој детал за да го максимизирате вашето искуство со гледање. Функции : овој паметен телефон поддржува препознавање лице, wifi, BT, fm функции. Микро USB порта за полнење, стандарден приклучок за слушалки од 3,5 мм; може да се поврзе СО WIFI. За 11 Систем : системот на паметен телефон се заснова на длабинскиот развој погоден за 11 систем. 10 јадро МТК6889 чип. Со доволно флуидност и одговорност. Батерија 4950m Ah : Опремена со натпросечна батерија од 4950m Ah, паметниот телефон трае подолго отколку што може да очекувате. 14 часа повици, 24 часа музика, 4 часа игри и многу повеќе. Поддршка Мемориска Картичка : 3 слотови картичка, поддржува инсталирање на две НАНО СИМ картички и една мала мемориска картичка во исто време. Малата мемориска картичка поддржува проширување до 128 GB. 4,5 Инчен HD Екран : телефонот користи 4,5 инчен ултра HD екран; има и резолуција со висока дефиниција од 1960x1080. Не само што носи пошироко визуелно искуство, туку има и извонредни живописни бои и голема јасност, што ви овозможува да го истражите секој детал за да го максимизирате вашето искуство со гледање. Функции : овој паметен телефон поддржува препознавање лице, wifi, BT, fm функции. Микро USB порта за полнење, стандарден приклучок за слушалки од 3,5 мм; може да се поврзе СО WIFI. За 11 Систем : системот на паметен телефон се заснова на длабинскиот развој погоден за 11 систем. 10 јадро МТК6889 чип. Со доволно флуидност и одговорност. Батерија 4950m Ah : Опремена со натпросечна батерија од 4950m Ah, паметниот телефон трае подолго отколку што може да очекувате. 14 часа повици, 24 часа музика, 4 часа игри и многу повеќе. 4,5 Инчен HD Екран : телефонот користи 4,5 инчен ултра HD екран; има и резолуција со висока дефиниција од 1960x1080. Не само што носи пошироко визуелно искуство, туку има и извонредни живописни бои и голема јасност, што ви овозможува да го истражите секој детал за да го максимизирате вашето искуство со гледање. Поддршка Мемориска Картичка : 3 слотови картичка, поддржува инсталирање на две НАНО СИМ картички и една мала мемориска картичка во исто време. Малата мемориска картичка поддржува проширување до 128 GB. За 11 Систем : системот на паметен телефон се заснова на длабинскиот развој погоден за 11 систем.


За производот

Item Type:
Smart Phone
Material:
Plastic, Electronics
Gross Weight:
350g / 12.3oz
Color:
Gold
Model:
P50 pro
Back Cover:
External removable phone
Chip:
MTK6889 (10 cores)
Network Standard:
GSM850 900 1800 1900, WCDMA850 1900 2100
Card Type:
3 card slots (support two nano SIM cards and one small memory card installed at the same time)
Support Memory Card:
Small memory card supports expansion up to 128GB
Screen Size:
4.5 inch (the display screen adopts a beautifully curved corner design, inch is the diagonal length of the display screen when the rounded corners are stretched to a right angle)
Resolution:
1960x1080
Operating Memory (RAM):
2GB
Body Memory (ROM):
16GB
Functions:
Face recognition, with WIFI BT FM, Micro USB interface, 3.5mm standard headphone jack
System:
For 11
Camera:
Front camera 5MP, f/2.0 aperture, fixed length. Rear camera 8MP (color, f/1.8 aperture) autofocus
Applicable Voltage:
100-240V
Battery Type:
Built in 4950mAh lithium battery (included)
How to Use:
Plug in card and use:
Package List:
1 x Mobile Phone:
1 x Charger:
1 x USB Cable:
1 x Wired Headset:
1 x Protective Film:
1 x Transparent Phone Case:
1 x English Manual:
Note:
1.No gravity induction2.Without expansion small memory card, only supports 2G 3G network.:

Избор на клиент

10 парчиња LNK624 LNK624DG SOP
  • Новак

10 парчиња LNK624 LNK624DG SOP

DEN 279.36

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

3,5 ММ Компјутер Без Раце Микрофон, Професионален Кондензатор За Снимање Микрофон Компатибилен Со КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Пеење, Снимање Глас,
  • Новак

3,5 ММ Компјутер Без Раце Микрофон, Професионален Кондензатор За Снимање Микрофон Компатибилен Со КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Пеење, Снимање Глас,

DEN 120.00

●Аудио Со висока Дефиниција На Компјутерски Микрофон●Микрофонот Paladou PC применлив за студио за радио е�

Bluetooth звучник со Bluetooth, 40W моќен волумен, длабок бас, IP67 водоотпорен, спарување на TWS, 15 часа играње време, TF и ​​USB слотови, полнење,
  • Новак

Bluetooth звучник со Bluetooth, 40W моќен волумен, длабок бас, IP67 водоотпорен, спарување на TWS, 15 часа играње време, TF и ​​USB слотови, полнење,

DEN 1119.84

Значи, без разлика дали легнувате покрај базенот или го истражувате одличното на отворено, Bluetooth звучни�

Бејкер Рос FE810 Божиќни нишки Пом Пом - Пакет од 100, занаетчиски украси, занаетчиски материјали за деца, одлични за деца за уметност и
  • Новак

Бејкер Рос FE810 Божиќни нишки Пом Пом - Пакет од 100, занаетчиски украси, занаетчиски материјали за деца, одлични за деца за уметност и

DEN 3.33

Занаетчиство на мушка : Убави мали мониста за производителите на накит и општите занаетчии Нашиот прекр

Замена на метална затегнување на затегнување 1 парчиња пролет 65mn челичен материјал Продолжена пролетна жица Дијаметар на жица 4,0мм
  • Новак

Замена на метална затегнување на затегнување 1 парчиња пролет 65mn челичен материјал Продолжена пролетна жица Дијаметар на жица 4,0мм

DEN 1.33

Издржлив и долг сервисен живот Мал и лесен, лесен за чување и носење ● Дијаметар на жица : 4,0 мм ● Надворе

Абаодам Отворено Тепи 1 Сет Шатор Нокти Ветроупорен Градина Пејзаж Влоговите Шатор Пол Крошна Штипки За Закотвување Градина Пребивање Дожд
  • Новак

Абаодам Отворено Тепи 1 Сет Шатор Нокти Ветроупорен Градина Пејзаж Влоговите Шатор Пол Крошна Штипки За Закотвување Градина Пребивање Дожд

DEN 1.33

Штипките и јажињата се многу издржливи, обезбедуваат стабилност на шаторот Градинарски Влогови...

Лумекуба 4 Инчни Тешки Вртливи Тркала Со Брава за Сопирачките, Тпр 300кг Индустриски Тркалца, Топчести Лежишта, Неми, За Тркалца За Плочи
  • Новак

Лумекуба 4 Инчни Тешки Вртливи Тркала Со Брава за Сопирачките, Тпр 300кг Индустриски Тркалца, Топчести Лежишта, Неми, За Тркалца За Плочи

DEN 1508.00

● Детали за производот : тпр тркалата и топчестите лежишта се тркалаат непречено, нема да го изгребат ва

Чарела Алуминиумска Легура За Домаќинство Засилување На Вратата Заклучување Домаќинство Анти-Кражба Врата Стоп Врата ДОДАТОЦИ ДО3
  • Новак

Чарела Алуминиумска Легура За Домаќинство Засилување На Вратата Заклучување Домаќинство Анти-Кражба Врата Стоп Врата ДОДАТОЦИ ДО3

DEN 1.33

Алуминиумска легура Предвремено затворање Алуминиумска Легура За Домаќинство Засилување На Вратата Б�

Симпатична Торба За Шминка | Кутија За Моливи Каваи | Овој Симпатичен Училишен Прибор Каваи, Торба За Патување За Нега На Кожа, Симпатична
  • Новак

Симпатична Торба За Шминка | Кутија За Моливи Каваи | Овој Симпатичен Училишен Прибор Каваи, Торба За Патување За Нега На Кожа, Симпатична

DEN 239.84

Оваа симпатична футрола за моливи ќе им донесе насмевки на сите девојки! Совршено како футрола за молив�